Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowotematowiec

NIE TO ZNACZY TAK.......TAK TO ZNACZY NIE?

Polecane posty

Gość nowotematowiec

czy mi ktos wyjasni o co wam baby chodzi???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
kto co taką głupotę powiedział? tak znaczy tak nie znaczy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hya
wy jestescie bardziej popieprzeni. "kocham cie", to znaczy kocham cie, czy "chodz ze mna do lozka"? "zalezy mi na tobie", to znaczy zalezy mi na tobie, czy "chodz ze mna do lozka"? "jestes piekna", to znaczy jestes piekna, czy "chodz ze mna do lozka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowotematowiec
Złośliwa w garsonce 30 Jak mi sie facet tak baaaardzo podoba to mówie nie chociaż mysle tak.,a On duren po paru próbach rezygnuje Nie ma większej nienawiści, niż zrodzona z bliskości. to dlaczego tak robisz? i mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowotematowiec
mnie laska odmówiłą sexu...a pozniej fochy stroiła ze tak łatwo z niej zrezygnowałem:O no pojebało ja chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> to dlaczego tak robisz? i mowisz? Zgrywa niedostępną :o:o Chuj wie po co i przed kim, skro wystarczy na nią popatrzeć i od razu widać, ze grzecznie i poslusznie klęka do miecza na każdą prośbe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego im więcej mówię
ja zawsz emówię tak gdy myślę tak i nie gdy mysle nie. I uwierzcie, że czasem można się nieźle przejechać :o Ale generalnie, opłaca się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowotematowiec
Złośliwa w garsonce 30 Samo mi wychodzi ja tego nie planuje On wie ze mi sie podoba ja wiem ze jemu i moje kretynskie ''nie'' czyli myslicie po kretynsku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
q:D jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji:D podoba się to biorę, znaczy obchodze się smakiem ale to tylko przez nieslubnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez takie laski co mówią odwrotnie niż myślą w dodatku przy facetach tak ograniczonych, że pozawerbalnych sygnałów nie potrafią odebrać - są gwałty, nachalni kolesie co nie chcą się odczepić i inne takie historie... jak kobieta mówi \"nie\", ale zalotnie patrzy to znaczy \"tak\" jak mówi \"tak\", ale się krzywi - znaczy \"nie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowotematowiec
i bydz tu madry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie "nie" znaczy "nie", czasami tylko nie do końca jestem przekonana, czy faktycznie nie chcę ;) Wtedy chciałabym, żeby mnie przekonano ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
nie wierz tym co mowia tutaj ze ich 'tak' znaczy 'tak' a 'nie' znaczy 'nie'... ale nie wiez tez ze zawsze 'nie' znaczy 'tak' i na odwort..... troche to skomplikowane... generalnie jesli spytasz babke o cos typu - 'czy ci sie podobam', 'masz ochote na XXX', 'kochasz mnie' albo inne idiotyczne pytanie na kotrym kobieta moze stracic (lub sadzi ze moze stracic) na szczerosci to nie spodziewaj sie ze otrzymasz szczerą odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×