Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

Gość normalny mazowsze

no wlasnie,jak w temacie.zawsze tylko z opowiesci.zyje w stalym zwiazku,zajmuje dobre managerskie stanowisko,2 samochody i mieszkanie ( srednie ) w chronionym osiedlu,dbam o siebie,3 razy w tyg. silownia ( mam zreszta za soba 14 lat uprawiania sportow silowych i sztuk walki ).nigdy podczas swojego 30 letniego zgola zywota nie natrafilem na puszczalska dziewczyne.nie natrafilem bezposrednio czy tez namacalnie.moi koledzy - owszem.opowiesci oraz sytuacje z imprez,pubow czy dyskotek kiedy to nawiazywalismy kontakty z przedstawicielkami plci przeciwnej po ktorym to nawiazaniu oni z pannami dobrze i milo sie bawili a ja pozostawalem sam.tak bylo kiedys.obecnie brak czasu na imprezki integracyjne czy dyskoteki.koledzy - ot normalni, ale czasem az dziw mnie bral,ze belkoczacy gosc, smierdzacy fajkami i mielacy w pozolklych zebach urywki zdan wychodzil z imprezy aby kontynuowac ja w mniejszym,2 osobowym skladzie;).ciekawym "skladzie", wcale nie patologicznym czy "blacharskim".bo w wiekszosci to raczej koledzy nie mogacy "zaimponowac" fura czy tez kasa..... (pomijam tu celowo temat dobrze ustawionych kolegow ).nie jestem jakas "melepeta"-w pracy dzialam zdecydowanie i momentami "brutalnie" ( to nie tylko moja opinia. dzialam w sektorze uslug finansowych ),wyglad-chyba srednia krajowa;)- bardziej fizyczny niz umyslowy - 95-98 kg, 180 cm, przy niewielkim poziomie % BF, nie mam oporow przed rozmowa z kobietami, nie jestem tez "grzecznym" chlopcem.... co wiec powoduje ze nigdy nie trafialem na "puszczalskie" lub raczej to przy mnie panny sa przyzwoitsze niz zwykle..... w pracy i imprekach integracyjnych czy szkoleniach podobnie - tyle sie czyta,slyszy czy widzi jak one wygladaja. ja mimo iz jestem sredni szczebel zarzadzajacy i mam pod soba spory dzial ( w tym mlode kobiety ) nigdy nie doswiadczylem tego typu "przyjemnosci"........... czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Ja sądzę że jest tak dlatego że w podświadomej ocenie kobiet chętnych potencjalnie, jesteś zbyt zasadniczy, czy masz inne cechy które powodują że nie podejmują prób pogrywania tobą. Możliwe też że pewnych zaczepek w swojej dobrej wierze nawet nie zauważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jednak musisz byc melepeta (malo powiedziane?), skoro byles w tych samych miejscach co osoby, ktore trafily na szybkie panienki, a Ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
tzn? jakie moje cechy masz na mysli? bo zaciekawilo mnie to. nie zawsze bylem "pan manager".w wieku lat 21-23 nawet na "bramkach" stalem ( dobre czasy studenckie ) .... ale i tam to koledzy z "ochrony" przyciagali panny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
ale ja nie wiem co działa a co nie na łatwe panny, to nic więcej nie wymienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
moze i w "tym temacie" jestem melepeta....szukam po prostu rozwiazania.nie uwazam sie za "melepete".w pracy radze sobie dobrze,wszystkie problemy,nawet te zlozone, rozwiazuje ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
A tak może z innej beczki... A masz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
tak.zyje w stalym zwiazku.pisalem o tym na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Zdążyłam zapomnieć a drugi raz jakoś mi w oko nie wpadło, że kogos masz. Zatem dlaczego jeszcze cię nurtuje że łatwe panny omijają cię łukiem? Jak widzisz, aktywnie znalazłeś kogoś sam, zamiast czekać aż jakaś taka mało wiarygodna cię zaczepi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satessa
Na podwladne z pracy nie licz, nawet jesli je pociagasz to nie wykonaja pierwsze ruchu. Tu dziala mechanizm szef-pracownik. Co do innych, no coz, moze masz \"nieodpowiednie\" fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wiesz, to jak Ty siebie postrzegasz, albo jak postrzegaja Ciebie przychylni Tobie ludzie to jest roznica od tego jak postrzegaja Cie calkiem postronne obce osoby, czyli takie panienki. Wielu sobie radzi w zyciu w pracy tak jak Ty, wiec nie jestes super ekstra ewenementem dobrze zbudowanym i inteligentnym. kiedys mialem przyjemnosc z panienka, ktora poleciala na jakies 8pln za ktore pograla sobie na jakims durnym automacie, oczywiscie musiala wszystko oddawac z procentem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
zastanawiam sie - czemu ? ot zwykle rowazania na 2 godz przed weekendem i zamknieciem biurka ;) czy cos ze mna nie tak? fizycznie - w moim wieku facetom zaczynaja rosnac brzuchy, lysieja, maja zolte zeby, jezdza ( po czesci ) 12 letniki szrotami sciaganymi z niemiec, albo zginaja kark i odbieraja pensje 10 ( symbol pracownika fizycznego ) - a mimo to na imprezie to oni by "wyrwali" ;) - wiem wiem generalizuje, upraszczam ale rozumiesz o co mi chodzi?. czemu te puszczalskie mnie omijaja? lub przy mnie takie nie sa. a moze to i zal, ze mnie cos ominelo?;)zal kogos z uporzadkowanym życiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
W każdym razie ja zostałam przy temacie bo... jakbym o sobie czytała. Obiektywnie ujmując jestem dosyć atrakcyjna, bez szału ale trochę powyżej przeciętnej. Szkoły pokończone, ciekawe zainteresowania, miłe usposobienie, niezależna finansowo, ot, taka osoba od której się nie ucieka a można widzieć korzyści w znajomości. I co? I posucha póki sama wokół wybranego faceta się nie zakręciłam A co do mnie potem docierało z różnych stron? Mianowicie że niejednemu się podobałam ale sama tego nie widziałam a oni uważali że jestem zbyt np wyniosła (???). A i teraz mój facet twierdzi że się za mna jacyś oglądają no ale może on mnie pociesza. Chociaż... sam jest super więc gdybym była odpychająca to bym go przecież nie wyrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
;) czyli nie ja jeden tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
lysy czy nie co za roznica, tylko nie wiem po chooj Ci te rady skoro masz gdzie pchac swoj sprzet wieczorami, a nawet masz kase na to zeby zaplacic panience. musisz miec cos w sobie co nie pociaga nawet latwej panny, mam kumpla ktory ma prawie 190 cm, wazy ze 110kg, brzuch ma spory i nie znam kobiety, ktora powiedziala, ze jest przystojny.... a mial ich na peczki, wie jak sie przyczaic i ktory wylowic, zaczyna swoja durne gatke, ktora przyprawia mnie o smiech i okazuje sie, ze kolejna panna zaliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satessa
Kobiety (dosyc czesto 7/10) wybieraja lajdakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
laptop-rady....raczej sugestie,podpowiedzi jak rozwiazac "problem".ot wlasnie ten - co powoduje ze "odpycham", szukam tego odpychajacego elementu. z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d7
Nooo... przy czym ja sądziłam że faceci rzadko mają takie rozterki, zwłaszcza jeśli mają powody do bycia pewnymi siebie i nie muszą się obawiać podrywania dziewczyn. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jestes dla takich za mily? panie, kiedys jedna dama stwierdzila, ze nie spotkala wiekszego chama ode mnie, przyznaje, ze w tym czasie przesadzilem, ale wieczorem posrod kilku nadskakujacych kolegow SAMA zaprosila mnie, abym usiadl obok niej- oczywiscie z okazji skorzystalem choc nie planowalem nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ta uwaga powyzej o lajdakach jest prawda zyciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
i co to kurwa jest bf? myslalem, ze wiedzac co to bmi juz kafeteria mnie nie zadziwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
body fat-poziom tluszczu........ ale ja nie jestem "grzeczny chlopiec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nikt Cie nie zna, nikt Cie nie widzial to jak niby Ci "pomoc"? bf- chyba za malo czytalem gazetek kulturystycznych bo nie utkwilo mi to w pamieci, a mam troche dluzszy staz treningowy w jednym i drugim niz Ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za niski jesteś
wzrost masz nie taki, szpilek nie mozna by ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 21 lat
Powinienieś się cieszyć ... po co Ci laski które miał już każdy ? Trzeba sie szanować a nie lecieć i chcieć byle czego bo inni to mają / dostali . Widocznie jesteś lepszy od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrad
Wiem stary co czujesz jestem managerem i tak sobie myślałem fura skóra i komóra i będe zaliczał a tu guzik znajoma mi powiedziała ze jestem dobrze wychowany i dziewczyny to czują ze nie chciałbym niby tylko na raz. ALE ja własnie tak chce - i to jest najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
heh conrad no cos w ten deseseń...... Betty taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje ;)-"lepszy"-"gorszy". chodzi o to,jaki element mojej osobowosci (moze ów brak feromonow)powoduje,ze puszczalskie mnie omijaja..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak ja nie spotkałam nigdy gościa Któremu Chodziło Tylko o Sex. Moje kolezanki, znajome zawsze mówią, że facetom Chodzi O Jedno - ja takiego przypadku na oczy nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny_mazowsze - a po co puszczalska skoro masz dziewczyne? Poza tym nie wiem czemu ale sama po wpisach odbieram Cie jako "zbyt zakochanego w sobie", ale to raczej sprawia że puszczalskie lgną do takich... choć.. sama takich puszczalskich nie znam. podobnie jak ty. z opowieści, zasłyszane, przeczytane. a poza tym cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
"puszczalska z zasłyszenia, opowieści" o rany, faceci to jednak mitomani. mam wiele koleżanek, znajomych i też nie słyszałam by ,któraś po dyskotece poszła z facetem na samotnośc we dwoje. większośc z Was to erotomani-gawędziarze a jak już ma się coś zdarzyć to nagle wymachuje swoimi 9cm. śmieszni faceci, ale tak już jest, ze zycie nie chooooj ,zawsze twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×