Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

Gość Zielona_sukienka
niewątpliwie enter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksdziewica
ja obracam sie w kręgu puszczalskich i zauwazyłam ,że jest ich coraz wiecej,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
cindrella - kilka razy pisalem o co mi chodzi..... - moze odbieram taka sytuacje jako wjazd na moja meską ambicje. wiesz spelniam ( oczywiscie zaraz mi powiecie,ze wg siebie) wsz."kryteria".a mimo tego na imprezie "puszczalska" wyrwie moj kolega z brzuchem, zoltymi zebami, pracujacy jako "fizyczny" (wciaz upraszczam,ale chce w ten sposob uwypuklic probem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_sukienka
nosz!!! a jakie to ma znaczenie- fizyczny czy nie? co dla Ciebie termin wypłaty to klasyfikacja ludzi? zadzierasz noska ale życie samo Ci go uciera, już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
ej nie - uzywam stereotypow.podobnie mogla bys powiedziec,ze lekcewazaco wyrazam sie o ludziach z zoltymi zebami czy tez jezdzacych samochodami sprowadzanymi z zachodu....... ale wracajac do stereotypow - wiec - ja, normalny, dbajacy o siebie itd itp ( pisalem o tym na poczatku tematu ) "przegrywal" na starcie z osobnikami,z ktorymi wg tych stereotypow "przegrywac" nie powinien.wiec zrodzilo sie pytanie-czemu? no ok. zaraz ktos napisze,ze "widocznie stereotypy odbiegaja od rzeczywistosci", ale bedzie to splycenie problemu (wiec takie odp. pominmy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
no to juz nie wiemy... moze wystaja ci wlosy z nosa ...albo z uszu... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
staram sie dbac o siebie.fakt-do kosmetyczki nie chodze,nog nie gole,klaty tez nie.........bo uwazam,ze to by byla przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldeh
zapomniales dodac, ze jestes w zwiazku z Marcinem. To wszystko tlumaczy. Pajacu zarozumialy z dwiema skodami. To ponaoc ulubiona marka geyow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
jesli nie umiesz nic a)sensownego b)smiesznego napisac to idz to innego tematu.....ok?bo co chciales blysnac?nie wyszlo ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjan cudny
chyba jednak sklaniam sie ku temu, co napisal waldeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
tylko to nie ty Maryjan masz sie sklaniac bo nie ciebie problem/temat ten dotyczy ( chyba ze sie myle i masz podobny problem jak ja i odpowiedz Waldeha pomogla ci w jego rozwiazaniu. mnie nie ) a wasze sugestie i pomysly maja mi dac do myslenia i naprowadzic na wlasciwy trop, ulatwic rozwiazanie.....wiec spam mozesz sobie darowac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrad
Stary tak juz jest że na jednych laski lecą a na drugich nie. Tak jak pisałem wcześnije mam coś podobnego, ale nie ma sie co stresowac. Może jakas szkoła podrywu czy coś w tym stylu. Może laski uwazaja cie za sztywniaka - wiesz gajerek i te sprawy. Jedno jest pewne nic na siłe i nic na stanowisko i kase bo za kase to możesz jedynie k**we wyrwać. Szkoda ze fajne dziewczyny sie tu nie wypowiedzą cos w tym temacie bo sam jestem zainteresowany, mogły by coś podpowiedzieć w sprawie flirtu - bo w końcu sie od tego zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
czekam(y) moze sie wypowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldeh
jezdze skoda fabia na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
zalatujecie koledzy sciema i zalicie sie jak banda prawiczkow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka333a
moze nie potrafisz flirtowac? a czy kiedykolwiek dales odczuc kobiecie ze sie jej podobasz w towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
flirtowac potrafie i wlasnie w opisywanych sytuacjach na flricie sie konczy(ło).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna małopolska
Normalny mazowsze ja mam identycznie tzn u mnie sytuacja wygląda troszkę inaczej, ponieważ jestem trochę młodsza. Mam 20 lat, ciekawe studia (nie jestem kolejna osobą z politologii, administracji czy zarządzania), jestem szczupła, przyjaźnie nastawiona do innych, nie ubliżam nikomu, nie wyśmiewam się z nikogo, podobno jestem ładna....i co?....i nic... ciągle sama i sama i sama. Myślę że zarówno Tobie jak i mi brakuje po prostu "tego czegoś", nic na to nie poradzimy... Zauważyłam jeszcze jedną prawidłowość w relacjach damsko-męskich, a mianowicie kobiety wolą takich macho którzy są zdolni do okrucieństwa, a mężczyźni puste lale, których myślenie sprowadza się do imprez i zarwania kolejnego faceta. Może niektórzy posądzą mnie o myślenie stereotypowe jednak w większości przypadków to co napisałam wyżej sprawdza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna małopolska
Conrad mnie najbardziej denerwuje jak facet mi pokazuje ile to on ma kasy, co ja z nim nie będę miała i robiła. Niestety przyznam szczerze że pieniążki są dużym magnesem dla kobiet, sama mam coś takiego jednak staram się z tym walczyć ;) A co do szkoły uwodzenia i podrywu u mnie się nie spisała:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
ale ja nie jestem sam.chodzi o to,ze przy mnie "puszczalskie" sa jak cnotki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
właśnie wczoraj oświadczył mi się człowiek z ,ktorym spotkałam się na kawę ,spacer, do kina cztery razy. Powiedział,że otwiera przede mną wszystkie rachunki, mieszkania(ma 2), podwojne obywatelstwo.. i odmowiłam. Bo nie znam go jako człowieka, nie wiem czy rano się smieje, czy jest zły, co zazwyczaj jje na śniadanie, jakie piwo lubi? Totalnie nic. NORMALNA MAŁOPOLSKA myslę, ze nie w tym rzecz kto i ile ma kasy , jak wygląda, czy jest typem macho czy Panem z brzuszkiem, bo przecież z kasą nikt nie śpi i codziennie nie przebywa, nie rozwiązuje bzdetnych problemow i nie stacza codziennych bojów. a z czlowiekiem. wnioski wyciągnij sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
normalny juz pisałam ,ze ja nie znam puszczalskich dziewczyn, a wszystkie opowieści facetów typu: jaki to ze mnie ogier, żadna się nie oprze i nie oparła- to tylko przechwałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna małopolska
Normalny Mazowsze może te puszczalskie przy Tobie robią się jak cnotki ponieważ mają ochotę na dłuższy związek a nie na jednorazową wyprawę do łóżka po której ich szanse na dłuższą znajomość z Tobą byłby znikome. Pomyśl może o to właśnie chodzi... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
moze..... ale..... nie wiem. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjan cudny
jezdze orurowanym matizem 0.8 na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna małopolska
a jak facet sie puszcza to kobieta nie ma prawa wiedzieć i wtedy wszystko jest ok??????? Zal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytththh
a co? zalezy Ci na spotykaniu takich lasek? moze one wyczuwaja ze nie jestes frajerem do wydupcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
smutna.laleczka do "normalny mazowsze" a gdzie ty szukasz tych puszczalskich? w klubach czy gdzie? puby,imprezy w tym i te "integracyjne", szkolenia, a w czasach studenckich imprezy,dyskoteki ( tam gdzie stalem "na bramce" tez )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×