Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny mazowsze

puszczalskie-znane z opowiesci-tylko

Polecane posty

Gość Tolek
Normalny Mazowsze znam to co Ty opisujesz. Kropka w kropke ta sama sytuacja. Ja wysoki, przystojny, z pieniazkami, itd. itp. moi kumple (glownie do imprezowania) wygladali niepozornie, niscy, nieauwazani, niezadbani. Jeden z nich Tomek potrafil niemal kazda dziewczyne miec w lozku mimo ze byl raczej brzydki. Na imprezach nawet ta ktora zabawialem chciala byc z nim mimo ze on obmacywal druga. Czasami bedac troche wciety, trzezwialem z zaniemowieniem gdy moja panienka (nie dziewczyna) kleila sie do niego. Jednego razu chcialem poderwac dziewczyne ktorej chlopak ja strasznie zaniedbywal. Nawet byla chetna, chodzila na randki ze mna, ale jak dochodzilo do zblizenia to ona zapierala sie swoim chlopakiem. Na jednej imprezce, wyobraz sobie, (znala Tomka kilka godzin) zlapalem ich jak mu robila laske w drugim pokoju. Tak to wygladalo przez jakis czas. Przyznam ze mnie ten temat tez strasznie zastanawial do tego stopnia ze zaczalem szukac odpowiedzi i chyba znalazlem. Po pierwsze latwa dziewczyna woli brzydkich facetow; male niebezpieczenstwo na zangazowanie, brzydki facio wzbudza tez troche litosci, przy okazji taki facet nie wzbudzi zadnych wyrzutow sumienia po seksie - jeden numerek i nie pamita faceta. Po drugie kobiety nie beda sie nigdy interesowaly facetem ktory jest ulozony i nawet bogaty, a bron boze przyzwoity. Liczy sie facet ktory jest "mocny" w zyciu taki ktory jest nieugiety w kazdych warunkach, nawet ten ktory jest w kolizji z prawem. Stad tez i w zyciu widzisz na codzien piekne kobiety z gangsterami, lajdakami i kryminalistami. Kobiecie chodzi glownie o jej bezpieczenstwo. Ona przy takich facetach czuje sie bezpieczna i bedzie mu ufac przy okazji rozkladac nogi na kazde jego zyczenie. Facet ktory sie dorobil jakiejs pozycji nie ma wiekszego znaczenia. Znaczenie jest wtedy gdy on potrafi udowodnic ze potrafi to utrzymac. Po trzecie kobieta wyczuje gdy przystojny, z kasa, ulozony mezczyzna chce miec nie numerek ale moze cos wiecej. Puszczalskie lubia spontanicznosc, zabawe, brak granic. Sex traktuja jako bezodzajmniona przyjemnosc, czesc zabawy. Gdy facet robi jakiekolwiek "tension", zadaje jej pytania osobisty czy okaze ze seks jest czyms "ekstra" jej chec na seks maleje do zera; ona po prostu chce miec szalony stosunek z nieznajomym. Zajelo mi to troche czasu aby to poznac. Teraz wiecej flirtuje z kobietami (pomoglo moje studiowanie), ale mi sie za bardzo nie chce tego robic. Wola zaplacic panience, lub tez umowic sie z mezatka poprzez randke internetowa. Ale wierz mi, czuje sie znacznie lepiej z kobietami teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_sukienka
a ja wolę faceta w garniturku, w nienagannie uprasowanej koszuli, z czystymi ,zadbanymi dlońmi i paznokciami. Lubie estetykę we wszystkim. więc nie generalizuj Tolciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normlany mazowsze
Zielona_sukienka - ale czy nalezysz do kategorii "puszczalskich"? jesli chodzi o wypowiedz Tolka to mysle,ze to dobry trop a moze i rozwiazanie mojego problemu........ fakt-kryminalista,patologiem itd nie jestem ;) ale "grzecznym" chlopcem rowniez...... czy wypowiedza sie jakies "puszczalskie panny" omoglo by to w rozwiazaniu, jak widac nie tylko mojego, problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem nie czytałam wszystkiego więc może kogoś powtórzę niechcący ale wg mnie normalny jesteś zbyt zasadniczy i bezpośredni. Rąbiesz fakty prosto z mostu a dziewczęta lubią bajer, lubią być uwodzone, mamione... może tu jest "problem"? Jesteś chyba w stałym związku ale myślisz o zdradzie? czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbrrrrr
Ja niestety mam to samo. Mimo, ze jestem dosyć ładny, bo juz wiele kobiet mi to mówiło, to jednak nigdy nie trafiam na takie, one omijają mnie szerokim łukiem a są z moimi kolegami, ktorzy wprost im mowia ze tylko jednego chca od nich. chore to jest !!! kobiety sa chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
to widze niedlugo jakis klub zalożymy bo juz kolejna osoba ma taki problem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, jak się nie puszczamy jesteśmy chore, jak się puszczamy to dzifki i lafiryndy. Trudno Was zrozumieć Panowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
przesadzasz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
:(. za to moje "ego" tak i dlatego powstal ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny za to ze nie trafiłes na puszczalską to ucierpiało Twoje ego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma mój wiek do tego tematu?:) tak mój wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tego tez kwaśna próbuje się dowiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie facet mówi ze puszczalskich brak :classic_cool: i teraz nie wiem co mu doradzic?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz w jakiej sytuacji ja jestem? Nic Vka - nie bierz do łba jak to mawia koleżanka Chylińska, bo cię w kaftanie wywiozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwa kobieta
kobiety łatwe szukają faceta który szybko je skokietuje i zaraz potem bezpardonowo z uśmiechem na twarzy zaproponuje współżycie. Nie interesuje ich za bardzo czy jestes bardziej lub mniej napompowany sterydami, ważne żebyś umiał chwycić chwilę. Jeżeli będziesz za długo zwlekał to wybiorą twojego kolegę, jak będziesz się ślinił również. My jesteśmy bardzo proste w obsłudze - wykaż odrobiną zainteresowania naszymi osobami, uśmiechaj się a same ci w majtkach pogmeramy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conrad
Hey "latwa kobieto" to ja poproszę jedna sztuke tej obsługii pozdro czytam z zainteresownaiem jak sie temat rozwija ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny mazowsze
wow ciekawa odpowiedz.ale to jedynie teoria......a raczej hmmm zart.jestescie skomplikowane, ale nie o tym jest ten temat. co do mojego naruszonego "ego" juz wyjasniam - upraszczajac - 170 cm, z zapadnieta klata, brzuszkiem, zoltymi zebami, pracujacy jako "fizyczny", czasem i bez studiow, jezdzacy 12 letnim golfem, mieszkajacy na blokowisku ( z tego katalogu cech posiadaja od jednej do wszystkich cech owi koledzy ) - wyrwa "puszczalska" a ja nie........... .oczywiscie upraszczam .......... i nie splycajcie rozmowy wyrzucajac mi, ze "mam cos" do 12 letnich golfow.......... wiec w ten sposob moje meskie ego jest naruszone a ja nie wiem czemu tak sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś chłopie beznadziejny
czy ty chcesz zdradzać swoją dziewczynę z puszczalskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×