Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Gość reo
155 wzr 95 kg . wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reo
zero aktywna,slaba kondycja,napady głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reo
i stara jestem;45 lat już ,czy kiedys uda mi sie schudnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje zapotrzebowanie 2500 kcal, ustalilem Ci na 2000 abyś chudła zdrowo i nie chodziła głodna. I sniadanie Mleko 0,5 % tluszczu 300 ml Płatki owsiane 80 gr Kakao 10 gr (2 łyżeczki) rodzynki 20 gr słonecznik nasiona, lub siemie lniane 10 gr II sniadanie Poledwica 40 gr (staraj sie unikać kiełbas, jemy tylko dobre wędliny) Chleb zytni pełnoziarnisty 100 gr Orzechy włoskie 10 gr gruszka, grejpfrut Jajka 2 Obiad kasza gryczana 50 gr Mięso z piersi kurczaka 150 gr Oliwa z oliwek 10 gr warzywa -duzo warzyw roznego rodzaju (kukurydza jest kaloryczna, jak ją dajesz daj mniej ryżu) IIObiad Losoś, lub inna ryba 100 gr Ryż brązowy 50 gr oliwa z oliwek 10 gr Podwieczorek makrela kolacja Twaróg 100 gr Jak Cie dopada głod, zjedz owoc, grapefruit, gruszke, jedz ważywa pij wode wszystko to zapycha zołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękoweczek wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolna zasada, ryż mozesz zamieniać- kaszami, makaronami, ziemniakami, Mieso- rybami Mleko- jogurtem naturalnym płatki owsiane - chlebem razowym Jajka - makrela, tunczykiem. Duzo ważyw i płynów, owoce sporadycznie, ale też mozna. Jak ma być słodki baton to już lepiej owoc zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękoweczek wielki
dzieki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HealthFitness odwiedziłam Twój blog:)bardzo przyjemnie piszesz:) mam do Ciebie pytanie: jesteś dietetykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. Nie jestem dietetykiem, dietetyka sport, metody treningowe, to moje zainteresowania. W przyszłosci chce zostać trenerem indywidualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się spodobało to co piszę możesz się wpisać na liste mailingową - własnie dodałem. W przyszłosci bedę dodawal wiele rad z którch pewnie coś wyniesiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
bardzo dziekuje za diete:D nie mialam jak wczesniej wejsc na kafe:D jeszcze raz wielkie dzieki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam się HealthFitness:) ma do Ciebie pytanie: masz może przepis na jakieś ciasteczka dietetyczne? oraz możesz mi powiedzieć jak to jest z ta fruktozą?ma dużo kalorii i chyba nie można jej używać na diecie? dziękuję z góry z a odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanie badania na fruktozie pokazały ze przycyznia się ona do tycia, na kilka sposob, zmniejsza metabolizm, niewykożystana odkłada sie w postaci tłuszczu, sprawia że pożywienie smakuje lepiej, a przez to hamuje wydzielanie hormonów sytosci - dlatego jemy więcej. Najlepiej ograniczyć spożywanie fruktozy, a jezeli juz ją spożywamy to rano, kiedy poziom glikogenu w wątrobie jest najniższy. Dietkę dla autorki wrzucę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Health Fitness witaj a mnie mozesz pomoc ?Chcialabym wrocic do poprzedniej wagi .Mam 36 lat wzrost 172 waga 55kg.Bardzo prosze i z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja nie dodalam ze wazylam 50kg i do tego chce wrocic .Prowadze aktywny tryb zycia.Cwicze,jezdze na rowerze stacjonarnym i ostatnio zostalam wlascicielka stepera ,slyszalam ze wyszczupla uda ,a to wlasnie one sa moja zmora.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak znajde odrobine wolnego czasu, ostanio na nic go nie ma. Ale teraz jestem uziemiony i leze w lozku, jak sie lepiej poczuje to te dietki wam rozpisze. (autorko caly czas pamietam o Tobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HealthFitness jednak chyba zapomnial o mnie :( Walcze z moimi kilogramami od 3tygodni i juz efekty widac :) A moze ktos sie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begatka
ja też prosze o diete ,waże 58 kg przy wzroscie158 mam 37 lat ,siedzącą prace ale chodze na aerobik jeżdże rowerem ,chciała bym schudnąc z5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Prawdę mówiąc nie potrzebuję odchudzania, ale chcę pomóc :) Jak ktoś nie wie, czy ma prawidłową wagę to może to szybko i łatwo odliczyć :) 1.Swoją wagę w kilogramach dzielisz przez podniesiony do kwadratu wzrost ( w metrach ) .. W moim przypadku : waga : 45, wzrost : 1,55 .. Dzielisz 45 przez 1,55 x 1,55 .. Moje MBI wynosi 17,982018 .. A prawidłowe MBI wynosi od 20-25 . Więc mam niedowagę .. Ale to tylko trochę :) PS: myślę że komuś to pomogło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was ma takie objawy, że kiedy jest głodny to zaczynają mu się trząść ręce, nogi, zupełnie opada z sił? Okropne to jest, ja wtedy zupełnie nie mogę funkcjonować, nie jestem w stanie niczego zrobić, nawet jak zjem to dojście do formy trwa poźniej pare godzin. Ekspercie:) czy tak się zdarza? Czy to taka reakcja obronna organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freshh
Witam mam pytanie nie mam pojecia jak schudnac...poprostu nie wiem za co sie zabrac by byly jakies skutki prawde mowiac juz psychiczna sie robie na tym punkcie....:((( mam 16 lat 156 wzrostu i waze 59 kg nie mam pojecia jak schudnac a chcialabym wazyc nawet te 48 kg badz 50 pomocy !!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pum pum pum.xD
To miło, że udzielacie sobie takiej pomocy. Ja od wczoraj rozpoczełam diete i nie wyliczam kalori, ale uważam na to co jem i dużo ruchu oraz ćwiczeń. :P Powdzenia Wam życze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×