Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Gość gość
Ja dzięki tabletkom Slimunox w ciągu 3 miesięcy pozbyłam się 13 zbędnych kilogramów. Moim zdaniem one są najlepsze z wszystkich, które stosowałam. Polecam je serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez większego wysiłku schudłam z pomocą Hoodia P57. Co lubię w tym produkcie, to że ma naturalny skład i to że mój apetyt został osłabiony dlatego nie czułam frustracji że nie jadłam dużo. Również przy pomocy tego produktu bardzo szybko straciłam wagę, za 2 miesiące - 9,5 kg. Można znaleźć Hoodia tutaj "acomplia-reductil.net".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zaskoczona, przeczytałam przed chwilą ten artykuł ,fitt spray stosuję już trzeci tydzień, nagroda jak najbardziej zasłużona działa od pierwszego użycia, teraz waga pokazuje 3 kg mniej a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o tym fitt spray, skład ma jak najbardziej ciekawy, zastanawiam się tylko jak w smaku? Idzie przeżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Slimunox pomógł we wprowadzeniu tych zmian które pomogły mi pozbyć się nadwagi.A te zmiany pozwalają nie tylko na to aby skutecznie pozbyć się tych niechcianych kilogramów ale także aby w przyszłości po skończonej kuracji nie martwić się o to że te kilogramy wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fitt spray pro, tak jest lekko gorzkawy ale idzie znieść zamów na pewno się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swój sposób na odchudzanie, ja zaczęłam od wyeliminowania cukrów jedyne które przyjmowałam to w owocach, starałam sie jeść co dwie trzy godziny małe porcje a do przyspieszenia efektów wprowadziłam suplementację z african mango. Po trzech miesiącach - 11 kg, więcej nie chcę chudnąć jest na prawdę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży na plusie miałam 30 kg. Udało mi się schudnąć :) zmieniłam dietę, ograniczyłam cukier, więcej owoców i warzyw, woda do picia. Wspomagałam się również suplementami. M.in FastBurn : http://nplink.net/0lZgVom6 Oczywiście pamiętajcie dziewczyny, ze zdrowa dieta to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna
Moim zdaniem nie ma po co łykać tabletek jak nie się nie dba o to co się jada i w jakich godzinach. Odkąd zaczęłam pilnować godzin zjadania posiłków i tego co jem to chudnę, uwielbiam ten stan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, podstawą jest jedzenie. Ja niestety nie miałam tak silnej woli, nie byłam w stanie zmniejszyć wielkości posiłków, ale wspomagam się https://fittspray.com i idzie mi całkiem nieźle :) chudnę mniej więcej 1-1,5 kg na tydzień więc jest na prawdę dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może schudnąć.Wystarczą nie duże zmiany i dobre tabletki odchudzające.Tak było w moim przypadku.Dieta i Slimunox.w końcu mi się udało.I nie było to wcale aż tak bardzo męczące.Więc jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

fitt spray to po prostu mistrz! nie sądziłam że istnieją skuteczne suplementy, bardzo się myliłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zachęcam do odwiedzenia www.klinikasylwetki.xja.pl , szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, dobry kontakt, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia

najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie figurena.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby przy walce z nadwaga na skuteczną wygraną, jak zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox. Gdyby nie te tabletki to na pewno by mi nie udało się pozbyć nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Patrząc na środki wspomagające odchudzanie jakie są obecnie dostępna na rynku, moim zdaniem najlepszym wyborem jest zastosowaniue Slimunox. U mnie po 3 miesiacach  diety oraz stosowania tych tabletek waga spadła o 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

U mnie po zastosowaniu Slimunox moja waga spadła o całe 14 kilogramów. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka01

dieta to nie tylko kartka z wytycznymi co i jak jeść bądź jakieś suplementy diety ale również wiedza i włączenie w to psychiki - to przyniesie nam dopiero skuteczne efekty do ktorych tak bardzo dążymy 😉 a wiem to wszystko od mojej diet coach Oli Łomzik, która pomaga mi w dażeniu do celu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda.Magda22014

Żeby skutecznie schudnąć najważniejsze jest zdrowe odżywianie, ja ostatnio korzystam z cateringu dietetycznegohttp://fabrykasmaku.com.pl/ i zaczyają się pojawiać pierwsze efekty. Odpowiednie posiłki oraz dużo ruchu tylko to w parze daje widoczne efekty a nie jakieś tabletki cud czy nie wiadomo jakie preparaty.

 

Magda G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Ja znam Slimunox, stosowałam go jak sie odchudzałam, jestem bardzo zadowolona. W końcu coś logicznie działającego na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka

ja chudnę z suplementem Fat Fast Burner 😄 fatfastburner.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×