Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Gość vercia14
cześć mam 14 lat mierzę 1,70 i ważę około 85 kg proszę pomuszcie mi schudnąć to jest dla mnie bardzo ważne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vercia14
potrezebuję schudnąć conajmniej 15-20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vercia14
potrzebuję schudnąć conajmniej 15-20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrezygnować ze słodyczy, a przynajmniej znacznie je ograniczyć, zrezygnować z napoi gazowanych, pić dużo wody niegazowanej z małą ilością sodu, jeść ok 5 posiłków dziennie, z tym, że niewielkich, np. na 2 śniadanie i podwieczorek owoce. Ja osobiście zrezygnowałam z ziemniaków i tłustego mleczka do kawy. Ponadto dużo ruchu :) spacery, jazda na rowerze, jakieś ćwiczenia - dobierz zgodnie ze swymi preferencjami. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm za mna juz 11 kg bez wiekszego wysiolku... nie stosuje zadnych diet bo to bez sensu... 5 posilkow dziennie zamias 3 wiekszych, zrezygnowalam z masla, patelnia teflonowa pozwala na mneijsze uzywanie tluszczu... hmm nie podjadam miedzy posilkai... no ale dla mnie to zadne wyrzeczenia... aa i cwiczylam. przy cwiczeniach i takim zywieniu stracilam w meisiac 5 kg a potem koeljne 5 spadlo samo... teraz stracilam kg... i mam w planie jeszcze 9 ;) powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zmień pieczywo na ciemne, jest zdrowsze i zawiera potrzebny i sycący błonnik :) jedz je tylko na śniadanie. Ja na kolację zjadam zwykle gotowane warzywa :) Nie wolno Ci się głodzić, jesteś młodziutka i to źle wpłynie na Twoje zdrowie, co więcej możesz potem znów przytyć. Poczytaj sobie coś o racjonalnym żywieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D sama się odchudzam, a kiedyś przez nierozważne odchudzanie miałam lekką anemię :( dlatego teraz powoli, z głową i zdrowo :) nawet jeśli zajmie mi to więcej czasu, to wolę, żeby tak niż znów biegać po lekarzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie wspomoże się efektu diety jakąś dobrą suplementacją to dobre efekty sięrzadko zdarzają. Myślę, że bardzo dobrym produktem jest Sanogel z suplementymbm.pl. Pomaga w dożywieniu i oczyszczeniu organizmu co bardzo jest przydatne jeśli chce się jakiś efekt uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 153 cm wzrostu i ważę 58 kg. Od kilku dni jestem na diecie... znaczy dietą tego nazwać nie można, bo jem 5 posiłków dziennie, w tym kolację najpóźniej 19:00-20:00. No ale późno chodzę spać, więc te lekkie warzywa zdążą się przetrawić :) Co do wspomagaczy, ja spokojnie sobie radzę bez tego. No ale to jak kto woli :) osobiście najpierw zrobiłabym wywiad z farmaceutą przez stosowaniem czegoś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej jakas ty malenka... to jak juz osiagniesz swoja wag to bd kryszynka slodka ;) ja mam 160 cm i aktualnie 59 kg .. moj cel to 50 kg bo taka byla zawsze moja waga, a jaki jest twoj cel? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie analizę w internecie i wyszło mi, że moja prawidłowa waga, to 47 kg. Wcześniej myślałam o 45 kg, no ale to się okaże w praniu :D zdrowie najważniejsze, a za chuda też nie chcę być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też tak kiedyś pokazywały :P wszystko wyjdzie w praniu, może faktycznie taki bilans jest o kant dupy rozbić. Idę na spacer pospalać kalorie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster16
No właśnie odchudzanie!!!mam takie marzenie,że zamknę oczy a kiedy je otworzę no to będę wazyła 55kg!!! ja nie wiem ale kompletnie nie radzę sobie z własną wagą i czuje sie jak ociężały słoń!!!nic tylko bym jadła,jadła,jadła a niestety efekt jest jedny tyję i tyję i wyglądam jak mamut!!! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLIBER17
EJ ASTER nie przesadzasz?? a ile ty tak naprawdę ważysz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HealthFitness:Gdybym mogła cie prosić o dietkę i dla mnie:)Mam 169 wzrostu i ważę 75 kg.Ruchu mi nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola16
proszę pomocy mam 14 lat 175cm wzrostu i może jakieś 85kg chce schudnąć nawet zaczełam cwiczyc ale sama sobie nie daje rady POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyje.sobie
cześć. mam 15 lat, 170 cm i waze ok. 65 kg . czy też mogłbys mi pomoc? wyszlo mi z tymi cyferkami 1560. bardzo prosze,zalezy mi na zrzuceniu ok 10-15 kg do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga91g
hej. mam na imie Agata mam 19 lat... chce schudnac i to bardzo... ale nie potrafie.. gubia mnie slodycze... waze ok 62 kg przy 169 wzrostu... prowadze spokojny tryb zycia.. czasami jezdze na rowerze pocwicze w domu, ale nic systematycznie.. pomozcie mi.. co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danix
Hej, ja ważę 59 kg przy 164 cm wzrostu. Niby BMI jest ok. Brzuszek mam płaski. Ale nogi... Mój cel to 50 kg. Nie jadam dużo. Są dni że zjadam jeden posiłek, dużo się ruszam. A mimo to nie chudnę a wręcz przybywa mi ciałka. Macie jakąś sprawdzoną dietkę ? A może jakieś ćwiczenia na nogi ? POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że dość często tak się zdarza, że mimo naszych najlepszych starań, stosowania diety nasz waga nadal jest taka sama. Dzieję się tak dlatego, że nasza dieta i wykonywany trening, ćwiczenia nie są doprane indywidualnie do naszego organizmu. Błędem jest też to, że często, jak decydujemy się na zastosowanie diety, naszym kryterium wyboru jest to, że jakaś dieta, jest bardzo popularna, sugerujemy się tym, że dzięki niej schudło wiele osób. Zapominając o tym, że każdy człowiek jest inny, że to co jest dobre i skuteczne w przypadku jednych nie sprawdzi się u innych. Dlatego myślę, że jeśli ktoś chce podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami powinien się z kimś skonsultować, żeby mieć pewność, że dieta, którą wybierzemy będzie skuteczna, a po drugie nie wyrządzimy sobie krzywdy. Bo dość często poprze dobór nieodpowiedniej dla nas diety możemy wyrządzić sobie krzywdę i utracić także zdrowie. jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób skutecznie schudnąć możecie zajrzeć tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-skutecznego-odchudzania-i-modelowania-sylwetki/ to są informacje, które znalazłam na stronie jednej z klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Odchudzanie jest bardzo trudnym procesem, który wymaga niesamowicie dużo silnej woli i samozaparcia. Ostatnio znalazłam dość ciekawą ofertę odchudzających wczasów w http://www.primaveraspa.pl/odchudzanie_z_primavera.html, gdzie można pod okiem profesjonalistów i w grupie z osobami o tych samych celach rozpocząć walkę o wymarzoną sylwetkę . Wydaje mi się to dość ciekawym i dobrym pomysłem. Czy ktoś może był na takim turnusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . ja mam 18 lat , waze 58 kg , 2 razy w tygodniu chodze na zajecia taneczne łacznie 4 godziny , czasem w domu po 45 minut jezdze na rowerku . chcialabym zrzucic 3 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
By skutecznie schudnąć to trzeba ściśle przestrzegać zaleceń dietetycznych. To po pierwsze. Ponadto, stosując dietę warto wzbogacić ją w owoce, które wspomogą długi proces odchudzania. Okazuje się bowiem, że owoce, poza witaminami i składnikami mineralnymi stanowią bogate źródło błonnika. Jest to składnik, który nie ma wartości odżywczych, ale też nie przysparza dodatkowych kalorii. Ma on jednak wiele innych zalet, które z powodzeniem można wykorzystać w trakcie odchudzania. Jakie owoce zjadać by schudnąć? Tego dowiesz się ze strony http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/01/11/owoce-na-odchudzanie/ Na zakończenie dodam, że sama dieta sama nic nie zdziała. Musisz także wspomóc swe odchudzanie odpowiednią dawką ruchu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest odchudzanie się pod okiem lekarza. dietetyk ustala odpowiednią dietę, dostosowaną do potrzeb pacjenta - wcześniej są szczegółowe badania. Poza tym jednak comiesięczne badanie i ważenie to dodatkowa mobilizacja. Poczytajcie sobie więcej na stronie http://medlinea.pl/ tam dowiecie się więcej jak wygląda praca z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×