Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Ja nie jadam ryb, nabial uwielbiam, kurczaka tez lubie, zawsze myslalam ze ryz tuczy, ale tez lubie, jajka tez, jogurtow jem duzo, ale nie naturalnych, warzywa tez lubie, moze bez brokolow, owoce tez, pije duzo sokow ... Pracuje od 9 do 5 Sniadanie jem o 7.30 (platki sniadaniowe), obiad o 1 lub 2, kolacja o 6. Niestety podjadam duzo, w miedzy czasie 2 kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odpowiednich ilosciach nie tłucza a dostasrczaja weglowodanów złozonych. Bede podawał wam racje zywnosciowe w gramach, musicie sie zxaopatrzyc w wagi kuchenne lub znaleźć sposob policzenia ile gram zjadacie. Piers to wiadomo mozna powiedziec pani w sklepie, zeby sprzedala 100 gram piersi. twaróg tez kostak ma zazwyczaj 200 gram to poł pedzie miało 100g i tak analogicznie z reszta produktów. jednak waga najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjadasz bo zle jesz. Ok pozostale dwie sooby prosze o ustalenie por obiadu i sniadania w szkole i kiedy sie kladziecie spac. I za jakis czas wam tutaj umieszcze diety na jeden dzien, udziele wspazowek jak komponować posiłki itp, a reszte zostawiam wam, abyscie sie doedukowły.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo informacji można znaleźć na moim blogu a bedzi eich jeszcze więce tam tez bede starał sie odpowiadać indywidualnie jakby któs miał jakies pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
ok. ja wstaje o 7:30, na 9 do pracy, pozniej jem owoce kolo godziny 10, lunch godzina 12:30, podajadam pozniej owoce, czasem batonik, prace koncze o 18, w domu jestem o 19 - wtedy zrobie cos do jedzenia - kolo 20 cos jem. ide spac o 24. i tak od poniedzialku do piatku. w sobote jem sniadanie rano, pozniej obiad (bardzo nieregularnie) , kolacja, czasem cos podjem..np. parowke, serek, kukurydze poza tym to bardzo lubei soki wyciskane np. jablkowy i gruszkowy z owocow: winogrona, jablka, banany, sliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
fitnes.. a czy nie jestes z jakiejś sekty? gadasz jak dietetyk i ten fit----- których mamy serdecznie dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno oszust
i leci na panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
HealthFitness: dzieki z gory ;) i czekam na odp ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
ja wstaje ok 7 rano,ale rano nigdy nie jem, jesli juz to tylko kawe ze slodzikiem, w szkole ok 10 zjadam jogurt naturalny, ok 13 zjadam jabłko ok 15-16 zjadłam dzins np, piers z kurczaka upieczona z pomidorem i cebulka, i jeden wafel ryzowy i to wszystko klade sie roznie ale ok 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno oszust
ale wyrwał młodą panienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zapisałem sobie wasze dane, zajme sie tym jutro zrobie to dla waszej trójki która sie tutaj wpisała, zapisuje sobie temat i jutro wróce z dietami dla was. Jak już pisałem bedą one na jeden dzień. Na reszte bedziecie musiały same skomponować ja wam dam taka podstawe do tego, ze bedzie wam łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zzz
HealthFitness: dzieki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marychaaaaaaaa
wielkie dzieki:)) w takim razie czekam n dietke jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marty83
a gdzie pracujesz/ bo szukam pracy o takich godzinach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... Troche watek nam uciekl :) A moze znajdzie sie ktos, komu udalo sie schudnac i podpowie jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem w trakcie, 20 kilo za mną:) co jem... prawie wszystko oprócz białego chleba i zasadniczo chleb pełnoziarnisty, lub wasa pełnoziarnista ale tylko na 1 i 2 śniadanie też pracuję od 9 do 17 i tak: śniadanie koło 7:30 zwykle kromka z żółtym serem i pomidorem, kawa czarna. W pracy około 10 zjadam 2 owoce, pokrojone w cząstki, koło 13 zjadam złożone 2 tekturki wasa, koło 15 zjadam jakąś surówkę (własnoręczną) zwykle pomidory z bazylią, odrobiną mozzarelli i octem basamicznym, czasem zamiast tego w domu przygotowuję lodową z pomidorem, itd, itd Obiad koło 17:15 i tu albo białko z warzywami, albo węgle z warzywami Oczywiście wypijam jeszcze kubek kawy, herbaty czerwonej i prawie 1, 5 l wody niegazowanej. Dużo ćwiczę jakieś 3-4 razy w tygodniu, ale też zdarzają mi się wpadki typu grill, alkohol, czasem fast food (raz na 2 tygodnie) zawsze po tzw. grzeszku idę się wypocić, od maja był to rower, teraz biegam i ćwiczę, lub tylko ćwiczę ostro w domu. Ważne by przed zwykłymi ćwiczeniami rozgrzać się 20 minut, truchtem bądź skakanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HealthFitness ja tez czekam
tu na dietki;] dzieki. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirwsza medzie dla marychyyyyy Policzyłem wszystko dokladnie i bedziesz spożywała 1500 kcal jako ze teraz jesz tylko 600 kcal to bedzie ci ciezko odrazu dostarczyć 1700 kcal. Sniadanie _________ Płatki owsiane 50 gr Mleko 0,5 % tłuszczu 200 ml rodzynki 10 gr II Sniadanie __________ Chleb żytni razowy 50 gr Masło 10 gr Twaróg biały chudy 100 gr Orzechy włoskie 10 gr Grejpfrut, gruszka- może być wtedy kiedy czujesz ze jestes głodna, dobrze zapycha zoładek. Obiad: __________ Ryż brązowy 80 gr Piers z kurczaka bez skóry 100 gr oliwia z oliwek 20 gr (jak do spożywania na zimno to tylko z pierwszego tłoczenia - extra virgin) Pomidor, ogórek, ogolnie warzywa. Podwieczorek ____________ Tunczyk w oleju 100 gr mozna robic salatki z tunczykiem itp Kolacja jajko Pijesz od 1,5 - 2 l plynów dizennie (soki zdrowe, mineralna, cherbatki zielone) Do wszystkich wystrzegać się: słodyczy czipsów, słodkich napiji (pepsi itp) Unikać: gotowych produktów, sosow, obiadków ze słoików itp, kawy, czekolady (od czasu do czasu moze być też ma swoje wartosci, najlepiej gorzka) Przyrządzanie potraw: gotowanie, grilowanie, pieczenie NA SAMYM KONCU SMAZYC!!!(starajcie się nie smazyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o pomoc
wiek :37lat,waga 89,siedzacy tryb zycia,prosze o dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje zapotrzebowanie 2500 kcal, ustalilem Ci na 2200 abyś chudła zdrowo i nie chodziła głodna. jak to bedzie za dużo dla CIebie(nie wiem ile jesz) to zmniejsz ilośc platków i chleba, lub ryżu i kaszy(obcinamy weglowodany). I sniadanie Mleko 0,5 % tluszczu 300 ml Płatki owsiane 80 gr Kakao 10 gr (2 łyżeczki) rodzynki 20 gr słonecznik nasiona, lub siemie lniane 20 gr II sniadanie Poledwica 40 gr (staraj sie unikać kiełbas, jemy tylko dobre wędliny) Chleb zytni pełnoziarnisty 80 gr Orzechy włoskie 10 gr gruszka, grejpfrut Jajka 2 Obiad Losoś, lub inna ryba 100 gr Ryż brązowy 50 gr Oliwa z oliwek 10 gr warzywa -duzo warzyw roznego rodzaju (kukurydza jest kaloryczna, jak ją dajesz daj mniej ryżu) IIObiad kasza gryczana 50 gr Mięso z piersi kurczaka 150 gr Podwieczorek makrela kolacja Twaróg 100 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×