Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Powiem tak, jeśli chcesz schudnąć to niestety musisz zrezygnować ze słodyczy, ale jest wiele dobrych zamienników jeśli najdzie cię ochota, ja np. gdy mam ochotę zjeść coś słodkiego to sięgam po (mój ulubiony zamiennik) np.https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Protein_Wafer_Dream-opis37186.html a do tego polecam ci treningi, dieta + Burn4all z ALLNUTRITION <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz ćwiczeń ważna jest zbilansowana dieta. Trzeba policzyć żeby każdego dnia zjadać tyle samo kalorii. http://dieta-luks.pl/54203 Dzięki tej stronie udało mi się ułożyć fajną dietę. Dzięki niej schudłam 9 kg w miesiąc oczywiscie po godzince ćwiczeń dziennie. Polecam szybko i prosto Oby kolejne 9 kg w dół do sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego środka który jest skutecznie wstanie wspomóc odchudzanie jak Slimunox. Wcześniej chwytałam się praktycznie każdego możliwego sposobu i nie było efektów. Od czasu jak zaczełam brać Slimunox, a właśnie zakończyłam 2 opakowanie, to waga systematycznie spada. Na razie jest 7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyszczałem się przez ponad dwa tygodnie na mieszance ziołowej Slim Herbal System. Wyniki doskonałe i waga leci dość szybko. Chyba jedyny suplement, po którego odstawieniu nie miałem efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sprawnie i skutecznie schudnąć to polecam zapisać się na kurs dietetyki lud do szkoły policealnej. ja właśnie na taki pomysł wpadłam bo miałam odwieczny problem z efektem jojo i postanowiłam zapisać się do szkoły na kierunek specjalista do spraw dietetyki, można tu zdobyć wiele info przydatnych podczas diety ale tez można dzięki temu zdobyć zawód. Te wszystkie diety z neta to zwykle męczarnia. a efekt ciężko utrzymać. Jakby co to polecam szkołę Nova usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annusska87
Najlepiej to jest wg mnie zdrowo jeść ja dzięki wygodnej diecie schudłam, mam lepsze samopoczucie i czuje się świetnie, a jem smacznie i lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dałam rade, było cięzko, nie powiem, że nie. Zdrowsze jedzenie i Acai Berry Extreme... Najlepszy srodek na odchudzanie jaki chyba istnieje. Brałam mase rzeczy ktore podobno miały pomoc i nic, to naprawde zadzialalo w 100% Polecam dziewczyny i nie tylko :) http://nplink.net/ZDS4r4cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Rk
Ja żeby schudnąć znacznie ograniczyłam jedzenie, ale brakowało mi sił na codzienne obowiązki. Wtedy z pomocą przyszły mi koktajle odżywcze Limvena i to było moje odkrycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie wolno się głodzić, bo skutek będzie odwrotny. Trzeba jeść i to 5 posiłków dziennie, ale zdrowych i zbilansowanych. Ja nie mam czasu na przygotowanie takich posiłków i jestem na diecie pudełkowej z Warszawski Dzień. Cenowo na miesiąc wychodzi mnie podobnie jak moje domowe jedzenie, bo zakupy, czas spędzony nad gotowaniem, gaz i prąd. Także to naprawdę się opłaca, a najważniejsze jest to, że kilogramy lecą w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokładnie tak jak w treści pytania. Pół roku bez efektu. Problem był w tym że zawsze robiłam wszystkiego po trochu. Raz biegałam innym razem jadłam mniej. Ale powiem wam że najlepiej jest jeśli połączy się wszystkie możliwe metody czyli dieta niskokaloryczna, bieganie/ćwiczenia i na koniec suplementy. Tak właśnie rodzą się wszystkie te internetowe przemiany o których jest głośno i nie ma tu żadnych sekretów. Trzeba tylko wytrwać w tym wszystkim. Przyznam, że sama próbuję, nie jest łatwo ale już 7kg mam za sobą i naprawdę działa. Podrzucam link do artykułu gdzie macie wyjaśnione o co mi chodzi : http://naturalraport.pl/2018/01/08/jak-schudn ac-10-kg-miesiac-bez-efektu-jojo-2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim jest rewelacyjny nie myślałam że kiedykolwiek uda mi się schudną.A na Foreverslim nawet się nie spostrzegłam jak zgubiłam 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaa2w
Ja mogę tylko zasugerować to co mi pomogło a był to suplement z oficjalnej strony http://nplink.net/8VpqOqTl Schudłam ponad 12 kg !!! Został mi jeszcze miesiąc kuracji napiszę co i jak ! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie udało się schudnąc na cateringu dietetycznym. Nic lepiej na mnie nie zadziałało niż to, bo w końcu jadła codziennie zdrowe i zbilansowane jedzenie bez potrzeby podjadania. Nadal zamawiam sobie catering z Warszawski Dzień i cały czas jadam według harmonogramu. Mnie to odpowiada, bo nie chodzę głodna, a i tak chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Slimunox zadziałał bardzo szybko.Szkoda że wcześniej nie zdecydowałam się na zakup tych tabletek,przynajmniej uniknęłam bym wcześniejszych rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też nie wierzyłam że uda mi się schudnąc dzięki Slimunox.Zresztą początki wcale nie były łatwe.Musze powiedzieć że miałam chwile zwątpienia.Ale udało się schudłam i jestem z siebie bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam skuteczność tych tabletek - przy Slimunox straciłam prawie 15 kg, czyli dokładnie tyle ile chciałam. Szczerze wam powiem, że kompletnie nie spodziewałam się, aż tak dobrego efektu, a jednak się udało. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że waga się wciąż utrzymuje. Nie wrócił ani jeden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy, ale ja mam problem z połykaniem tabletek, nie lubię tego i już dlatego też zdecydowałam się na coś w płynie, zamówiłam takie cudeńko https://fittspray.com . Nie spodziewałam się tak szybkiego działania, po pierwszej dawce poczułam, że mam mniejszy apetyt, później bylo już tylko lepiej, obecnie schudłam 4 kg po trzech tygodniach stosowania. Ja jestem pod wrażeniem, jednak jest coś co działa i przynosi efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny (i chłopaki? oczko.gif SAM SCHUDŁEM 40kg!!! (da się!) i chyba przetestowałam każdą dietę ;D Z doświadczenia wiem, że aby fajnie schudnąć dieta musi stać się raczej stylem życia, bo wtedy się do tego nie zmuszamy tylko to jakoś tak łatwiej przychodzi. Jest mega dużo rzeczy o których można by napisać, ale odsyłam tylko do tej strony https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny (i chłopaki?oczko.gif Z doświadczenia wiem, że aby fajnie schudnąć dieta musi stać się raczej stylem życia, bo wtedy się do tego nie zmuszamy tylko to jakoś tak łatwiej przychodzi. Jest mega dużo rzeczy o których można by napisać, ale odsyłam tylko do tej strony https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. PS to pisze chłopak, który był chyba na wszystkich dietach świata ;D będziecie pod wrażeniem! Gwarantuję! Ciekawe - polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało zastosowanie Slimunox. W końcu pozbyłam się całej nadwagi. Wcześniej bywało różnie... średnio kilogram dwa chudłam by trzy przytyć. Teraz jest inaczej... raz że schudłam 15, to jeszcze waga nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepsze tabletki wspomagające odchudzania jakie obecnie sa dostępne na rynku. Foreverslim moim zdaniem bije konkurencje na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaLw34
Od stycznia 12 kg mniej http://nplink.net/8VpqOqTl !!!! Tylko oryginalne !!! DO tego lecą cm w pasie i udach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×