Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Gość gość
Widzę ze tabletki tutaj górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a ruszyć dupci nie ma komu ;) trzeba pamiętać że są to tylko wspomagacze o ile wgl działają :) widzę we wcześniejszym wpisie że ktoś już stosuję fitt spray ja z niego jestem bardzo zadowolona. Plus ma taki że jest w płynie więc więcej składników wchłania się do organizmu i efekty są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia34r
Jak skutecznie schudnąć? Ja schudłam 12 kg dzięki ćwiczeniom w domu takim jak przysiady i brzuszki oraz brałam oryginalny http://nplink.net/Jhfxq1v4 Jak dla mnie to wynik super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przejściu na dietę zaczęłam dodatkowo wspomagać się Slimunox,zapisałam się również na zumbę.Te zajęcia są po prostu rewelacyjne.Ale nie o zumbie tutaj tylko o odchudzaniu dzięki tym trzem rzeczą udało mi się schudnąć aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł fitt spray, żadne tabletki nie przyniosły efektów, nie wiem czy to nie zasługa składników w płynnej formie bo jak wiadomo lepiej się wchłaniają do organizmu. Jak dla mnie jedyny skuteczny preparat na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam to https://fittspray.com, miałam na początku formułe pro, schudłam na niej 9 kg a teraz stosuję protect aby ustabilizować wagę jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden są tabletki Foreverslim.Te tabletki dają 100% skuteczność.Schudłam w ciągu trzech miesięcy 13 kg.Bez stresu że mi się nie uda bez efektu jo-jo po prostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam wspomagając się habaicyną. Miałam dość sporą nadwagę, ale jakoś pomału z pomocą habaicyny i regularnych ćwiczeń udało mi sie schudnąć. Warto było się pomęczyć aby być zadowolony. Obawiałam się efektu jo-jo ale całe szczęście udało mi się uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, że nie wiem ile schudłam w pierwszym miesiącu, postanowiłam, że zważę się po zakończonej kuracji. Po trzech miesiącach -13 kg, a stosowałam african mango od producenta Vital progres na https://africanmangosklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się z tabletkami Slimunox.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belledejour
A co sądzicie o tych wskazówkach? ;p wiadomo, że ze 120 do 60 się w ten sposób nie zejdzie, ale moze warto się wspomóc w ten sposób? ;p tylko sama nie wiem czy to nie jakieś czary mary... https://kobietamag.pl/odchudzanie-w-czasie-snu/ a tabletek nie uznaję, przecież to tylko chwilowo działa, a jak przestanę brać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly polak
Trzeba po prostu mniej jesc. Hitler odchudzil 6 milionow bez wyjatku.Dobrze mi sie mowi a sam mam 50 kg za duzo ! Teraz zaczynam ograniczac ilosci. Boze pomoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz schudną raz na zawsze i bez efektu jojo, to musisz zacząć zdrowo się odżywiać i wprowadzić do swojego planu dnia aktywność fizyczną. Zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. Ja schudłam 15 kg, chcesz zobaczyć jak? Tutaj http://zdroweodzywianie123.blox.pl/html opisałam moją historię odchudzania oraz zasady jakimi się kierowałam i kieruję do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam african mango z africanmangosklep.pl, spoko wynik, ja na pewno az tyle nie schudnę, mam do zrzucenia tak 6-7 kg. schudłam 3 więc jestem w połowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skorzystałem i portalu FABRYKA SIŁY. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów oraz z łatwości przygotowania posiłków. Od stycznia w zdrowy sposób schudłem już 7 kg bez większych wyrzeczeń. Szczerze polecam;) Poniżej przesyłam link dzięki którym zyskasz darmowe dni przy zakupie diety. www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi45
Jasne, że African Mano jest skuteczne ale te oryginalne http://nplink.net/8VpqOqTla nie zakupione na allegro. Kupią gdzie się da bo 1zł tańsze a potem płacz, że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecę tabletki Slimunox wszystkim którzy od wielu lat próbują się odchudzać ale niestety skutki tego są marne. U mnie te tabletki zadziałały i to w zadziwiająco krótkim czasie.Trzy miesiące i proszę jestem szczuplejsza lżejsza i szczęśliwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła, atrakcyjna sylwetka - marzenie każdego. Myślisz, że nie można tego tak łatwo osiągnąć? Przekonaj się, że można. Chcesz wyglądać atrakcyjnie i zdrowo? Jeśli tak to koniecznie wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Jest to strona najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Tylko z jego pomocą możesz osiągnąć sukces i przejść niesamowitą przemianę. Pan Igor to jedyny trener w Polsce, który zagwarantuje Ci innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe oraz fachową suplementację. Nie czekaj dłużej i wejdź na: www.igortreneronline.pl Zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Możesz już na zawsze pozbyć się niechcianego tłuszczu, zbudować piękną, smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendruskaa
Zamiast się szpryclować jakimiś suplementami od samego poczatku poczytajcie lepiej artykuly takie jak https://adamed.expert/jagody-acai-skuteczne-odchudzanie rzeczy tego typu jak jagody acai bardzo dobrze wspieraja procesy spalania tkanki tluszczowej i co najwazniejsze naturalnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lga342
Oczywiście najlepiej jest odchudzać się z głową i naturalnie. Też bardz często przeglądam te artykuły na adamed expert w poszukiwaniu porad o zdrowiu i również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×