Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marty83

Jak skutecznie schudnac?

Polecane posty

Gość Kasskakasia
Mi bardzo pomogło to że zaczęłam zamawiać catering dietetyczny Wygodna Dieta i w końcu efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam po african mango z https://africanmangosklep.pl/ - strona producenta więc produkt jak najbardziej oryginalny co z resztą widzę stając na wagę. W przeciągu trzech miesięcy pozbyłam się 12 kg łącząc stosowanie z treningami dwa razy w tygodniu. Dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych, a wiadomo że to nie przychodzi łatwo :) u mnie był z tym problem, tym bardziej że nie lubię i nie umiem gotować. Zdecydowałam się na catering dietetyczny https://fitandeat.pl/ bo w moim przypadku to była ostatnia nadzieja. I wiecie co? Udało się :) 7kg spadło w mgnieniu oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N rynku mamy teraz dostep do wielu srodków które wpomagaja odchudzanie organizmu , nie sa drogie ale za to skuteczne wiem bo sama stosuje, moja historia z tymi srodkami zaczela nie dawno , probowalam stracic chociaz 5 kg niestety nie wychodziło bo jestem łakomczuchem i nie zabardzo potrafilma odmówic sb np czekolady ;( zaczełam szukac w internecie i znalazłam niby srodki cud , zaczelam od koktajli ktore oczywiscie nic nie dały i trafilam wkoncu na to http://nplink.net/vWupLvlf stwierdziłam ze zobaczymy , no i byłam zdiwiona bo o dziwko ten oto srodek przyczynił sie do utraty zbednych kg dlatego polecxam tez tb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powstrzymania się od słodkości czy tego typu jedzenia polecam to https://fittspray.com najlepszy jaki kiedykolwiek stosowałam, nie dość że hamuje apetyt to jeszcze przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej a do tego jest w płynnej formie, więcej składników wchłania się do organizmu. Ogromny + ze nie trzeba łykać tabletek, psikach w razie potrzeby i już uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
handel sibutraminą jest ścigany prawem karnym! a stosowanie jest bardzo niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie poskutkował Slimunox.W ciągu trzech miesięcy schudłam bardzo dużo.Oczywiście zmiana diety i godzin posiłków też była istotna.Jeżeli kiedykolwiek miałaby znów się odchudzać bez zastanowienia sięgnę jeszcze raz po te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce z zbędnymi kilogramami bardzo dobrze sprawdza się Slimunox.Ja tabletki kupiłam na Allegro.Jestem bardzo mile zaskoczona w jak szybkim czasie poradził sobie z moimi niechcianymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Foreverslim. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja nie wierzyłam tabletkom ale skusiłam się i kupiłam.Tabletki działają tylko trzeba przy tym pić dużo wody i się ruszać.Nie trzeba katować się ćwiczeniami,naprawdę uwierzcie.Wystarczy dziennie przyjmować tabletki,pić dużo wody,jeść lekkostrawne posiłki i trochę się ruszać(dziennie pójść na spacer,rower,pobiegać itp) to wystarczy i naprawdę zobaczycie efekty.Ja ważyłam ponad 72kg,dzięki tabletkom i tym prostym zasadom dobiłam do wagi 62kg.A co najważniejsze nie przytyłam spowrotem czyli efekt jojo moja waga stoi w miejscu.Teraz chcę jeszcze trochę schudnąć tak do 58kg więc znowu zastosuję te zasadę.Ja schudłam dzięki tym tabletkom http://nplink.net/X5diwbrb do tej pory jak dla mnie najlepsze i bezpieczne dla organizmu.Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszRotacki
Podoba mi się jedzenie z pudełek, ma to sens jak się dużo pracuje a po pracą jeszcze ma się inne obowiązki. Polecam boxy ze strony https://www.wygodnadieta.pl/. Mają faktycznie dobre smaczne pożywne jedzenie, ułożone wedle konkretnych potrzeb. Ja biorę zestaw sportowy, idealny dla osoby aktywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu można zrezygnować z podjadania w trakcie diety stosują tabletki Foreverslim.Tabletki hamują chęć sięgania po słodycze przyspieszją przemianę materii jednym słowem dieta z nim jest znacznie łatwiejsz i bardziej skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zdrowo się odżywiać, nie podjadać i jeść zbilansowane posiłki. Ja zaczęłam sobie zamawiać catering dietetyczny warszawski dzień i w ciągu czterech miesięcy doszlam do swojej upragnionej wagi wylącznie dzięki zdrowemu odzywianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sobie zamówić jakąś dietę pudełkową skoro nie potrafisz sama sobie wyliczać zapotrzebowania i później się męczyć z tym odmierzaniem, oni tam wszystko robią za ciebie. Ja zamawiałam z Personal Chefa z Katowic i byłam bardzo zadowolona, może to jakiś sposób na pozbycie się w końcu tych niechcianych kg. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, przydatny ranking ja już czekam na dostawę fitt spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z tego rankingu stosuję afrykańskie mango, efekty są całkiem spoko. Po siedmiu tygodniach schudłam 7 kg generalnie wychodzi mniej więcej 1 kg na tydzień, zdrowo, bezpiecznie mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam! trzymajcie kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam 5 kilo od czasu kiedy jestem na pudełkach lightdiet i nie poddaje się jeszcze bo waga którą teraz mam obecnie mnie nie satysfakcjonuje Uparłam się i się nie poddaje. Mam dość słuchania tego że jestem gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podjęłam kuracje z african mango, brałam przez dwa miesiące co pozwoliło mi schudnąć ponad 8 kg, jestem zadowolona nie da się ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się ciągle zastanawiam czy nie kupić jakiegoś wspomagacza, chyba zdecyduję się na to african mango zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest troszkę inne.Bo dieta i ćwiczenia powinny być podstawą odchudzania ale cały proces można jeszcze wspomóc dobrymi tabletkami takimi jak Foreverslim.U mnie właśnie połączenie diety ruchu i Foreverslimu dało znakomity efekt w postaci 13 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiaj, ja tez się zastanawiałam ale w końcu zamówiłam na https://africanmangosklep.pl i nie żałuję, jestem w połowie drugiego opakowania i jak na razie 6 kg w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks dwa razy w tygodniu dołączyć do diety i ruszać się trochę każdego dnia. Oprócz tego ze to przyjemny sposób na zgrabne ciało to nasz mózg podczas seksu uwalnia dużą ilość hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
african mango to skuteczny suplement w połączeniu z dietą i treningiem zdziała cuda ja po trzech miesiącach schudłam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiele jest skutecznych wspomagaczy, ja musiałam przejść długą drogę zanim znalazłam. Jestem bardzo zadowolona z działania african mango kupionego na stronie producenta https://africanmangosklep.pl aktualnie minął 8 tydzień stosowania schudłam 9 kg ale mam jeszcze jedno opakowanie co nie zmienia faktu że taki wynik bardzo mnie satysfakcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×