Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość asiula4001
Hlip Hlip! Nikt nie ma przydatnych dla mnie informacji:(. Jednak nie rezygnuję, będę tu zaglądała więc jak przyjdzie ktoś dobrze poinformowany to proszę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
To znowu ja:). Na temat sali nadal nie mam żadnych informacji..niestety. Teraz mam inne pytanie. Czy może zna ktoś dobrego fotografa? Chodzi o zdjęcia na ślubie i później w plenerze...ze studyjnych całkiem zrezygnowaliśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMarcin
ja też szukam dobrego kamerzysty i fotografa na terenie Siedlec, mam nadzieję, ze ktoś pomoże, poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2008
witajcie dziewczyny. co do sali gdzie sie nie placi od osoby to podobno jest jakas nieglupia sala w żaboklikach. ktos tu chwalil chodowiaka-podloga do kitu, tak sliska ze sie tańczyc nie da, jedzenie troche "wiejsko-chlopskie".dobre, ale bez zachwytu-normalne. jedzenie super,nie takie zwykle jest w januszu. w zajezdzie europa tez jest fajnie i dobre jedzonko. omega-podloga z linoleum do tanca, mało miejsca do tego tanca, nie za ciekawie. w hubertusie bylam jak byly 2 wesela. ja bylam na górze, chodzilismy tym na dole, ci z dolu zagladali na góre, srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2008
wystrój to kwestia gustu , trzeba pochoodzic , pooglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Witam! Kilka spraw Po pierwsze: ponawiam moje pytanie odnoście sali weselnej "Ranczo" w Strzale. Ma ktoś może jakieś informacje z pierwszej ręki (z drugiej..nawet trzeciej też mogą być) Po drugie: polecono nam ostatnio fotografa, a w zasadzie fotografkę z Siedlec Monikę Replin. Zadzwoniliśmy, ale termin zajęty..szukamy dalej. Po trzecie: mam jeszcze pytanie nie dotyczące sali, ale ze ślubem i weselem ściśle związane: moglibyście polecić jakąś makijażystkę i fryzjerkę? (piszę tutaj, bo nie znalazłam podobnego wątku na forum) Z góry dziękuję za wszelkie informacje Jeszcze jedno: jeśli chodzi o salę weselną w Żaboklikach, to słyszałam bardzo pozytywne opinie (osobiście nigdy tam nie byłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2008
Czesc. O "Ranczo" nic nie slyszalam. Moge podac nr do fajnego kamerzysty jesli nie macie. Naprawde kameruje super, kazdy kto oglada plyte mowi ze takiej jakosci nie widzial, reka sie nie trzesie, ładny pocżatek, koniec, super opakowania i nadruk na plycie wykonany profesjonalnym sprzetem. Co do makijazu to ja mialam robiony w salonie CC. mam nr gdyby ktos chcial. owa pani ma swoją stronke http://www.beatastyl.blogspot.com/ Makijaz ładny. Wiem ze polecają bardzo salon na ul. Chrobrego "Beata" lub ta pani od makijazu to Beata, tez mam nr dla zainteresowanych. a salon znajduje sie gdzies tam gdzie byla dyskoteka "tabu". Fryzjerke mam dobrą-naprawde,przetestowana, o wiele lepszą niż te panie z super salonów. I jest duzo tansza. Za czesanie bierze 30 zł!!! Jak sie czesałam na swój slub musiala do fryzury wczesniej zakladac walki itp to zaplacilam 40 zł. Bierze tam mało bo jej podobno wiecej nie potrzeba. Ma swoj salon w bloku na 3 maja w podpiwniczeniu, nie tak nowoczesny jak wiekszosc w siedlcach, ale wazne ze jest dobra w tym co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvelszo
Poproszę namiary na tego dobrego kamerzystę, bo właśnie rozpoczęłam poszukiwania zarówno kamerzysty jak i fotografa. Choć do ślubu prawie półtora roku to dziś od dwóch fotografów usłyszałam, że mają już zajęty termin. Jak znacie kogoś godnego polecenia to proszę piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justina86
Zespol Prograv - moglby ktos powiedziec cos wiecej?? Wiem ze grają na weselach w okolicach Siedlec. Mam kontakt, słyszałam ich płytkę, zastanawiam się nad tym zespolem, chcialabym porozmawiac z kims kto korzystał z usług tego zespolu lub był na wesele na ktorym grali. Za wszystkie odpowiedzi wielkie dzięki z gory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelxx
asiula4001 byc moze nie odpowiadal ci wlasciciel bo chcialas sie targowac? ;) ja mialem tam w kwietniu swoje wesele i jestem bardzo zadowolony, panna mloda 2008 zanim cos napiszesz to najpierw pojdz do lokalu o ktorym piszesz glupoty. W sali o ktorej piszesz na podlodze jest parkiet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania262
potwierdzam, jesli sala w Siedlcach to OMEGA, JANUSZ, ewentualnie Chodowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
pawelxx nie chciałam się targować, bo to nie było moje wesele..:). Sala jest super, ładny wystrój, fajny nastrój, dobre jedzonko, miła obsługa..tylko ten właściciel, ale tao już odczucie subiektywne, może miał gorszy dzień:) Wznawiam moje zapytanie: czy ktoś wie coś na temat sali "Ranczo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankao4
Witam!!!! Mam ogromną prośbę czy ktoś mógłby mi podać namiary na salw weselną w Białkach i Rakowcu? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihno
Czy moglby ktos powiedziec cos na temat sali weselnej Haramata (u Wandy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka88sdl
Witam. Wiec tak polecam zespół Replay, naprawdę super prowadzą wesela, grają dla każdego i muzykę współczesną i weselne przyśpiewki! makijaz polecam w atolu u Pani Ani- niedrogo i bardzo profesjonalnie( tj tam na gorze, gdzie kiedys byla dyskoteka), fryzjer na Chrobrego w Nicoli(nie wiem czy dobrze napisałam), mam też pytanko był ktoś moze na weselu w restauracji przy hotelu arche? jak tam jest i na ile osón mozna zrobic tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka88sdl
a jeszcze jedno, jeśli chodzi o sale Omega- jest bardzo ładna, jedzenie dobre. ogólnie polecam Chodowiak- również godny polecenia, jdnak wesele musi być minimalnie na 100 osób, a nawet wiecej, bo sala jest naprawdę duża. Byłam kiedyś na weselu tam jak było moze 80 czy 90 osób i na kasecie wyglądało jakby bawiło sie dosłownie kilka par, jakby w ogóle ludzi nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy słyszał ktoś z Was o nowej sali Orchidea na Garwolińskiej? Jeśli ktoś miał okazję tam byc bardzo prosze o opinię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
do asiuli4001 sala w strzale,,RANCZO" ma ładny wystrój i wogóle ładnie się prezentuje z zewnątrz i wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
Witam wszystkich!!! bardzo sie ciesze, ze znalazlam to forum bo niedlugo rowniez wychodze za maz!! czy ktos ma moze kontakt do wlasciciela sali w zaboklikach?? bede bardzo wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
a jeśli chodzi o salę w rakowcu, to w tamtym roku bylam tam na weselu na niecale 160 osob i byl straszny scisk mimo ze duzo ludzi nie przyszlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoleczka618
Zespół z Siedlec - PROGRAV - Ostatnio bawiłam się na weselu przyjaciółki, gdzie oni grali. Zespół śpiewa po polsku, angielsku i włosku. Śpiewa chłopak i dziewczyna. Są świetni!!! Bardzo fajnie prowadzą imprezę, nie było mowy o żadnym piciu alkoholu, pełen profesjonalizm. poza tym robią krótkie przerwy i impreza trwa cały czas. Oczepiny były prowadzone z klasą a wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Mam nadzieję, że uda mi się ich ściągnąć na moje wesele :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalistka
Bardzo miło przeczytac wypowiedz o swoim zespole. dzieki :)) podaje namiar 608 470 409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_iwona
Witam wszystkie Panie, mam taki problem i potrzebuje informacji: Poszukuje kucharki na wesele, która zajęłaby się wszystkim i nie zdarła ze mnie. Ale nie znam żadnej, nawet nie orientuje się ile taka kucharka bierze. Bo mam salę i to ładną, ale muszę mieć kucharkę albo catering. Jest to bardzo pilne i nie cierpiące zwłoki, kucharka może być też z okolic Łosic. Proszę pomóżcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalistka
Mogę polecić swoja kucharke którą ja wynajęłam na swoje wesele. kobieta z Węgrowa z bardzo duzym doswiadczeniem. Nie potrzebuje żadnej pomocy co często sie zdarza że Pani Młoda robi przez 3 dni na sali a potem na swoim ślubie jest zmęczona oczy zapuchnięte. Ona ma swoich ludzi i wcale nei dużo bierze. a gdzie masz tą salę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my też
wokalistka, ja jestem spod węgrowa - co to za kucharka?? I znacie może taki zespół axel z siedlec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokalistka
Ta Pani nazywa się ela tomyślak z ulicy Wieniawskiego. Polecam! Jest w Sioedlcach zespół Axel ale nie wiem jak grają im się teraz skład podobno zmienił ale polecam gorąco Zespół Prograv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka 1111
mialam przyjemnosc byc na weselu w sali Orchidea na garwolinskiej. sala jest przesliczna duza, slicznie udekorowana, krysztalowe zyyrandole, szklane drzwii, klima, ladne pokoje dla gosci, obsluga pierwsza klasa, jedzonko tez bardzo dobre, lody przed 12 od biadunia :P, oryginalny stol wiejski i nawet przy stole staly gorace podgrzewane pierogi i zurek a no i pacz :), no i przede wszystkim mile otoczenie , duzo laweczek, altanka wiec jest gdzie wyjsc na papieroska ;), moze jedyny minus to za bardzo przyciemniane lustra w lazience ;), ... ah po powrocie ze zdjec mlodzi wjezdzaja na sale, na parkiet , niby banal a za to jaka atrakcja i bardzo widowiskowe ;) pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
To znowu ja..tak sobie pomyślałam, że może teraz mi ktoś odpowie na moje pytania odnosi sali Ranczo w Strzale, wszak okres wesel w pełnym rozkwicie:). Dziękuję za wszelkie informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
To znowu ja..tak sobie pomyślałam, że może teraz mi ktoś odpowie na moje pytania odnośnie sali Ranczo w Strzale, wszak okres wesel w pełnym rozkwicie . Dziękuję za wszelkie informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
w ubiegłą sobotę mój brat miał wesele w sali "ranczo". mi się podobalo! ale są dwa minusy: trzy filary przez środek sali - nieprzemyślane, a poza tym przy dużej ilości osób klima nie wyrabia! przy dużej ilości - czyli tak jak u mojego brata - 120 osób. a pomyslec ze u mnie bedzie 200... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×