Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość asiula4001
..a teraz pytanie weselne. Raczej do dziewczyn. Mam taką sprawę. Chcę kupić suknię ślubną o kroju literki A. Zazwyczaj są one na takich średnich kołach (nie na takich ogromnych jak balowe), ale ja chciałabym w ogóle się go pozbyć. Oglądałam ostatnio program i babeczka miała taką właśnie suknię ślubną, ale chyba na jakiejś falbaniastej halce. Suknia wyglądała pięknie..super się poruszała razem z młodą..jakby płynęła. Efekt był niesamowity. Chciałabym wiedzieć, czy można gdzieś zakupić taką falbaniastą halkę. Może Wy się znacie lepiej niż ja. Pozdrawiam, dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do szpiku
to musisz wejsc na stronke chonorowych dawcow szpiku kostnego i wypelnic formularz ze chcesz byc dawca, wtedy kieruja cie na badania krwi. I wyniki tych badan umieszczaja w soich bazach. Jesli znajdzie sie osoba ktorej odpowiadalyby twoje wyniki (zgodnosci przeciwcial i jakichs innych parametrow) to wtedy dopiero musisz zglosic sie na pobranie szpiku kostnego, ale w siedlcach nie wiem czy jest to wykonywane,napewno jest w warszawie a co do halki to mysle ze jak popytasz w salonach to znajdziesz cos takiego. Ja akurat sie nie spotkalam, mialam halke na takim gietkim kole, ale tylko halke nie sukienke, wiec sukienka ladnie sie roskładała a kola nie bylo widac, bo bylo umieszczone od spodu halki, a na to szly jeszcze ze 2 czy 3 warstwy falbanek tej halki, wlasnie tak zeby suknia byla rozszezona. A kolo przydalo sie w czasie tanca, bo nie deptalam po sukience. Potem jak robilam zdjecia w plenerze juz bez halki, to byla tragedia, ciagle zaczepialam sie o sukienke, platala sie o nogi, wiec to kolo to jednak dobra sprawa jesli chcesz tanczyc na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Wielkie dzięki za informacje. Znalazłam sobie już kwestionariusz na transplantangu. Myślałam, że to się pobiera, od razu i oni gdzieś to przechowują, tak jak krew. Wyczytałam też, że jest jakiś tam rejestr, do którego można się zapisać, a oni przysyłają pocztą próbki do pobrania śliny, później trzeba je odesłać i oni tam już sobie badają. Jeszcze nie wiem, którą opcję wybrać. Dzięki również za informacje o halce. Wyobraziłam sobie, jak to się plączesz w tej sukience w plenerze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
Witam!! Jesli znacie jakiegos fajnego dj na wesele na okolo 100 osób to prosze o namiary (najlepiej adres stronki internetowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holka1505
Witam wszystkich. panna mloda 2008 pisała kiedyś,że na 3maja ma jakąś fajną fryzjerkę, może ktoś brał namiary? Ja mogę napisać o sali "Strumyk" w Ujrzanowie - ODRADZAM,duży minus. Szefo non stop zmienia zdanie, wymyśla jakieś dziwne rystrykcje - po prostu nie ma możliwości dogadania się z tym człowiekiem, chamstwo i tyle niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sala ESTRELLA
Witam zapraszam wszystkich Państwa do zorganizowania swojego przyjęcia weselnego w Sali weselnej ESTRELLA w Suchożebrach. Bogata oferta dań (7dań gorących, 12 rodzajów przekąsek, 3 rodzaje sałatek, kawa, herbata, napoje, soki, owoce, ciasta domowe). Dla wszystkich naszych Klientów w prezencie tort weselny z cukierni Klonowa (ok. 12 smaków do wyboru przez Państwa) oraz fontanna czekoladowa wraz z przystawkami GRATIS!!! Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerami telefonów 600 338 631 oraz 662 042 401 zdjęcia sali mogę wysłać na maila ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sala ESTRELLA
mała pomyłka w druku za co przepraszam :-) dań gorących jest 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia392
ja polecam wszystkim fajną sale w CZerniejewie jest to sala na ok 250 osób .mogę rownież polecić super zespół i kamerzyste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czy ktos moze mi polecic kamerzyste i foto, mamy wesele w lipcu 2010.|?? aaa i jeszcze jedno czy rzeczywiscie zespol prograv jest super bo ogladalismy ostatnio wesele i grali tak sobie;/ a zarezerwowalismy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryla
Witam, jeśli chodzi o Dj-a to polecam gorąco pana, który grał na weselu mojej siostry. www.dj69.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
witam, mam taki problem dotyczący nauk przedmałżeńskich. Otóż ślub mamy w czerwcu 2010, ale juz zaczęliśmy kursy przedmałżeńskie (obowiązuje nas 10 spotkań), niestety na dwóch nie mogliśmy być, czy może ktoś z Was wie gdzie można to nadrobić? Jesteśmy z parafii Bożego Ciała, ale nie wiem, czy przed czerwcem zacznie się tu od nowa kurs. Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
dzięki AKRYLA za kontakt :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalkah
ja z łosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szukam sali weselnej w siedlcach lub w okolicach na 80-90osób....i czy ktos zna dobry zespół muzyczny i fotografa z siedlec mój nr tel , to 513176886 lolita436@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktos do odkupienia termin sali weselnej czerwiec- lipiec 2010 w siedlcach mój nr gg 3673690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciotomek
jeśli ktoś szuka kucharza to polecam nr. 607562565 ! Tanio i można się dogadać i co ważne doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciotomek
jeśli ktoś szuka kucharza to polecam nr. 607562565 ! Tanio i można się dogadać i co ważne doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciotomek
jeśli ktoś szuka kucharza to polecam nr. 607562565 ! Tanio i można się dogadać i co ważne doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio tomek
wyśmienity kucharz! dosyć tanio i można się dogadać i co ważne doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio tomek
wyśmienity kucharz nr 607562565 ! dosyć tanio i można się dogadać i co ważne doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbose_26
Witajcie, będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie o "JANUSZU" - opinie ze strony gości i jako młodej pary. Chcę tam zorganizować wesele, ale nigdy nie byłam w tym lokalu, choć słyszałam, że jest ok. Jelsi ktos z Was był na weselu, będe wdzięczna za opinię. dziękuję monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2511
Hej! Czy możecie coś napisać na temat sali weselnej w Zbuczynie (tej na Jana Pawła) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka223
Witajcie szukam dobrego kamerzysty i fotografa, możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajazd Tip-Top
14.02.2010r organizujemy Bal Walentynkowy. Taki bal to najlepsza okazja aby obejrzeć salę weselną a także spróbować serwowane potrawy. Serdecznie zapraszamy. www.zajazdtiptop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-roti
W Siedlcach już od dawna istnieje taka firma która zajmuję się kompleksową organizacją wesel sama korzystam i jestem bardzo zadowolona WEDDING DAY p.Anna Suprun 600998744 też organizuje wszystko od A do Z.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-roti a powiedz ile bierze ta Pani Ania bo jeszcze nie podpisałam żądnej umowy a chciałabym wysłuchać obu Pań nim się zdecyduję komuś zlecić moje wesele, czy ta Pani wszystko Ci załatwiała? Wiem tylko że w Warszawie to kosztuje 12 tyś !!! Jakie atrakcje proponuje P.Ania? bo ta Pani z targów to zachęciła mnie nawet samymi atrakcjami, jak zobaczyłam zdjęcia to nawet nie miałam pojęcia że coś takiego się robi na weselach a super to wygląda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowa1989
witam ! czy słyszeliście cos o sali weselnej Wodnik z Kotunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowa1989
mam do odsprzedania termin na wesele 5-6 czerwca 2010 siedlce. tel. 783029801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edycia
witam. mam proźbe czy nacie może namuary na jakies kucharki. mam wesele 4 wrzesnia i cięzko jest znaleziesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×