Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość zuza85
Witam poszukuje zespołu na wesele na 2011 r bo chyba czas najwyższy zabrac sie za to. wszystko juz mamy ustalone poza zespoełm . czy ktos był na weselu w wersalu jak jedzonko? bo ostatnio słyszałam niezbyt miłe opinie na temat serwowanych potraw. Troche sie przeraziłam bo mało nie biorą za osobę a jak jedzenie bedzie niedobre to nawet ładny wystrój sali tego nie zastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia
czy mozecie podac namiary na jakies dekoratorki. pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia
szukam r\tylko dekoratorki wszystko juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o dekoracje to polecam www.dekoracje_bob.repoblika.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam poprawny adres to www.dekoracje_bob.republika.pl jeszcze raz przepraszam ale gorąco ich polecam solidne wykonanie i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia
czy wiecie cos o zespole Sonet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Sonet
nie nalezy raczej do siedleckiej czołówki zespołów, ale obeżyj ich płytę, moze tobie się spodobają. Ja robiłem wesele rok temu i wybrałem zespół, który juz grał w naszej rodzinie i u znajomych, nioe chciałem ryzykowac, a z tego co mówly osoby organizujące przede mną wesela to wybrałem bardzo dobrze i jestem zadowolony. Nie polecam zespołów z ogłoszen Tygodnika Siedleckiego, co niektórych płyty, a co niektórych na zywo widziałem. To już chyba najgorsza alternatywa w Siedlcach. Nie maja chyba zlecen skoro sie non stop reklamują. Nie widziałem nigdy ogłoszen kogos dobrego, bo i po co ogłaszac sie skoro ma sie prace. A wierz mi że podejmując decyzję o kapeli na moje wesele, choc byłem prawie pewnie kogo wezmę, zrobiłem rekonesans, miałem nadzieję, ze jakis zespół zaskoczy mnie. no nie stało sie tak. Tym bardziej, ze my chcieliśmy kogos kto prócz podkładów naprawde gra. W Siedlcach są może takie 3 zespoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATAKI
A jakie zespoły miałeś na myśli mówiąc o trzech? Czy zespół MODEM do nich należy, bo chyba go wybiorę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATAKI
czy ktoś z Was organizował swoje wesele albo był na weselu w miejscu Biesiadne Sioło Przywory Duże albo Zajazd Podkowa pod Siedlcami?? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kataki
Modem... no ich akurat nie miałem na myśli. Rzecz gustu. Widzisz, podkreslę jeszcze raz, my chcielismy miec osoby grające w orkiestrze weselnej, z dobrym saksofonem, gitarą, najlepiej z perkusja. Tylko tej perkusji nie było, bo zespół nie miał jej w składzie. My skorzystalismy z usług p. Chojeckiego. Polecam jesli zalezy wam na połączeniu wysokiego poziomu muzycznego z typowo weselnym klimatem, a o takie połączenie jest właśnie trudno, bo albo jak Teqilla, grają bardzo ambitnie i nie zawsze to się sprawdzi na weselu, albo graja samo disco polo i jakies mało znane łupanki. Piszac o tych trzech zespołach własnie m. in. miałem na myśli zespół Teqilla. Nie chce tu nikogo reklamowac, bo kazda rodzina jest inna i przy innego rodzaju zespole bedzie się dobrze bawic. A propos wiejskoego Sioła w Przyworach, to tam właśnie było nasze wesele. Gdybym powiedział,że bylismy zadowoleni, to bym skłamał, bo my bylismy ZACHWYCENI i trudno wyrazic w słowach jak wspaniale Państwo Rafalscy organizują przyjęcia weselne. Potrawy przepyszne, bardzo miła obsługa. W ogóle nam sie powiodło jesli chodzi o oprawę weselną, no może z wyjątkiem kamery, ale nie bedę nikogo na takim forum opluwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATAKI
dziekuje za pomoc, mam tylko nadzieję ze pod koniec pazdziernika 2010 nie bedzie zbyt zimno żeby cieszyć sie urokiem tego miejsca bo tego sie najbardziej obawiam, a jeżeli chodzi o zespół Chojecki band to niestety mają zarezerwowany ten termin i nie mam mozliwosci skorzystania z ich usług, ale sprawdzę jeszcze teqillę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół teqilla
potrzebuje namiary na zespół teqilla adres stronki internetowej lub tel. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół Tequila
Ale nie ten z Radzynia miałem na mysli, tylko z siedlec www.zespoltequila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataki
ups, przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataki
czy ktoś słyszał o zespole muzycznym z Siedlec KREDYT?? Może u kogoś grali na weselu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edycia
Akurat zespół sonet nie ogłaszala sie na weselach i mieli jeden wolny termin to chyba sa dobrzy. został mi polecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edycia
Pytałaś o opinię o zespole Sonet i ją otrzymałas, jeśli tobie pasuje i nie zgadzasz się z tym co ktos pisze to po co pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół ramanss
czy ktos był na weselu gdzie grał zespół romanss z siedlec? jak tak to prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataki
ponawiam temt, zespół kredyt... jak grają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koktajlowa1989 nie polecam wodnika z kotunia, jesli zalezy ci na czyms ładnym, ogolnie ten lokal nie ma dobrej renomy w kotuniu. a wracajac do tych konsultatnek to moze sie ktos orientuje ile biora za organizacje wesela i co one konkretnie robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie606
a słyszeliście o zespole MAX z Siedlec podobno bardzo fajnie grają najczęściej w rejonach Wołomina i Warszawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia
własnie nie pisałes opini tylko o swoim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koktajlowej, to jest moje zdanie , kazdy lubi coś innego ale osobiscie uwazam ze to miejsce jest nie fajne, kiedyś tam był jakis bar połaczony z przytuptówa, nie orientuje sie czy istnieje do dnia dzisiejszego.... ale ja nie chciałabym zebym moje wesele tam sie odbyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś coś wie o sali imperium w opolu. najbardziej interesuje mnie jaki jest tam jedzenie i obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala weselna wersal
mam pytanko odnosnie sali weselnej wersal ktos mzoe był tam na weselu ? sala jest piekna ale nie wiem jak jedzenie czy dobre? moze ktos był i podzieli sie opnia. z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa05
Hej szukam wszelkich informacji na temat sali w zajeździe TIP-TOP i Imperium w Opolu : obsługa, jedzenie..Poszukuję również dobrego zespołu, kamerzysty i fotografa na sierpień 2011 :) Za wszelkie informacje dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×