Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość monika_iwona
Wokalista dziękuje za odp. Ja mam sale w Łosicach, 30km od Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
a co to za zespół o którym pisałaś?? masz na nich jakieś namiary?? fajnie grają?? i jak prowadzą oczepiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_iwona
Wokalistka, a masz nr tel. do tej kobiety? napisałaś że dużo nie bierze, a tak mniej więcej? jeżeli nie chcesz napisać na forum ile bierze to napisz mi na e-meil: monika_iwona@wp.pl Dużego wesela nie robię, na 100 osób tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
a nie wiesz ile biorą za wesele? skoro wygrywali targi to pewnie tani nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
olazola..dziękuję za informacje! Rzeczywiście te filary są do bani. Mogli je jakoś inaczej zaprojektować (bo, że muszą być to jasne..powierzchnia duża więc strop musi się jakoś trzymać). olazola mam jeszcze jedną prośbę..powiedz jak jedzonko i jak z poprawinami i z tym pokoikiem na górze (da rade tam położyć kilkoro dzieciaków?) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s7s
bylabym wdzieczna gdyby ktos sie podzielil opinia na temat zespolu AXEL z Siedlec ( jesli jakiekolwiek informacje posiadacie oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
asiula! jedzenie spoko - wszystko zależy od tego, co się wybierze z "rozpiski" no i co kto lubi oczywiście :) mi smakowało wszystko, a szczególnie karkówka z pyzami! pycha! co do poprawin to nie mam pojecia, bo brat robił w domu. ale dużym plusem dla nich jest to, że po weselu obsługa zniosła wszystko, to co zostało na jeden stół i popakowaliśmy to co się nadawało w jednorazowe naczynia. zostało żarcia na poprawiny i na pół tygodnia jeszcze... :) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
s7s - ja oglądałam wesele kolegi na którym grali bo nam polecał ale to było wesele sprzed prawie 4 lat. grali fajnie, oczepiny takie sobie mieli ale ogólnie podobało mi się. wtedy wzięli 2 tysiące ale teraz to niewiadomo jaki jest nawet skład i ile biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s7s
tak- sklad ich napewno sie zmienil, jakies pol roku temu i napewno biora wiecej (z reszta tak jak wszyscy w porównaniu do kilku lat wstecz :). ja ogladalam wesele z kolei z zeszlego roku (ale to jeszcze przed zmianami w skladzie) i wydawalo mi sie ze fajnie graja a teraz sa dwie wokalistki i perkusja dodatkowo wiec mysle ze powinno byc ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
s7s - że biorą więcej to pewne :) Też się zastanawiamy ale może zadzwonimy to nich i może jakąś kasetę nam dadzą. a interesuje mnie też ten zespół progav, o którym pisała wokalistka ale nie wiem ile biorą tak mniej - więcej chociaż. A byłam ostatnio na weselu i grał tam zespół forum z sokołowa - grali super! oczepiny też fajne a wokalistka śpiewała super. tyle, że chybą są drodzy w porównaniu do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona82
witam mam wesele zarezerwowane w sali weselnej Estrella w Suchożebrach. może ktoś był tam na weselu i ma jakieś opinie o jedzeniu obsłudze itd?? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaaa
Jeśli chodzi o zespół PROGRAV to poprostu zero zastrzezen grali u mnie w tamtym roku i grają u mojej druchenki za rok, naprawde polecam. Każdy był zadowolony z gości, wszystcy się super bawili. wokalistka pięknie spiewa, stały skład od kilku lat sie nie zmieniają takze jest to tez wazne!!! Moge podac namiar jak kogos interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
madziulaaaa a ile tez zespół wziął za wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaaaa
Od nas wziął wtamtym roku 2500 a u mojej druchenki graja chyba za 2800 ale nie jestem pewna, z roku na rok coraz drozej jest. To chyba tez zalezy gdzie z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkalistka dzięki za odp
no my mieszkamy ok. 45 km od siedlec. musimy jeszcze w takim razie porównać ceny z innymi zespołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
hej!! czy ktoś był na weselu w WERSALU SIEDLECKIM?? chodzi mi przede wszystkim o jedzenie, wystrój sali i obsługę? będę wdzięczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
Ja byłam wielokrotnie w tej sali, ogólnie mogę powiedzieć że wystrój mają super, jedzenie pyszne, ale ceny wygórowane(w maju chcieli 140 od osoby), bo jakby nie było z zewnątrz wygląda jak stodoła, nie ma bardzo gdzie wyjść by odetchnąć. Ja szukam informacji o sali weselnej "Zbuczyn", jak ktoś bawił się tam na weselu to piszcie chętnie się czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOJAG
Dzięki Kaśta!! niestety nic nie wiem o sali weselnej "zbuczyn". pozdro, a macie namiary na fajne zespoły albo dj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
Narzeczona odnośnie do twojego pytania to ja ostatnio byłam na weselu w Estrelli mają bardzo ładny wystrój, jedzenie zawaliste i do oporu sala klimatyzowana na tyle że prosiliśmy o wyłączenie chociaż na trochę klimatyzacji bo aż było nam za chłodno dodam że na dworze gorąco :-) można sobie zamówić jeszcze za dopłatą fontannę czekoladową. naprawdę polecam. z zespołu który akurat najbardziej mi się podoba dla zainteresowanych ORION super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleczkaEs
Ktoś pytał o sale w Iganiach w Zajeździe Tip-top. Byłam w tym roku na weselu u nich, postanowiliśmy tam też zrobić nasze wesele. Jedzonko było pyszne, fajny wystrój, miła obsługa. Szukamy jeszcze zespołu, zna ktoś zespół West?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igus_ka
Kaśta ja sie wiele razy bawiłam w zbuczynie;) Fajna sala,typowo wiejski^^ klimat,na około 120-150 osób,mało miejsca do tanczenia po ustawieniu stołów;/ I z tego co wiem to za wynajęcie sali 5 tysięcy;/ sama planowałam tam ślub zrobić ale zrezygnowaliśmy z przyszłym mężem ze względu na cenę;) Ale ogólnie klimacik zajebisty:) Posiłki wspaniałe,ale nie orientuje się czy catering był organizowany przez właściciela sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igus_ka
A tak wogóle prosiła bym o namiary na sale weselne w odległości 20-30km od Zbuczyna,jakiś catering itp ogólnie kosztorys wesela na około 150 osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igus_ka
Czy ktoś wyprawiał wesele w ORCHIDEI? Jeśli tak to proszę o podanie mniej więcej kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala1
www.sala-orchidea.pl , od osoby chyba 150zl ale nie jestem pewna najlepiej zadzwonic i sie wszystkeigo dopytac;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
!50 zł od osoby, to chyba strasznie drogo:(, fajna sala wselna jest w Mordach( Biały Kamień), byłam ostatnio na weselu, sssuper, tylko znów te filry, które dzieliły sale na dwie mniejsze, ale ogólnie wystrój bardzo ładny, elegancko, jedzenie?? hmmm, może nie takie jak w Omedze, ale da się zjeść ja zastanawiam się nad salą weselną Imperium, w Opolu. Tylko znów mają terminy zajęte na przyszły rok, chyba za późno się obejrzałam, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odnośnie zespołu Axel... Zespół ten rok temu zmienił nazwę na Ch*jecki Band. W nowym zespole jest 3/5 składu Axla, czyli szef Marcin, wokalistka Justyna i gitarzysta Paweł. Doszła nowa, młoda wokalistka Monika i saksofonista Michał. Nie będę pisac jak gra zespół bo to oceniają goście, ale mogę napisac jak nam pracuje sie w nowym, odmłodzonym składzie... A pracuje nam się super! Saksofonista to uczeń II st. PSM w klasie saksofonu o prawdziwie rozrywkowym, a nawet jazzowym feelingu. Monia, także uczennica PSM , zdolna osóbka śpiewająca repertuar z wysokimi dzwiękami np. Withney Houston, także teraz są dwie dziewczyny o różnym wokalu, przez co poszerzony został repertuar i jest ciekawie. A przede wszystkim skończył sie w zespole problem alkoholowy. W razie pytań odsyłam na stronę ch*jeckiband.siedlce.pl na której lada dzień pojawią sie nagrania. Ch*jecki Band. Nie wiem czemu ale zamias "o" pojawia się gwiazdka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
O sali "ranczo" nieco się dowiedziałam (choć dalsze informacje mile widziane), teraz zatem chciałam się zapytać o zespół Flesz! Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula4001
Witajcie! Ponawiam pytanie na temat zespołu Flesz..i jeszcze jedna sprawa: ma ktoś może sprawdzoną cukiernie, która robi świetne torty weselne (chodzi mi zarówno o smak, jak i kształt). Chciałabym, żeby to był lekki tort z bitej śmietany, a nie taki mdły maślany i papkowaty od zbyt dużej ilości rumy (czy innego składnika do nasączania). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazola
zespół flesz grał na moim weselu dwa tygodnie temu. było super!!!! spisali się na medal, naprawdę polecam!!! co do tortu: ja kupowałam w cukierni PRIMA - był pyszny, lekki i pięknie wyglądał (możęsz sobie wybrać kolor, ilość pięter,ozdoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśta
Dziewczyny, ale o którym zespole piszecie, bo są dwa Flesze, jeden z Kotunia, a drugi to chyba z Siedlec. Ja bawiłam się gdzie grali Ci z Kotunia, są naprawdę super, a o tych drugich( skład dziewczyna i trzech facetów) nic nie wiem, a sama szukam o nich jakiś informacji. Będę wdzięczna. A czy ktoś ma jakieś informacje o sali u Anny?? Kurcze,zgłupiałam i nie wiem na jaką salę się zdecydować. Poradźcie, szukam czegoś ładnego z dobrym jedzeniem( sala omega i chodowiak odpada ze względu na cene i odległe terminy), zastanawiam się nad salą Imperium i U Anny. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×