Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość malaa05
dziękuję bardzo, zadzwonię do tego pana na bank. Ponawiam moje pytanie na temat sali TIP-TOP? Znalazłam zespól IRIS, po wysłuchaniu ich dema jestem bardzo zaciekawiona:) Prezentują tam raczej ambitny repertuar, zagraniczny, a zastanawiam się jak u nich z prostymi wiejskimi przyśpiewkami bo takie na weselu też muszą być:) No i samo prowadzenie wesela? jak oczepiny, kontakt z gośćmi? Za opinie i uwagi dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiptop sala piekna ale pani ode mnie chciala na 2010 rok za osobe 170zl lol.:( na jedzenie gadaja ze nie dobre no ale kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa05
hmm to chyba opuściła cenę, bo mi powiedziała 150 na 2011 :) Ale może dlatego, że duże wesele? Pytam, bo niestety upatrzone sale są już zajęte w wybranym przez nas dniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa05
a gdzie robisz wesele? i na ile osób? ja się ciągle waham między TIP-TOP a Imperium :/ Jako sala TIP-TOP ładniejszy,a le boję się o to jedzenie..jak już wydawać majątek to na coś porządnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wodniku w kotuniu:D sala imperium podobno dobre jedzonko ale sala znowu taka nie bardzo przystrojona a tip top piekny ale jedzenie nie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
jest ktoś może zainteresowany zespołem na dn, 04.09.2010 mam do odstąpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól na wesele
hej czy mógłby mi ktoś polecić sprawdzony zespół na wesele, który ze mnie nie zedrze :), a poprowadzi świetną imprezę? a może ktoś się bawił na weselach z zespołami Cristal, Qantes lub Anteras? Slyszalam też, że Prograv jest niezły ale nie maja stronki :( może ktoś dysponuje ich płytką? Jestem na etapie poszukiwań i nie wiem kogo wybrać, żeby nie było lipy? Za wszelkie informacje i opinie będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól na wesele
hmm jest tu ktoś? :) pomóżcie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol na wesele Marta
Jeśli chodzi o te 3 zespoły to znam tylko Cristal( bardzo fajna kapelka) , pozostałych nazw nigdy nie słyszałam.Ale najlepiej sama sprawdź te zespoły i wtedy ocenisz który Ci się spodoba.Pozdrawiam Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_SK_a
Czy ktoś mógłby jeśli zna, podać mi jakiś kontakt do hotelu (zarezerwowania pokoi), przy sali weselnej ORCHIDEA? Na początku kwietnia idziemy tam na wesele, jestesmy kompletnie nie z okolic Siedlec i przydałoby się coś skombinować, a przynajmniej czegoś sie dowiedzieć (nie chce zawracać głowy parze młodej taką błachostką)... Nie moge jakoś znaleźć żadnego kontaktu. Z tego co wiem, posiadali strone internetową ale została usunięta... Z góry dziękuje za pomoc/informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda 2008
a nie wiecie czy w orchiedei urządzają chrzciny? jest akas mniesza salka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól na wesele
czy bawił się ktoś na weselu z zespołem KRAFT lub KASYNIO? proszę o opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Dance-Beat
www.kapela.info.pl - zapraszamy, gramy na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was był lub słyszał o Villa DEmetrios w okolicach Kotunia? Calkiem fajnie wygląda ich stronka i zdjęcia, z zewnątrz tez może zbyt fikuśne ale nam by odpowiadało, tylko chciałabym mieć info z pierwszej ręki odnośnie jedzenia... W koncu nie sam wygląd jest wazny :) Czy jest smacznie i w miare duzo? Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy był ktoś na weselu w dworze w Mościbrodach? Jak jedzenie, wentylacja sali i liczba gości? pozdrawiam i thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie : rozważamy takie zespoły jak ORION, SONIC, FLESZ. Który doradzice? może ktoś zna ceny na 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka87
Hej. Czy może ktoś coś powiedzieć na temat sali bakietowej w Mordach - Biala sala. Jakie sa ceny??jedzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka87
tzn nie Biała sala a BIAŁY KAMIEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespól na wesele
a czy ten zespoł orion ma jakąś stronę www? ewentualnie proszę o jakies namiary na ten zespoł? a czy ktoś wie coś o zespole Kraft z łukowa lub forum z sokołowa? Lub voxter i Qantes? Flesz 3500, sonic 2400 na 2011 generalnie szukam zespołu który będzie posiadał oprócz klawiszy również perkusję i / lub saxofon wiec jeśli mógłby ktoś polecić kogoś, będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagająca
Witam. Ja osobiście polecam zespół MAXIM (nie mylić z MAX) bawiłam się u nich na weselu i było rewelacyjnie!!! a osobiście mam pytanie o opinie Sioła Biesiadnego w Przyworach? to jest karczma Rafalskich. interesuje mnie jedzenie i ilość tego jedzenia???? Bardzo proszę o opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezkaaaa
hej. czy moze ktos podac numer telefonu do sali weselnej w czerniejewie? co o niej sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yosh
Jeśli chodzi o fotografa to polecam Marcina Babicza - pracuje u "Zarzyckiego". Robi bardzo fajne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezjewbutelce
Jak byście porównali sale Orchidea i Wersal? Która ma smaczniejsze jedzenie wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajazdtiptop.pl
19 czerwiec - ostatni wolny termin na wesele w okresie wakacyjnym tego roku. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×