Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość łosiczanka
Ja bym nie wzieła M. Replin po tylu negatywnych komentarzach , które o niej czytałam... Mam nadzieję, że u Ciebie sie sprawdzi. Napisz jak juz bedziesz miała zdjęcia czy jesteś zadowolona i po jakim czasie je otrzymałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna86 - Byłaś na weselu w Novotce? Jakie Twoim zdaniem jest tam jedzenie? My jestesmy tuż przed podpisaniem umowy własnie w Novotce :) Dzieki z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna86
Też się trochę obawiałam M.Replin po negatywnych komentarzach ale po spotkaniu z nią w biurze przekonałam się że będzie dobrze:)Napiszę jak już będzie po:) Na weselu w Novotce byłam w tym roku w maju i wszystko było smaczne, myśle że i u nas tak będzie:) Amdzia kiedy macie wesele i na ile osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala korczew
witam!!!!! NIE POLECAM SALI W KORCZEWIE!!!!!!!!MENU JEST WPORZADKU IJEDZENIE BARDZO SMACZNE ALE OBSŁUGA SALI W TYM KIEROWNICZKI BEZNADZIEJNE.NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możecie coś napisać o: sali Haramata?? zespole Efect? kamerzyście Sławku Wronie?? i fotografie Kazimierzu Mateńko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis_i_zdziś
Porazaja mnie wypowiedzi forumowiczów odnosnie sali w Wersalu..... byłam tam na weselu w ubiegłym roku..co jak co, ale byłam miło zaskoczona weselem.. Co prawda ceny maja naprawdę wygórowane, ale jedzenie (po za 2 przystawkami rybnymi) było ok.... wiec nie wiem skad sie biora takie opinie o tyym lokalu... Ktos wczesniej stwierdził ze" kelnerki maja porażenie w nogach"? jestem niezmiernie ciekawa dlaczego ktos uzył takiego określenia?.. Według mnie obsługa była bardzo miła; to samo można powiedzieć o p. Kierownik. Wydaje mi sie , ze te wszystkie zle słowa w/w lokalu jest to po prostu naciagniecie opinii przez konkurencje.... ja rowniez nie spotkałam sie z negatywnymi wypowiedziama "twarzą w twarz" -wręcz przeciwnie... REASUMUJĄC: nie zawsze nalezy sie kierowac opinia "z forum" o danym lokalu, moim zdaniem jest to tylko i wyłacznie chwyt marketingowy konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 87
To może dla odmiany porozmawiamy o dobrym fryzjerze i makijażystce? Możecie kogoś polecić, żeby kosmetyki były świeże i trwałe, fryzura wytrzymała całą noc i dopasowana do urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
Jestem zaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milunia_29
Chcę podzielić się spostrzeżeniem z nowej sali Olimpia. Byłam na Balu Sylwestrowym- i czuję się rozczarowana jakością usług. Niedoświadczona obsługa oraz naprawdę mizerna jakość potraw. Ale największym minusem tej sali to podłoga - jak ktoś mógł odebrać technicznie tak śliską podłogę w lokalu użyteczności publicznej ??!! Myślę, że właściciele będą mieli spore problemy z odszkodowaniami dla swoich Gości , bo tam ciężko jest chodzić po trzeźwemu , a co dopiero tańczyć i bawić się po wypiciu drinka ! Sala na max 150 osób , nowa- ale jeszcze duuużo im brakuje , aby działać na średnim poziomie. Na Sylwestra nie pójdę tam już za rok na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej_dj
to faktycznie przemawia wiele na temat jakości tej sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej_dj
skoro masz ściany pomalowane i samą terakotę na sali- to akustyka jest jak w studni - echo bije po wszystkich płaszczyznach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie czy ktoś może ma jakieś spostrzeżenia na temat sali w Niwiskach? oraz co sądzicie o firmie dekoracyjnej Dekor-Mania? warto z nimi współpracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
odnośnie fotografa Kazimierza Mateńko, u znajomej robił zdjęcia, widziałam, super wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie sylwestra w olimpii, tez bylam , mieszkam niedaleko sali na osiedlu kasztanowa, uwazam milunia ze albo bylismy na innych imprezach albo jestes z konkurencji, impreza wg. mnie byla na przyzwoitym poziomie, wlasnie co do jedzenia to moge powiedziec ze bylo OK,i wszyscy z mojego stolika tak uwazali, podloga rzeczysiscie byla sliska, ale po jakims czasie przeschła, znam wlascicieli i z tego co sie orientuje nie beda plakali jesli nie zdecydujesz sie ne przyjscie za rok, mysle ze chetni sie znajda, ja napewno sie wybiore. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ciekawa czy dopisalas i to co zabaczylam potwierdza moje przypuszczenie masz jakies kompleksy i bunczuczna osobka to najwyrazniej TY, a bzdur takich nie wypisuje sie o ludziach ktorych sie nia zna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
do Milunia_29 oglądałem olimpie już jakiś czas temu sala bardzo ładna co do podłogi to taka sama podłoga jest w Wersalu i Orchidei i inni nie widzą problemu z takimi podłogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada, tu nie znajdziesz miarodajnych informacji, konkurencja albo ludzie z przerostem własnego ego tu zaglądają i wypisują brednie, kilkoro zabłąkanych ,,normalnych ,, ginie tu w natłoku totalnego bełkotu.tylko znajomi których uważasz za w miarę rozsądnych i którzy byli gdziekolwiek na imprezie mogą ci coś podpowiedzieć, samemu trzeba dociec prawdy ale te forum tak jak pisałam wcześniej to nie najlepszy sposób na pozyskanie informacji pokrywających się z prawda. powodzenia, PS, gdyby publikowane były dane osobiste czy adresy mail to sprawy by zapewne zupełnie inaczej się tu miały a tak każdy wypisuje co mu ślina na jezyk przyniesie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salę TIP TOP i zespół the best band :) wbrew opiniom o sali nasze wesele tam było naprawdę udane:) dania gorące były zawsze ciepłe i na czas. ogólnie jedzonko bardzo smaczne :) przy rozliczeniu również wszystko ok, zapłaciliśmy dokładnie tyle co sami wyliczyliśmy:) do tego zespół grał profesjonalnie. wszyscy dobrze się bawili i nikt nie wyszedł głodny z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do weronika 111" z tym co napisałaś zgodzę się w 100%. jednakże liczę na rzetelność przynajmniej niektórych osób i uzyskanie prawdziwych informacji na dane zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold_46
Czytam Państwa posty , bo sam będę miał wesele w pewnym lokalu w naszej okolicy. Odpowiem bardziej po chłopsku: mój znajomy jeździ jeszcze polonezem , i dojechał do Gdańska w 9 godzin - mi się udało dojechać tylko w 7,5 godziny , ale moje auto jest warte 23x więcej niż jego polonez. Dojechaliśmy na tym samym poziomie cenowym ( paliwo ) jednakże ja w bardziej komfortowych warunkach ( climatronic, abs pełna elektryka ) -stać mnie na to było. Tak samo jest z weselami - jedni robią w "polonezie" inni jadą mercedesem za wyższą cenę - skoro ich stać ? to dlaczego nie....? Jednak tutaj nie ma różnicy 27 x większej a tylko kilka lub kilkanaście procent.... "Paliwo"- ( czyli jedzenie) jest wszędzie w podobnej ilości... Kwestia co che się osiągnąć - czy stać nas na to, aby ugościć w dobrych warunkach nasze rodziny, czy tylko chcemy zebrać od nich koperty jak najmniejszym kosztem i w najskromniejszych warunkach..... Życzę wszystkim udanej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold_46
...nie będę miał sam wesela- tylko moje dziecko.... to tak na marginesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salę w Rakowcu. Można tam zorganizować sobie wesele (ze swoją obsługą) lub zlecić kompleksową obsługę imprezy. Ceny są bardzo konkurencyjne, jedzenie smaczne. Byłam na balu Sylwestrowym i z imprezy wyszliśmy o 6 rano. To samo mówi za siebie. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka12
Ja bede miała swoje wesele własnie w ostatnio omawianej sali Olimpia. Zdecydowałam się po dwoch imprezach na jakich byłam: weselu oraz sylwestrze. Uważam, że sala jak i poziom usług jest bardzo okay, porównywalny do innych nowych sal w Siedlcach. Natomiast ze względu na to, ze niedawno pojawiła się na rynku jest cenowo dużo bardziej atrakcyjna. Myslę, ze sporo osób podziela moje zdanie, bo na sylwestra nie było miejsc już w listopadzie (chcieliśmy dopisać kilka par), co jeszcze bardziej utwierdziło nas w słuszności wyboru. Wam również życzę najlepszej dla Was decyzji oraz udanej imprezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina---- ooo
Również odradzam Sale w RAKOWCU tam się nie da nawet patelni włączyć bo zaraz wysadza korki a piekarniki trzeba właczać na sali a nie w kuchni bo również wysadzi korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaweselna
Mam pytanie do poprzedników? Czy Was ktoś okradł na sali w Rakowcu? Bo jeśli nie - to dlaczego bezpodstawnie oczerniacie ludzi? I jeszcze jedno - korki wysiadają, ale tylko wtedy gdy jakaś "mądra" kucharka włączy pięć piekarników do jednego gniazdka. Ale takiej sytuacji nie wytrzymają też gniazdka na innych salach. Ja miałam swoje wesele na tej sali i jestem bardzo zadowolona. Wystarczyło tylko wziąć myślącą kucharkę i kelnerki. I wszystko było ok. Prąd nam nie wysiadł przez cała imprezę. Dlatego też nie piszcie bzdur. POLECAM SALĘ W RAKOWCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialula
owszem piekarniki trzeba rozstawiać ale ogólnie nie można włączyć klimatyzacji słyszałam od koleżanki że właścicielka jej powiedziała że klimatyzacje można włączyć tylko wtedy jak ludzi nie ma bo inaczej będzie ciekła z niej woda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×