Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Żelciaa
Witam, a mi kamerzystę załatwiła doradczyni ślubna, czy jakoś tak. Skorzystałam z portalu www.kwiaciarnia.siedlce.pro tam mają wiele zniżek, a na kamerzystę mają na pewno :) wiem, że kwiaciarnię i fotografa też mogą załatwić. Warto się do nich odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniska
Na Tym forum są same wojny konkurencji sal weselnych dj-ów zespołów to widać jak sie patrzy na te wpisy. Nie sądze że ktoś przed weselem ma czas wchodzić i bawić sie w takie durne pisanie, raczej opinia brana jest od znajomych. Np sale weselną można obejrzeć osobiście zespół np też a nie wybrzydzać na forum jaka to sala denna czy zespół zły. Jesli ktoś jest zainteresowany zespołem np pyta się na poaczątku swoich znajomych, zważając na to że był już w życiu na kilku weselach i widział kilka zespołow już ma porównanie po drugie bierze się plyte od zespołu i wszystko wyjaśnia. To samo dotyczy sal weselnych każdy ma inny gust.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniska
Mało osób jest takich którzy są wcale nie zorientowani w temacie sali zespołu kamerzysty itp więc te fora robią wodę z mózgu i są bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaPanna
odradzam dom weselny u anny-sciany wymalowane na wszystkie kolory-jak w przedszkolu, poza tym strasznie brudno, podloga az sie lepi. tego nikt nie sprzata. bylam w zeszlym tygodniu obejrzec sale, wlascicielka nawet podlogi nie umyla. wszedzie kudly i koty z kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelciaa
O domu weselnym Anna niestety nie słyszy się pozytywów...kiedyś było tam całkiem sympatyczniej a później zaczęło się kombinowanie i ni wyszło najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
ma ktoś numer do sali w przygodach ? żeby pojechać zobaczyć ? a moze wiecie jaka jest cena wynajęcia sali ? opłaca się tam robić ? jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczewinakaaa
Byłam 2 razy na weselu w przygodach...o matko kochana NIE! lawki-kto teraz skacze po tych lawkach, nie mozna po ludzku siadac, sala jest brzydka, podloga przypomina jakas szara komunistyczka wylewke betonowa. lazienka do kitu, trzeba isc waskim, dlugi korytarzem, mija sie jakies pomieszczenia i oglada przy okazji ten syf i kucharki w kuchni... Fakt sala duza, ale sa ladniejsze. Moja znajoma miała tam wesele i nie mogli domyc jej przed weselem. podlogi i sciany myli kilka razy i wraz nie doczyscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja4321
z tego co wiem , to w Przygodach remontowali i chyba mają krzesła już ,ale trzeba się upewnić .Sala wcale nie jest złą , najlepiej sama jedz i się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczewinakaaa
bylam na weselu we wrzesniu, byly lawki. ladna sala i nie placi sie od talerzyka na strumyk w ujrzanowie. sala w rakowcu ma krzesla, w wisniewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żelciaa
A to dzwine, bo ja byłam na weselu w lipcu 2010 i..były krzesła. Sala ogólnie adekwatna co do ceny. Jest duża i można ją ładnie udekorować. A jeśli chodzi o kontakt to tą salą zajmuje się Pani Sołtys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
Dziewczyny u kogo się malujecie na ślub? co powiecie o p.Ani z Atola i Manufakturze na 10-go lutego??? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaallllaa
bardziej polecam panią z atola robi wszystko extra i z tego co mi wiadomo jest najlepsza w siedlcach a no i super robi paznokcie:) więc nie szukaj żadnej innej bo ona jest naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam sali Huberus. Koleżanka miała tam chrzciny dziecka i wypadły fatalnie. Danie gorące było nakładane nad głowami gości, każdemu wyliczona porcja tzn 1 ziemniak, kawałek pieczonego ziemniaka i mięso więc trochę mało jak dla mężczyzny. Dotego nie było podanych napio gazowanych i wody mineralnej tylko same soki i to bez uzupełnienia jak się skończyły. Ciasto też było wyliczone po 2 kawałki na osobę i było tylko dwa rodzaje ciasta więc trochę małow stosunku do ceny 55 zł za osobę za obiad , ciasto i kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić dziewczynę co robi fajne zaproszenia w Siedlcach nawet wg waszego projektu w cenie ok 1,50 za szt. Dodatkowo posiada wszystkie dodatki ślubne tzn kokardki, poduszki, pudełeczka itd. Nie posiada strony internetowej bo zajmuje się tym tylko dodatkowo. Tel do niej to 600 99 55 73 niestety imienia nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaeeee
A co powiecie o makijażystce p. Renacie Kosieradzkiej? Malowała się któraś u niej? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
p.R.Kosieradzka słyszałam że bardzo fajnie i trwale maluje,pracuje teraz w salonie na Nowym Świecie w zaczarowanych nożyczkach,ja chciałam się u niej malować ale nie miała już miejsc, wiec zapisuje się dużo wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinka
Hej Dziewczyny! Mam do sprzedania śliczną sukienkę, biała, rozmiar 38/40, tzw. Princessa, całościowa, dekolt wycięty w serduszko. Miałam ją na sobie w lipcu tamtego roku, suknia jest po profesjonalnym praniu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech odezwie się na tym forum, to podam kontakt i prześlę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co możecie powiedzieć mi na temat sali weselnej a dokładniej zajazdu "podkowa" w Nowym Opolu?? bardzo proszę o rzetelne informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcjanka
Odnośnie "Podkowy"- to mam mieszane odczucia- wesele na dwóch salach ( na jednej jedzenie na drugiej tance- tak wiec niewiele widac co sie dzieje ) jedzenie baaardzo przecietne- podobno odszedl od nich kucharz. Myslę,że są fajniejsze "przecietne" miejsca na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka9992299
kochane, proszę pomóżcie, możecie podac mi ile wynosi koszt za osobe w siedleckich salach i tych w okolicy siedlec. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawęda
Właśnie wróciłam z wesela w Zajeździe Europa- i chciałam się podzielić na gorąco swoimi acha-mi!. Lokal super- wspaniali kelnerzy ( któłrzy wyglądają jednakowo i wiedzą od czego są i dla kogo ) , naprawdę bardzo smaczna kuchnia , a co najbardziej mi się podobało, to rozpalone ognisko i biesiadne przygrywanie przy rozpalonym ognisku i grilu (pogoda wymarzona dzisiaj na takie biesiadowanie). Jestem pod wrażeniem dzisiejszego wieczoru w tym lokalu- a że sama obserwuję to forum, to z przyjemnością dzielę się z wami swoimi spostrzeżeniami. Dużym plusem był drink bar dla Gości zamówiony w lokalu - cieszył się dużym powodzeniem a trunki smaczniutkie-polecam wszyskim kobietom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stardust81
Kochani absolutnie nie polecam sali weselnej w Wiśniewie u Gromady. Zdziercy!! Na poczatku przy wynajmie sali bardzo mili i wszystko jest świetnie. potem przy rozliczeniu ceny z kosmosu. doliczaja kosmiczne ceny za liczniki, dodatkowe opłaty za pierdoły,za pranie obrusów- nakryć na krzesła wyliczają na oko,naliczała za każde naczynie ( sprawdza/liczy każdą szklankę,kieliszek, talerzyk) Nie polecam jakichkolwiek interesów z Gromadą!!!! maja tapeciarnię i ci zdziercy biznes weselny trzepią pod ten sklep. Nawet szyldu nie ma z ulicy... Jesteśmy nimi rozczarowani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stardust81
bardzo gorąco polecam dj Piotra Pastora - REWELACJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ank_a1986
Jeśli chodzi o zajazd Podkowa to właśnie tam odbyło się moje wesele. Sala choć odrębna to i tak wszyscy się dobrze bawili (tu dużą wagę trzeba położyć na zespół) u nas grał KRYTERS więc bardzo go polecam, miło nas zaskoczyli. Ludzie sami aż rwali się do tańca.Było ciepło więc sporo ludzi również mogło wyjść na dwór na ławeczki usiąść pod parasolem i napić się kawy czy herbaty i porozmawiać. Jeśli chodzi o obsługę to naprawdę rewelacja, dania gorące były na gorąco a nie na zimno jak w niektórych salach, przystawek też było sporo - wystarczyło na poprawiny i jeszcze sporo zabraliśmy do domu. Tu trzeba pomyśleć o menu troszkę dłużej bo nie sala lecz dobre dobrane menu i wesele jest zupełnie inne. np. byłam na 2 weselach w Europie i na pierwszym było pyszne jedzenie a na drugim już ni tak. Tort był ładny w całości udekorowany a nie tak jak u Anny że brak masy. Powiem że ich cena jest bardzo niska jak na siedlecki rynek a jedzenia jeśli chodzi o ilość i jakość było tyle samo co w innych droższych salach. A przy tym mieliśmy dodatkowo darmowy pokój na noc poślubną. Jeśli ktoś chciałby więcej informacji bądź zdjęcia to prosze na maila ank_a1986@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Akurat potrawy wybierają młodzi..więc jeśli wybiorą jakieś dania z udziwnieniami to nie wszystkim smakuje...ja byłam na weselu w Europie..i jedzenie było rewelacyjne..wszystkim bardzo smakowało..a sala też przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×