Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

a co do właściciela Podkowy to brak słów!! człowiek nielojalny i niepoważny w 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, przeciez widac od razu ze pisza tu glownie ludzieposadajacy sale, dajcie juz spokoj z tym forum, zenada, albo wlasciciele sali albo wkurzeni na wlasciciela sali ,,maruderzy,, ktorzy nie przemysleli od konca wyboru , za male pieniadze oczekiwali cudu a cudu nei bylo i teraz tu sie zala, zamklniejcie te forum , bedzie spokojniej na miescie, pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Hej, mam do sprzedania suknie ślubna rozmiar 36/38 Manhattan/Spossa jak ktos jest zainteresowany moge wyslać zdjęcia na meila oraz reszte informacji moj meil martyna871@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
do korczewianka bylas na sali w przygodach we wrzesniu ale ktorym wrzesniu bo od dwoch lat sa tam krzeselka ja swoje wesele mialam tam we wrzesniu 2012 i byly krzesla :) sala po udekorowaniu naprawde wyglada ladnie jest duza goscie moga spokojnie tanczyc a nie sie przepychac i deptac fakt do lazienki idzie sie korytarzem ale czy to jakis problem:) tylko z tego co wiem to wesel w 2014 roku tam nie bedzie bo dostali srodki z unii na generalny remont chyba ze cos sie zmienilo od wrzesnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Czy ktoś ma jakieś informacje o nowej sali weselnej w Skórcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolakika
a w skórcu wogóle coś jest nic mi na ten temat nie wiadomo..... owszem jest ale remiza strażacka.... i czy to się nadaję na wesele .... sama oceń i się zastanów...... Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Łukasz
Witamy, My chcieliśmy wszystkim bardzo ale to bardzo polecić salę weselną Ranczo w Strzale koło Siedlec. Mieliśmy tam nasze wesele niecałe trzy tygodnie temu i naprawdę sala się spisała super. Kelnerki bardzo miłe i pomocne, jedzenie przepyszne! szczególnie polecamy karkówkę z kluskami śląskimi :) Sala jest wprost idealna na wesela w granicach 100 osób. U nas było około 90 i było fajnie, było gdzie tańczyć. Poza tym mają tam piękny ogród z ławeczkami i oczkiem wodnym. Poza salą super spisali się DJ, fotograf i kamerzysta. Dużo było stresu ale wszystko dzięki tej ekipie wyszło idealnie. Takiego wesela życzę wszystkim którzy mają to przed sobą :) Pozdrawiamy, Justyna i Łukasz (28 kwietnia 2012)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda małżonka
hahaha Ranczo polecać !!!dobre !!!to chyba znajomi właścicieli mieli tam wesele :) tutaj chyba naprawde niczego nie można się dowiedzieć ,tylko zgłupieć można od tych "dobrych" rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ranczo nie jest liderem ,tancbuda jakich wiele,, ani tam konkretnego wystroju , tip top tez poziom srednio nizszy, raczej sala i wszystko zebrac razem to nie specjalnego, wersal tez wydaje sie przereklamowany, jedzenie jak w wiekszosci lokali a cena za osobe wysoka, wystroj sali tez nie powala , generalnie to wszedzie mozna sie przyczepic, taki biznes gdzie na calosc skada sie bardzo wiele czynnikow ale czy sa one najwazniejsze- wazna zimna wodka i dobre towarzystwo, tego sie chyba trzeba trzymac. pozwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ostatnio na weselu w orchidei, powiem tak ,ze lokal duzy i napewno jest przemyslany ale zeby tyle placic to wydaje mi sie ze nie warto w dodatku tylko duze wesela tam wygladaaj dobrze, mniejsze 150osob to porazka, goscie siedza daleko od siebie, tam wesela to sie zaczynaja od 200osob lub najlepiej od 250 inaczej nie ma sensu, menu - kwestia gustu nie bede zbyt krytyczna i pisala ze porazka czy cos takiego bo uwazam ze wszedzie jest ,,jakies jedzenie,,i bez gornolotnych slow ze beznaczieja , lipa, samo zlo bo tak chyba nigdzie nie ma, ale tez nie wszsytko mi smakowalo, generalnie jesli chcesz sie pokazac to sala chyba najwieksza ale czy warto, kwestia dla kazdego z osobna do przemyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to i zastanawiam sie po co to robię, zly na siebie jestem bo glupoty tu, oj glupoty ludziska wypisujecie, zastanawiam sie pomimo poznej pory nad sesem wypowiedzi niektorych osob, co maja na celu piszac nieprawde, ile maja lat i czy konkurencja tylko na siebie wypisuje pomowienia czy ktos z przerostem wlasnego ego daje upust wlasnym fantazjom, pytanie pewnie pozostanie bez odpowiedzi ale szkalowanie lokali niewazne czy z siedlec czy z okolic uwazam ze jest nie na miejscu, bylem na wiekszosci sal siedleckich na weselach, imprezach, bywalem takze na weselach poza siedlcami, okoliczne wioski takze, i slusznie zauwazono ,ze niewazne wszystko ale upraszczając wazna zimna wodka i dobre towarzysto, na kazdym weselu czlowiek raczej sie wybawil, mial co zjesc, popic, a tu tylko obrzucanie sie blotem i ze tak a nie inaczej, i ze beznadziejnie, ze zle ze niedobrze, wszystko tu pada tylko obektywnosci brak i ludzkiego podejscia do tematu, Wiadomo, sa rozne sale ,duze, male , lepsze , moze gorsze, rozne ceny, napewno generalnie wszedzie mozna zrobic wesele wiec niech te forum nie bedzie w zadnym razie nosnikiem informacji (obiektywnej)oraz wyznacznikiem w podejmowaniu decyzji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoookkk
Za przeproszeniem ale głupoty tu ludzie piszą :-D Moim zdaniem nie ma najlepszej i najgorszej sali - nikt z wesela raczej głodny nie wychodzi (w domu zje się jeden obiad i jest dobrze a na weselu 5 i ludzie piszą że ,,nie było co jeść";). Prawda jest taka że niestety atmosferę trzeba sobie samemu stworzyć a jedzenie na każdej sali jest - a i tak nie jest to najważniejsze tylko ślub i to że ze szczerych chęci chcemy być w tym dniu z Młodą Parą. Ludziom nieco w głowach się poprzewracało i uważają się za drugą Magdę Gessler;) Na tym forum nie ma miarodajnych opinii - chyba konkurencja tu się tylko udziela (i wiem co piszę - sama byłam na weselu gdzie były serwowane głownie ryby i wiecie co? to było jedno z lepszych wesel na których byłam i nie dlatego że jestem miłośniczką ryb ale dlatego że był a fantastyczna zabawa i całokształt wspominam dlatego bardzo miło - nawet te ryby;). Osobiście polecam przy wyborze sali posłuchać opinii ludzi którzy w danej sali mieli wesele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresion
Witam! Zapraszam wszystkie szczęśliwe, przyszłe Panny Młode na naszego bloga i fanpage'a pełnego inspiracji i pomysłów ślubno weselnych. Codziennie coś nowego... Dzięki nam zaskoczysz Swoich gości, ciekawie zaaranżujesz Swoją ceremonię i sprawisz Sobie niesamowitą pamiątkę... polecamy, radzimy, podpowiadamy... równiez w kwestiach ślubu cywilnego! http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com / http://www.facebook.com/?sk=welcome# !/pages/Impresion-Pracownia-Wyj%C4%85tkowych-Chwil/40569 8126131352 ZAPRASZAMY i życzymy owocnych przygotowań. POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! Impresion - Pracownia Wyjątkowych Chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Łukasz
Witam ponownie :) Odnośnie wypowiedzi młodej małżonki... Nie jesteśmy znajomymi właścicieli Rancza. Nie musisz korzystać z naszych opinii i rad. Chciałam się podzielić swoimi naprawdę bardzo dobrymi wrażeniami na temat sali, jeśli masz inne zdanie to je napisz a nie jeździsz po ludziach bez wyraźnego powodu. Ja na szczęście wesele mam już za sobą, wyszło super. I chyba nie ma sensu się wypowiadać na podobnych forach. Młoda małżonko - jeśli pozjadałaś rozumy to życzę powodzenia. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Witam, z przyczyn losowych mamy do sprzedania termin 6 lipca 2013 w sali "Wiśniewianka" w Wiśniewie. Zainteresowanych proszę o kontakt wiola_zielinska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooaannaa
Podzielę się z Wami moją opinią o Zajeździe Europa, a raczej opiniami moich gości bo ja byłam zbyt przejęta tym wydarzeniem (moim ślubem i weselem:)) żeby to wszystko zarejestrować w swojej pamięci:) Jedzenie bardzo wszystkim smakowało, tort pyszny, polecam drink bar bo jest to również pewna rozrywka. Bardzo ważne szczególnie dla pań były piękne łazienki z dużymi lustrami. Kelnerzy byli mili, spełniali prośby gości i młodej pary:) Jest miejsce aby wyjść na powietrze i porozmawiać. Co do menu to radzę wybierać je razem z Panem Adrianem gdyż on wie co podać aby gościom smakowało, było różnorodnie i ładnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plk
do Joannaaay powyżej. Drink bar mieliście w cenie czy dopłacaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksankaa28
my w tamtym (2011 ) roku mieliśmy gratis przy przyjeciu powyżej 180 osób , a poniżej tej ilości osób chyba 450 zł za drink bar + nasz alkohol ( soki , owoce gadżety były w cenie usługi) - latem sprawdzały się drinki rewelacyjnie. Zrobili nam liste alkoholi jakie mamy dostarczyć, było przygotowane menu z opisem drinków i Goście sobie zamawiali przy barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MooniikAA83
Witam, Chciałabym bardzo polecić salę Wersal Siedlecki. Sala naprawdę piękna, wspaniały wystrój, piękne nakrycia. Mają też bardzo ładny ogród. Jedzenie bardzo dobre, furore zrobił stół wiejski (zawrotna ilość gatunków mięs i ogromna ich ilość) i drink bar. Tort fantastycznie udekorowany i naprawdę pyszny. Obsługa bardzo miła i pomocna. Warto dodać, że pokoje hotelowe też są bardzo ładne, przestronne i funkcjonalne. Ja miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona. Wszystko było dokładnie tak jak to ucześniej ustaliliśmy na sali. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooaannaa
Gdy ja dogadywałam się co drink baru to byłby on za darmo (obsługa) gdybyśmy mieli powyżej 200 osób, nie mieliśmy tyle więc za obsługę zapłaciliśmy również 450 zł, drinki z tej listy którą dostaliśmy przy cenach obecnych wyniosły nas ok 1100 zł, podobnie jak kol powyżej wszystkie inne rzeczy do drinków już nie były w naszym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka i Danielek M.
bardzo gorąco polecamy zespół MAXIM!!! świetnie zajmują się gośćmi, cudownie grają i wspaniale radzą sobie z problemami (tj. awaria prądowa) :):):) jesteśmy zachwyceni i gorąco polecamy!! cudownie spisał się również Barman Bartek Koktajlolada! robił wspaniałe drinki, goście weselni bardzo go chwalili :) polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna86
ja z kolei gorąco polecam zespół MODEM z Siedlec, grali na naszym weselu, wszyscy bawili się rewelacyjnie, a po weselu kilka par brało do nich nr tel. bo tez chcieli żeby u nich grali:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel_28
czytam i czytam i nie widzę w waszych postach chyba najbardziej klimatycznych sal w Siedlcach i okolicach czyli: PANDEROSY REYMONTÓWKI- jak dla mnie coś pięknego i klimatycznego. Zdjęcia z mojej imprezy w Reymontówce znajdziecie na www.kwiaciarnia .siedlce.pro co tu dużo pisać poziom i profesjonalizm :) aa no i zapomniałabym napisać co do DJ zdecydowanie Piotr Pastor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajazd-Europa - 18.08.2012
Szanowni Państwo. Z przyczyn losowych, zwolnił nam się termin weselny w dniu 18.08.2012roku. Posiadamy ciekawą ofertę weselną na ten dzień - koszt wesela w tym dniu- 135 zł od osoby ( 5 gorących dań, 10 przekąsek, deser lodowy, owoce,ciasto, tort weselny, napoje zimne i gorące bez ograniczeń). Dodatkowo zapewniamy GRATISOWO HOTEL DLA 40 Gości weselnych. Istnieje również możliwość" przejęcia " zespołu muzycznego , fotografa oraz kamerzysty. Zapraszamy Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu - 602-765-427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kamil
Witamy, chcielibyśmy odstąpić termin wesela z przyczyn losowych w Zajeździe Europa pod Siedlcami w terminie 20 lipiec 2013r. Wszelkie informacje pod nr 500 648 8 34. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mechła
A czy ktoś może sie orientuje jak teraz cenowo przedstawiają się sale weselne do 100 osób?! Bo niestety przy ofertach nikt nie dopisuje cen..0 wiem że to do uzgodnienia jest ale jakiś zarys warto by mieć przy wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni$ka)86
Witam, jestem świeżo po weselisku Ani i Pawła muszę dać ogromnego plusa! Menu jak menu :) jest co jeść, ale zabawa %%% ofkors - najważniejsza! Super ludzie, super organizacja super design! W rychłym czasie również będę organizować wesele i tak jak Paweł polecam kwiaciarnia.siedlce.pro !!! Podobno będą zdjęcia na stronie z weseliska ;;))) Nie przejmujcie się jedzeniem czy salą ! Ludzie są naważniejsi, a tak jak ktoś napisał nikt na weselu głodny nie był. No może mniej przejedzony :))) no to tyle.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersal Siedlce
Odstąpię termin wesela 25.08.2012 w Wersalu siedleckim - pabbb@wp.pl tel. 511 891 310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla109
Witam. Czy ktoś może udzielić mi info na temat sali weselnej Orchidea w Siedlcach? Zależy mi najbardziej na temat jedzenia. z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Odstąpię termin wesela 6 lipca 2013r w sali ,,Wisniewianka" w Wiśniewie. Informacje pod nr tel. 503982156 lub 692202494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×