Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość majkapl
co do fryzjerki polecam panią Kinge z JULI przy garnizonie świetne robi fryzury i pania kosmetyczke również polecam w JULI robi zjawiskowe makijaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkasiedlce
Ja również polecam salę w Rakowcu. Miałam tam swoje wesele w roku 2011 i było super. I wcale nie ma problemów ze światłem jak niektórzy piszą. Klima też działa bez problemu, tylko trzeba ją wcześniej włączyć, aby się wychłodziło pomieszczenie, a nie dopiero w połowie wesela, bo się oszczędza. Z pełną odpowiedzialnością - polecam salę w RAKOWCU. A i jeszcze - można tam zorganizować wesele ze swoją obsługą, lub zlecić pełną organizację - co często jest zbawienne dla Młodej Pary. Gorąco polecam salę w Rakowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola:):):
Witam proszę o opinie o sali ranczo?? Chcę tam zorganizować wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ostatnio zakupiłam sobie nowy sprzęcik do fotografii którym jeszcze nie robiłam zdjęć na reportażu ślubnym. Bardzo chętnie przetestuję go do kwietnia za darmo. Tak, tak chcę zrobić przynajmniej jeden reportaż za darmo aby sprawdzić jak sobie radzi :) W gre wchodzi sam reportaż (ślub+wesele) z którego para oczywiście otrzyma zdjęcia. Najchętniej jeżeli zgłosi się ktoś z terminem na luty, jest to dla mnie bardzo ważne. Na koniec obrobię pare zdjęć na tip top z założeniem aby wyglądały naturalnie:) Chętnych zapraszam na maila: fotografia_test@wp.pl :) Miejsce: Siedlce i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudzianekk
Jola:):) - masz kilka stron wczesniej sporo opini o sali Ranczo- na przelomie 4 miesiecy nic sie nie zmienilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy_ona
Dziewczyny może mi pomożecie. Na targach ślubnych 2012 była brafiterka, znacie adres sklepu w którym przyjmuje? z góry dziękuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYłam na targach i mam jej wizytówkę, Małgorzata Hernik- brafitterka, tel. 604-296-977, ul. 10 lutego 8 w salonie ZUZA otwarte pn-pt11-*18godz, sobota 12-16, www.swiatzmyslow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy_ona
Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_m3
Co sądzicie o salach: Styl w Plewkach, Centrum w Zbuczynie i sali w Wiśniewie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o salach: Styl w Plewkach, Centrum w Zbuczynie i sali w Wiśniewie?? Odp jak myślisz o takich salach to równie dobrze możesz zrobić wesele w stodole albo w jakimś większym garażu bo o kurniku już jest mowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe miejsca na wesele w Siedlcach znajdziesz na www.GdzieWesele.pl/Siedlce/ Zapoznasz się z dokładnymi ofertami lokali, obejrzysz galerię zdjęć, znajdziesz także multimedialne mapy, ukazujące lokalizację obiektu oraz opinie klientów. W razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z lokalem dzięki dostępnym danym teleadresowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1324
Do ola_m3 Ja mam zarezerwowaną salę w Wiśniewie na 2013 rok. Według mnie sala jest ładna, choć droga. Mają dużo naczyń, ciągle coś dokupują. Wystrój też mi się podobał, jest bardzo ładny rzeźbiony wiejski stół. A jeśli ktoś porównuję tą sale do stodoły to chyba dawno tam nie był. Z zewnątrz nie robi wrażenia ale w środku jest ładna. Nie każdego stać, żeby robiąc wesele na ponad 200 osób wynająć elegancki lokal i płacić od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kuukuuuuuu
weszłam z ciekawości na stronę tej sali w Wiśniewie i zobaczyłam kilka zdjęć dla mnie masakra i te kolory ścian... aż strach pomyśleć jaka jest na zewnątrz skoro gorsza niż w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kuukuuuuuu
weszłam z ciekawości na stronę tej sali w Wiśniewie i zobaczyłam kilka zdjęć dla mnie masakra i te kolory ścian... aż strach pomyśleć jaka jest na zewnątrz skoro gorsza niż w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciiiiiiii......
weszłam z ciekawości na stronę tej sali w Wiśniewie i zobaczyłam kilka zdjęć dla mnie masakra i te kolory ścian... aż strach pomyśleć jaka jest na zewnątrz skoro gorsza niż w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaa
kto zna dobre zespoły z siedlec i okolic? proszę pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat zespołu TEQUILA z radzynia? jak grają czy goście dobrze się bawią? byliście może na weselu gdzie grali? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
sala w plewkach jest ok, chociaż mi sie juz znudziła,jestem tam przynajmniej 2 razy w roku, sala Centrum w zbuczynie podobnie,ale chyba lepsza,za to dużo droższa, jest jeszcze w szkole "sam smak"-nie byłam ale chyba ładna,tańsza ale i mniejsza.co do zespołów:tequila-grali u kolegi na weselu i wszyscy dobrze sie bawili,mogę polecić zespół Modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera88
Co sądzicie o zespole Prograv? Czy przez te kilka lat nic sie nie zmieniło? Czy sa nadal w porządku i dobrze poprowadza impreze weselną? A kogo z fotorgafów najbardziej polecacie (w rozsądnej cenie i oczywiście zdjęcia dobrej jakości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA3677
Orchidea-super tylko bardzo drogo, ale cos za cos. ODRADZAM RAKOWIEC I CZERNIEJEW-BRUD SMRÓD GRZYB-FATALNE ŁAZIENKI POLECAM WISNIEWSKA SALE-CZYSTA I MOZNA ZROBIC ZE SWOJA KUCHARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna975
Z przyczyn losowych, mam do odstąpienia termin weselny 04 Sierpień 2012 w lokalu Zajazd Europa wraz z oprawą muzyczną i fotografem. Informacje pod numerem telefonu : 501 762 457 lub u właściciela sali 602 765 427 - p. Adrian , http://zajazdeuropa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxmmmm
Kurcharkę swoją można mieć też w Czerniejewie i w Rakowcu także to nie jest żaden argument przewyższający sale Wiśniwską ponad powyższe sale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxy
Jeśli chodzi o salę weselną Omega-odradzam wszystkim chętnym!! Oszuści!!! Wyobrażacie sobie, żeby w dwa dni po wyprawianym weselu trzeba było kupować jedzenie w domu?? Nie dostaliśmy nic z wesela, mimo iż było na 180 osób. Żadnego ciepłego dania nam nie oddali!!! P.s. smacznego wszystkim tym , którzy jedli nasze gorące dania następnego dnia w barze Omega na czerwonego krzyża. Jest to ten sam właściciel i po prostu to co zostaje zabiera dla siebie i sprzedaje póżniej w lokalu. Poza tym, zabrali nam wszystkie niezaczęte napoje ze stołów. Przy nas zbierali ze stołów i zanieśli do kuchni!!! A jeszcze lepsze jest to że nikogo nie wpuszczli na kuchnię!! Nawet matka weselna ani pani młoda nie mogła tam wejść!!! Widocznie mieli sporo do ukrycia!!!Kelner stał całe wesele i zawracał beszczelnie wszystkich którzy chcieli tam wejść!Jednym słowem dno!! Nie polecam nikomu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzz85
Również odradzam ten lokal Omege na wesele- mikroskopijne porcje przekąsek, oraz ciasnota na sali ( moje było na 150 i było bardzo ciasno !!! , wiec jak tam zmieścili 180 ? ) Poza tym - brak miejsca do tańczenia- lokal na max100 osób, żeby było komfortowo. Nam też nie oddali zbyt wiele- pojedyncze przekąski - co do obiadów- to zapłacilismy za 150 osob, wiec nie bylo mowy , zeby nam spakowali w torby obiady do domu- bo kazdy dostal to co mial dostac na sali ( z dan goracych ) Ogólnie drugi raz bym tam wesela nie zrobil na 150 osób, ze wzgeldu na ciasnote na sali i parkiecie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwsahdvbnmtpoiewuh
polecam sale 'ranczo' jedzenie naprawde super, pycha. jest go duzo, to ca zostanie, oddaja do domu. sala bardzo ladna, stoly mozna tak ustawic ze sala ladnie odziela sie na strone taneczna i stolowa, jest wtedy duzo miejsca do tanczenie i filary nie przeszkadzaja. ogromny plus za sala ma ogromy plac i nawet cale wesele moze wyjsc na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsa
CO do ilości jedzenia na Ranczo to mam bardzo duże wątpliwości i do wielkości porcji, sosy ohyda woda i nic więcej, zwłaszcza pieczarkowy Właściciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
Byłam na sali Omega, i bardzo pochwalam, jedzenie mieli bardzo dobre, a co do pakowania obiadów, to z tego co kojarzę to nigdzie nie pakują, bierzesz tylko to co jest na stole... chyba że wesele robi się "samemu" więc nie wiem czemu takie żale... Sala ładna jedzenie dobre do 120-130 osób w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela675
Wera88 ja polecam Sylwestra Laskowskiego - świetnie prowadzi i jest bardzo sympatyczny :) A jeżeli chodzi o fotografa to niska cena i jakość jest tutaj: http://www.short.mentis.biz/fotografia. Zdjęcia robi dwóch fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×