Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Witam, poszukuje opinii na temat przyjesc weselnych w Reymontowce. przejrzalam dotychczasowe komentarze i nie znalazlam nic na temat systemu schladzania tego miejsca. czy jest tam klimatyzacja? co jesli na zawnatrz jest ponad 30 stopni? czy w namiocie nie jest wtedy jak w szklarni? ponadto, czy po otwarciu namiotu wieczorem nie gromadza sie w nim komary i inne owady? wielkie dzieki za wszelkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollus
czy coś jeszcze na temat Haramaty?? chciałabym tam zrobić wesele, o pannie młodej czytałam ale nie wydaje mi się że wina leży tylko po stronie właścicielki, czy na prawdę jest tam aż tak okropnie, jak podają na forach, myślę, że wtedy nie organizowaliby tam ludzie wesel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko odpowiem...
Jeśli chodzi o Reymontówkę to powiem tylko że jakieś 3 tygodnie temu moja koleżanka była tam na weselu i komary ją tak pogryzły że później przez ponad tydzień wstydziła się odsłonić nogi, miała tyle strupów od ukąszeń. Powiedziała że ludzie tylko odganiali od siebie komary, że nie dało się spokojnie porozmawiać, potańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna43
polecam salę w Rakowcu. Jest po generalnym remoncie i z bardzo miła obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka92
Witam, chciałabym się dowiedzieć coś o sali w Przygodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kamil
Witam, odstąpimy "ZAJAZD EUROPA" na 20 lipca 2013r. Piękna sala, która może pomieścić 250 osób. Chętnych proszę o kontakt 500-648-834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Witam. Właśnie zaczynam interesować się tematyką ślubną. Planujemy z narzeczonym ślub w wakacje 2013. Podoba mi się sala Novotka. Byłam tam na sylwestrze 2004/2005. Dawno to było ale wspomnienia mam b. mile. Czy lokal nadal trzyma fason?? Jakie mogą być koszta w lokalach tej klasy? Szukam sali na ok 100-150 osób. Ile może kosztować zespół muzyczny? Wstyd się przyznać, ale jestem zielona w tej kwestii. Koleżanka wychodzi za mąż 8września i za zespół płaca 3,5tyś. Czy takie faktycznie są ceny na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel998
według mnie-sala Novotka, czasy swietnosci juz ma dawno za sobą- jakies 8 lat wstecz... za taką cenę od osoby 140- 160 zł można mieć dużo lepsze warunki dla swoich Gosci. Za zespół- niestey ,ale trzeba zapłacić ok 3500-4000 zł. Powyżej -to już fanaberie jak za zwykłych grajków. tak samo jak za fotografa- 1500 to już SZOK - a teraz taka moda, że im więcej "krzyknie " tym wiekszy "artysta"- żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Dziękuje Przyjacielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
miałam w tym roku swoje wesele w sali Novotka i bardzo jestem zadowolona, sala jest piękna, jedzenie dobre, placilismy 150zł/os i uważam ze takie powinny byc ceny a nie 180-190zł za to samo a w modniejszej sali, co ma słupy na środku i surowe wnętrze jak wersal. Pojedz sobie na sale, obejrz i sama ocenisz, właściciel b.miły i uczciwy:)polecam!co do zespołu to na pewno dobry zespół z prawdziwego zdarzenia(ludzie po szkole muzycznej) kosztuje ponad 4 tys., ale możesz mieć tańszy z a'la grajkami, który narobią wstydu bo się upiją jak Maxim, albo fałszujące wokalistki w Axel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjja26
sala weselna przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjja26
Polecam zespół Live-Wielgolas z Latowicza.Są fantastyczni i przystepna cena jak na ich wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta :)
Witam jesteśmy na wstępie organizowania wesela na sierpień 2013 zdecydowaliśmy się na salę w Rakowcu cena jest bezkonkurencyjna jak na świeżo wyremontowaną salę naprawdę ładną 1200+prąd teraz ma być remont elektryki i na lato 2013 ma być wyremontowania kuchnia właścicielka jest baaaardzo miła zastanawialiśmy się jeszcze nad salą w : czerniejewie 2500+ prąd trochę drogo jak na salę z przedpotopową boazerją trzeba doliczyć jeszcze ok 1600 na dekoratorkę bo sala jest duża i trzeba dużo materiału w sumie tam są dwie sale jadalna i taneczna :) za rok mają być krzesełka aha i parking jest zrobiony z kostki bardzo ładny i duży Wiśniew 5000 sala ładna ale drogo!!!!! poza tym trzeba śmieci zabierać lub zostawić za dopłatą 500 za drogo na nas :P Białki 2500 plus za zastawę od osoby 1,5 plus opłaty typu woda itp dekoracji nie można zmieniać jest taka jasno fioletowa w tym stoły też jakoś udekorowane jest tam taka fajna salka jakby zaplecze gdzie można położyć kilka materacy dla kogoś kto nagle zaniemógł :D lub dla dzieci Przygody z dekoratorką około 4.500 podobno właścicielka niemiła i strasznie problematyczna sala duża fakt ale słyszałam że strasznie zapuszczona Niwiski 1500 i 1,5 za zastawę od osoby nie ma klimy nie byłam w środku ale z zewnątrz wygląda ciekawie mam nadzieję że pomogłam komuś w dokonaniu decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K&R
Jesteśmy świeżo po ślubie i weselu więc chętnie się podzielimy naszymi odczuciami co do siedleckich usługodawców z tej branży. 1.Sala „Zajazd Europa restauracja okazała się strzałem w dziesiątkę. Jedzenie było pyszne, było go dużo i ładnie udekorowane. Obsługa miła, zwinna i szybko reagująca na potrzeby gości weselnych. Co chyba najważniejsze klimatyzacja dawała rade mimo tego, że na dworze było 36 stopni. Na miejscu jest hotel, co goście bardzo sobie chwalili. Właściciel potrafił doradzić i ustrzec przed ewentualnymi błędami. Miejsce godne polecenia. 2.Zespół „The Best Band dobry zespół, fajnie gra, mieszał różne rodzaje muzyki co gościom się bardzo podobało, ale po oczepinach spadła im forma o połowę, zaczęli robić długie przerwy i po prostu zasypiali na stojąco. Na taki zarzut odpowiedzieli, że wszyscy w tygodniu pracują, robią dalekie trasy i są najnormalniej zmęczeni. Wybaczcie mi, ale to nie jest mój problem, wynajmuje zespół na całonocną zabawę i oczekuje zorganizowanej i ciągle świeżej pracy. Dodam jeszcze, że nie trzymali się naszych ustaleń z dnia poprzedniego i że wychodzili z imprezy pijani to też trzeba zaznaczyć. 3.Kwiaciarnia „Azalia drogo i bukiet panny młodej różnił się od zamówionego, ale generalnie był ładny. 4.Kamerzysta „Jarek Myrcha i Fotograf „Przemek Garbarczyk godny polecenia duet. Profesjonalizm i pomysłowość powala na kolana. Film i fotki świetne. Po plenerze byliśmy potwornie przez nich wymęczeni, ale też zadowoleni z ciekawej sesji zdjęciowej. 5.Śpiewaczka „Anna Rogowiec - fenomenalny występ. My za bardzo Jej nie słyszeliśmy na ślubie dopiero na płycie, ale cała rodzina była pod wrażeniem oprawy muzycznej na ślubie. Wszystkim parom planującym ślub życzymy powodzenia w przygotowaniach. Ten dzień jest wyjątkowy i nie pozwólcie, żeby ktoś Wam go popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Witam ponownie. Czy możecie mi pomóc, potrzebuje zespołu na wesele, który fajnie poprowadzi zabawę a nie kosztuje zbyt drogo. Znajoma zachwalała zespół DEF, biorą 2700 i ponoć potrafią bardzo ładnie poprowadzić zabawę. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?? A może polecicie inny dobry zespół w cenie do 3tyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xisi123
Polecam OSTROWSCY BAND. świetny zespol. Grał u mnie na weselu. graja na żywo. Maja dużo zabaw dla gości. Dzięki temu osoby , ktore zwykle nie tańczą na weslach zaczynaja brać udział w zabawie. Oczepiny nie sa ,,zboczone " . W tamtym roku zapłaciliśmy 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna-86
zespół DEF, miałam okazję 2 razy bawić się na weselu z nimi i bardzo fajnie prowadzą całą zabawę, na pewno będziesz zadowolona,polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Młody
Polecam zespół KRESS to sprawdzona kapela obegrali całą naszą rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zespół VADERS. Grał u nas niedawno na weselu i nie wybrałabym innego. Zdecydowaliśmy się na nich przesłuchując ich stronę vaders.pl. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorrrrrrra
byłam już na kilku weselach w ostatnim czasie, a na 2 grał zespoł VADERS. Aż nie chciało się wracać do domu! Super są i grają różne utwory - coś dla młodych i "starych". Za rok planuję swoje wesele i już zamówiłam VADERS na swoje wesele :))))))Polecam każdemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka84
Dziękuje za podpowiedzi. 8 września będę na weselu na którym będzie grał Vaders wiec osobiście się przekonam. Odstrasza mnie cena jaką chcą, 3.5tyś. Czy są tańsze zespoły, które grają ładnie i nie kosztują zbyt drogo? Może podpowiecie też namiary na kamerzystę i fotografa. Ile kosztują takie usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa26
A orientuje się ktoś odnośnie tej nowo budującej się sali na Artyleryjskiej chyba? Tu u P. Błażejczyka za Novotką, jak się wyjeżdża z Siedlec. Kiedy będzie jej otwarcie i w ogóle jakiekolwiek info, bo planuję ślub na jesieni 2013 roku i szukam fajnej sali w cenie 160 zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skądteceny
szok normalnie 160 od talerzyka!? ja na przyszły rok mam zamówioną salę za 130 !!byłam 2 razy i jedzenie smacze i dużo, sala ładna ,żywe kwiaty mam nadzieje ,że będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Gdzie można zorganizować wesele za 130zł/osobę w przyzwoitym standardzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skadteceny
nie pamietam nazwy ale w Bielanach to jest 20 km od sledlec , lokal jest naprawde fajny ,niczym nie odbiega od innych drogich a jedzenia jest do bólu i nawet pokrowce na krzesła sa :) w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Kmiotek czy Axan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi robiła wesele pani, która wynajmuje salę w Rakowcu. Wyszło nas około 100 zł za osobę (bez alkoholu), a było naprawdę dużo jedzenia i bardzo smacznie. Polecam. Jak ktoś zechce to ma do niej numer telefonu i chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młaoda
Ja organizuję wesele w Haramacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×