Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaa...

Co robicie, jak chorujecie na zapalenie zatok??????

Polecane posty

Gość gośćLusi12
Ja brałam kiedyś teraflu zatoki, ale potem rozmawiłem z lekarzem i stwierdził, żebym raczej uważała na tego rodzaju specyfiki. Może coś z tych rzeczy pomoże? https://tomipomaga.pl/choroby/zapalenie-zatok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy pneumatyczny model Baby i raczej powodów do narzekań nam nie dostarcza, szybka, skuteczna inhalacja, lek wchłania się i na górnych poziomach i na dolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre doświadczenia mam z inhalatorem Baby poza tym że jest stworzony z myślą o malutkich dzieciach to też w komplecie jest maseczka dla dorosłych, także model jak najbardziej do rodzinnego stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy ostatnoi SmartCardio jest bardzo okej, akumulator z dużą mocą, potrafi sporo pomiarów zrobić nim się rozładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś słabych stron jak na razie nie znalazłam w naszym SmartCardio, w tym modelu mankiet jest złączony od razu z urządzeniem, odpada problem plątającego się przewodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam rok temu Baby i nie było jakiegoś problemu żeby dzieci do inhalacji przekonać, tutaj mechanizm jest bardzo okej, sprawny, wydajny, cichy co na pewno ułatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się przyczepić do naszego inhalatora Baby. Szybko generuje mgiełkę, nie buczy jakoś głośno, nie straszy dziecka, no i sama estetyka inhalatora też na duży plus, bo można łatwiej dziecko do inhalacji namówić na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę zachwalała tak samo ten Baby. My go używamy najwięcej u kilkumiesięcznego dziecka i synek sobie radzi z mgiełką bez większego trudu. Na początku był trochę stres ale sam kształt i design inhalatora myślę że miał spory wpływ na to że udało się namówić synka ostatecznie do całego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też Baby jest bardzo okej. Szczególnie że u nas w domu korzystają z aerozolu głównie dzieciaki. Dobre leczenie na przeziębienie, bóle gardła infekcje dróg oddechowych (i tych górnych i dolnych). Lek trafia od razu w drogi oddechowe nie wędruje najpierw krwią jak przy syropach, tabletkach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie psuje sie ten inhalator? jak wyglada gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Jestem zadowolona z zestawu SmartCardio + pulsooksymetr DuoControl to jest pakiet polskiej marki Sanity. Tak się niestety – albo stety – składa. że od jakiegoś czasu muszę bardziej patrzeć na swoje zdrowie, stąd takie bardziej zaawansowane monitorowanie ciśnienia i natlenienia krwi stało się koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and

Sanity ma kilka bardzo dobrze przygotowanych urządzeń do inhalacji. Polskie sprzęty medyczne technicznie na wysokim poziomie a jednocześnie charakteryzujące się także dobrą ceną, więc warto na nie zwrócić uwagę. W ofercie też model Baby specjalnie dla dzieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

W Polsce jest sporo dostępnych różnych inhalatorów, ale ta propozycja Clip Mini Inhalator, dopiero nie tak dawno się pojawiła. Niski koszt, wysoka skuteczność i pomoc w oddychaniu w trakcie przeziębienia, warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×