Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z niedowierzaniem

szczyty braku higieny

Polecane posty

Gość ttttttttttttttt
Szczyt braku higieny. Hmm. Miałem znajomą, która opowiadała, że zawsze jej matka, gdy się załatwia, to wsadza sobie najpierw palec w odbyt bo ponoć jej to pomaga. Otóż miała często tak, że robiła to po południu, gdy często robiła obiad w domu. Po załatwieniu się nie myła rąk i wracała do kuchni, gdzie ręką oddzielała mięso od kości w zupie. Tymi paluchami, których nigdy nie myła ! Ponoć w rodzinie jej, jak szła się załatwiać podczas robienia zupy, to nikt nie chciał jej jeść w domu. Tylko jej mąż - alkoholik, nawalony, jak przychodził to jadł ją ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
to podszyw wyżej, ale zdjęcie zajebiste ;) Aż głodny się zrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za temat
To niemal nierealne co piszecie :O Tylko co kurde kogos obchodzi jak ktos sobie tam dba o siebie? mialo byc o szczytach zaniedbania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
tez znam brudasow ktorym: smierdziało z gęby - mieli zołte zęby, smierdzialo z pod pach, smierdzialy skarpety, mieli tłuste włosy i brudne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
a jeden koles to nigdy sie nie myłl, nawet w domu łazienki nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz znajoma wskoczyła mi po imprezie do łóżka. Niebrzydka była (wielu kolegów chciało ją zaliczyć), więc nie protestowałem. Zaczęła się baaaaardzo obiecująco i wszystko było super dopóki nie zjechałem na dół by ją trochę wymiętolić jęzorem. Waliło od niej tak nieciekawie, że aż mi się odechciało. Powiedziałem jej, że jeszcze pijany jestem i nic z tego nie będzie. Czemu ona nie podmyła się zanim do mnie przyszła? Przecież wiedziała po co do mnie idzie... Kilka razy zdarzyły mi się podobne przygody z dziewczynami... i to tymi ładnymi. Ja nigdy ich jakoś szczególnie nie namawiałem, nie upijałem ich, żeby wykorzystać. One same decydowały się spędzić ze mną noc po imprezie, a nie były do tego za bardzo przygotowane. Na imprezie robi furorę, wszyscy się za nią oglądają, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że pod super sexy obcisłymi dżinsami kryją się niedogolone nogi, nieświeża brocha, albo jeszcze coś gorszego. bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo obcisłe spodnie
powoduje "nieświezosc" brochy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupicha
BISHOP CYMBALE: A TY PO CAŁONOCNEJ IMREZIE JESTEŚ CZYŚCIUTKI I PACHNĄCY, NAWET W MAJTASACH? ;-) CO ZA BZDURY GADASZ!!! JEŚLI ONE PRZYCHODZIŁY DO CIEBIE, ZARAZ PO IMPREZIE, GDZIE MIAŁY SIĘ WYKĄPAĆ CZY ODŚWIEŻYĆ?! W UMYWALCE, W KIBLU NA DYSCE :-(? ALE DEBILNI SĄ NIEKTÓRZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik gzik
u mojej tesciowej ohydnej baby zawsze byl syf. Na umywalce w pojemniczku stały zużyte żółte patyczki do uszu, ilekroć myłam się w łazience i na nie spoglądałam - tyle razy chciało mi się zwymiotować. Na wieszaku wisiał ręcznik przybrudzony krwią - pewnie miałą okres i jak się podmywała to krew wytarła o ręcznik, ona to totalny brudas, typowa wiejska baba, fuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża krówka nie jest zła
Ja codziennie biore prysznic, wieczorem, bo rano nie mam na to czasu, wlosy myje co drugi dzien, bo to suszenie, prostowanie dzien w dzien jest troche uporczywe, a bez tego jest jeszcze gorzej niz jak odpuszcze sobie ten jeden dzien. Bielizna czysta kazdego dnia. Z ciuchami roznie bywa, tzn czasem zakladam pewne rzeczy kilka razy ale jesli oczywiscie one czyste, np moge zalozyc te same dzinsy 3 razy. Zeby, hmmmmm tu problem, myje zwykle tylko raz dziennie rano, chociaz staram sie panowac nad tym i myc kazdego wieczora... ale z tym to juz roznie bywa, jakies takie przyzwyczajenie glupie. Na szczescie mam zdrowe i wszystko ok takze mam nadzieje ze nie mam nigdy nieswierzego oddechu, maz mi nigdy nic nie mowil, poza tym gumy zuje bardzo czesto ;) To na tyle o mnie ;) Mialam kiedys kumpele z ktora nieraz razem jezdzilysmy na dyskoteki i az mi bylo wstyd ze w lecie zakladala buty z odkrytymi palcami a pod paznokierami mozna by bylo ziemniaki sadzic, bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepalena
Ja przebije Was wszystkie. Facet z ktorym bylam dawno temu nie wytarl porzadnie 4 liter i porobil mi slady na przescieradle! BLEEEE!!! Musialam wymienic materac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy....
Któraś pytała jak zwrócić komuś uwagę, że smierdzi. Ja już mam na to sposób. Kupiłam starter (oczywiście chodzi o to, by nikt nie znał tego numeru) i ..... wysłałam smsa. I wiecie, że pomogło? A podpisałam się: "udręczeni współpracownicy".:D Można tak nawet osobistemu chłopakowi zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat
tylko czemu niektorzy tu o sobie pisza jak to sie myja:/ a zolte zeby to niekoniecznie brak higieny, moj dentysta mowi ze to sie dziedziczy i fakt kumpel wcale ich nie myje a ma biale ze hoho ja mialam wiele kolezanek ktore sie ni myly i w szkole sreniej i na studiach...kolegow tez...fuuujj..na sama mysle blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brocha maj love
:D ja to kąpię sie w południe - codziennie wanna pełna wody z myciem włosów, zwalam sie w makijażu pełnym do łóżka haha ale : zawsze przed szoruje brochę aż swiszczy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
Kupicha,ale tyś głupia jest.Przecież wiadomo,że jak się szykuje sex(kurcze,nawet zwykłe wkładanie ręki w majtki)to trzeba znaleść chwilkę żeby się odświeżyć.Tak trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuu
Smierdzaca brocha... Ochyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuu
Smierdzacy fiut tez jest paskudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuuuu
Albo jak facet ma nieumyte lapy i pcha pod majtki i wsadza palce do cipki... Zapalenie pochwy gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam różne grzeszki
ale nie wyobrażam sobie nie zmianiać podpaski przez cały dzień, przeicież już po jakiś 3 godzinach ta krew zaczyna capać :-o Co do kąpania- podmyć sie musze 2 razy dziennie, umyć zęby też 2 razy, głowe myje codziennie lub co 2 dni, gole sie max co 3, ale często jak pomaluje paznokcie to zmywam je dopiero jak zaczyna porządnie lakier schodzić :-o a z makijażem często sie kłade, jak jestem zmęczona to wskakuje do wanny i myje wszystko tylko nie twarz, bo jak ten tusz sie zacznie rozmazywać to moge tak myć i myć do usranej śmierci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
ostatnio byłam w gościach u rodziny mojego faceta i uwierzcie mi ,tylko ja się tam kąpałam.Wstawałam wcześniej by to zrobić,bo poźniej to dzieciaki waliły w drzwi łazienki i krzyczały "ciocia,co tam tak długo robisz?"Kuźwa,ja potrzebuję czasu na mycie,później makijaź,suszenie i układanie włosów.Ostatni raz tam pojechałam,oni nawet wieczorem się nie myli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaatki
-mycie codziennie wieczorem, rano tylko twarz - zęby rano i wieczorem -bielizna codziennie....no niecałkiem-stanik co 3,4 dni -antyperspirant codziennie -włosy co dwa,trzy dni chyba nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaatki
a no ręce po siusianiu i nie tylko obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mnie przeraza to nie mycie zębów albo raz dziennie:O:O:O ja myje rano, po obiedzie, jak sie z kims umawiam to przed wyjsciem i jak kłade sie spac, do tego orbit white po kazdym papierochu. ludzie przerazacie mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja z racji tego ze pracuje w sklepie to mam na bieżąco okazję na to by stwierdzic ze ludzie to brudasy przychodzi do mnie taka pani rzec mozna stala klentka która w lato nie nosi stanika a cycki to ma do pasa ( tak sie wyraże) mysle że ma około 35 lat no moze do 40 a najgorsze jest jak przyszła w lato w sandałach stopy miala brudne jak święta ziemia paznokcie nie obciete baaaardzo długo i oczywiscie żałoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsssssssssssss
poranny prysznic calego cialka:) i zabki kilka razy w caigu dnia zmiana bielizny codziennie... wieczorny prysznic depilajca co 2 dni-nogi depilacja pod pachami-codziennie mam znajoma , ktora nie dba o siebie....chyba boji sie wody...jed dosc pulchna kobieta, prowadzi juz swoj dom..i...rano kiedy sie bodzi idzie tylko przemyc twarz mleczkiem zeby zmyc puder, tusz...dnia poprzedniego, antyperspirant stosuje bez mycia,rak nie myje po wyjsciu z lazienki...i nie uzywa pp toalwtowego sikajac-brrrrryyyyyy-aa potem czestuje mnie ciatem....masakra...dodam, ze wlosy przetlusczaja jej sie codziennie...myje je co 3-4dni.kapiel bierze raz na tydzien. jej mazz po pracy wchodzi dod domu, pracuje w fabryce i od razu tymi brudnymi lapami zabiera sie do jedzenia-ochydddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a maja po26lat...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeahhhh brudaski
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh te kobiety
a ja ie zastanawiam gdzie wy takich ludzi spotykacie..:O ja tylko czasami czuje smród od starszych ludzi takich po 60 czy 70...albo od jakiś żuli ,najgorsze sa te śmierdziele w komunikacji miejskiej....😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×