Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaioletta

Czy wy nadal tak macie ...

Polecane posty

a no niestey ja nie bylam w stanie by sied zis ruszyc z lozka, teraz mi lepiej, ale od rana to plakalam w lozku ;/ jutro sie przejde z rana jak wstane, kupie iwezme, mam nadzieje, ze mi szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze mija tak jak mowie gora 2 godzinki ale te 2 godzinki zawsze spedze na kibelku praaktycznie non stop bo wtedy czuje ulge nie wiem dlaczego:D:D ja ogolnie zawsze dziwna bylam wiec...:D lece spac bo moj sie troche wierci chyba go obudzilam bo cos mamrocze pod nosem:P papa dobranoc:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi tez, jzawsze jak sie zle czuje to w kibelku mi lepiej :P Ok dziekuej bardzo:* ja tez juz bede sie kladla spac:,dobranoc, papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle mało mało mało
Co to jest trzy lata, mieszkacie chociaz razem? Ja bylam 6, mieszkalismy ze soba od razu, po ms, i nie mialam dosc, motyle w zoladku co jakis czas, jak na samym poczatku, niesamowite, i tak do dzis, kocham go bardzo, on mnie tez, 8 lat mija, ale co to jest, na tle wiecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciągle mało mało mało
najgorsze, ze on teraz jest daleko, tesknimy, ciezko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale sie dzisiaj wyspalam:D wstalam o 13:D ale mialam durne sny bo wczoraj ogladalam horror i potem mialam stresa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-moze to nas rozni, ze my to jescze dalszy pocazatekpoczatkow :P wspolczuje, mnie czeka to samo, na tesknote nie ma zadnego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie sex- hehe ja spie caly dzien, bo jestem troszke chora ;/ dawno sie tak nie wynudzilam, dobrze , ze jest kafe bo nie mialabym nawet z kim pogadac :P horrrory ja lubie horrory :D zawsze z siostra ogladam :P jakie ogladalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nowy, chyba nieznajomi czy jakos tak, ale nic specjalnego:P chcociaz trzyma w napieciu;) oczywiscie moj ogladal jednym okiem a drugim ogladal moje plecy tak sie bal zreszta jak zawsze przy horrorze:D i co chwile bylo \"co sie dzieje, co sie dzieje\" :D zaraz chyba sobie pojedziemy gdzies zeby pies sobie pobiegal;) bo na podworku sam nie chce siedziec i trzeba sie z nim bawic a jak gdzies jedziemy to sam sobie lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha heheh no ja niestety nigdzie nie pojde :P czuje sie takno nie bardzo, nawet nie chce sie z chlopakiem wdziec w taki stanie ;/ bede mu tylko jeczala ;/ hehe a akiego masz psa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundelka;) kochana psina wlasnie spi mi w nogach;) nie wiem czy cos bedzie z tego spacerku bo moj spi jak dziecko w drugim pokoju, zmeczony po pracy... ale pewnie zaraz sie obudzi;) ja nie mam wyboru- spotkac sie- nie spotkac sie:D:D ale tez chyba cos mnie bierze bo jakos nie najlepiej sie czuje.. ehh a jutro mialam jechac do siostry a nie chce malej zarazic, ale moze mi przejdzie do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to fajnie , ja tez kiedys mialam psa, ale podczas przeprowadzki, byl u dziadka na wsi skad uciekl .. ;/ hehe a no nie masz :P ale fajnie, czasem etz bym chciala juz miec swoj wlasny kont i kochanego zawsze u boku :P za to mam smierdzqacego krolika :P , ktorego dostalam od chlopaka , ze tez kiedys mu wspomnialam o tym, ze bym takiego chiala, wszytsko byloby ok, gdyby tak nie smierdzily siuski ktore wylewa na trociny ;/ Wez sobie cos na to przeziebienie, bo teraz wirusy panuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme gripex bo mi to zawsze pomaga:) bo jak mala zaraze to bedzie zle:O kroliki sa fajne bardzo mi sie podobaja i chcialabym takiego ale jakbym nie miala psa bo to taki zazdrosnik straszny:D ehh my wlasnego m nie mamy jescze u rodzicow mieszkamy dopoki nie wroca, ale juz uzgodnilam z mama ze jescze moze do nowego roku z nimi pomieszkamy nazbieramy wiecej kasy i powoli bedziemy sobie skladac przez ten czas jakies rzeczy na nowe mieszkanko zeby potem na raz wszytskiego nie kupowac bo tak chyba gorzej... no i jescze trzeba jakies mieszkanko do wynajecia znalezc a widze ze ciezko z tym bo jak przegladam ogloszenia to tylko do sprzedania sa:O ale cos moze wnajdziemy:) ja na razie zmykam na ten spacerek za ok godzinke wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladne , moj jest swietny :P hehe qale taki urwis, on jest odmiany barana ma takie dlugie uszy ktore wlecze po ziemi :P o racja lepiej zaczac teraz troszke kolekcji niz potem mialby sie wszytsko zsypac na glowe :) spokojie i dacie rady nie odrazu Paryz zbudowano :) Oki zmykaj :) zycze milego spacerku, ja t caly czas bede nigdzie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja ja zrobilam sobie garaca kapiel :) tez mi lepiej, ale wywalilo mi jescze zimno na srodku ust :( a apteke na dole zamkneli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mi tez zawsze sie to robi jak mam goraczke:O ale ze mnie matol nie zaplacilam za sierpien za neta i teraz mi przyszlo ze mam zaplacic 118zl:D niby za sierpien i wrzesien no ale wrzesien od paru dni zaplacony a moj wlasnie teraz uregulowal za sierpien:D chyba sie starzeje ze skleroza mnie lapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak juz raz wyjdzie to potem caly czas wychodzi ;/ nie nawidze tego, jutro poprosze siostreby polecialado apteki, amoze sama polecwe mam po 2 stronie ulicy jescze jedna to ubiore sie cieplutko i sobie pojde kupie z 5 plastrow i mi zejdzie szybciej :) hehe no u mnie jscze rodzice placa rachunki, tez maja skleroze, szczegolnie tata:P ja ja pewnie tez bedemiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne, jescze jak mialam szkole i pilnowac rachunkow to byla masakra:O teraz juz lepiej ale i tak jak bedziemy juz na swoim to moj bedzie trzymal kase i bedzie pilnowal rachunkow:D mnie jakos pieniadze sie nie trzymaja, jak mam jakies swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ta jak u mnie, ja mam nadzieje, ze u mojeg meza beda sie trzymac :P bo jak nie to oboje bedziemy wydawac :P ja jestem z Kielc :P hehe kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego sie trzymaja bardzo, jest strasznie oszczedny co mi sie podoba bo wiem ze nie bedziemy wydawac kasy na byle co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego chlopaka tez, tyle zw nie wem czy on bedzie moim mezem :) hehe ale u mnie to tragedia :Pja mnie rodzice zostawili na 2 tyg, to dobrze ze byl moj chlopak bo by mi na wszystko nie starczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, moj w czwartek wyjezdza :( ciezko bedzie ale przez ten czas co go nie bedzie mam zamiar popracowac nad soba :) chcialabym by wlosy mi zgestnialy ale nie wiem czego uzywac ;/ pojde do dentysty :P zrobie porzadek z zebami , przestane sie malowac rzez ten czas;/ przed jego przyjazdem planuje sobie troche zeby wybielic, ale to za pomoca jakiegos reparatu w aptece, bo u dentysty jest bardzo drogo;/ skorzystam troche z solarium , ale nie duzo, ale to przed jego przyjazdem , bym wygladala ladnie :) no i zapisze sie na cwiczenia :P chyba zwariowalam ;/ nir wiem co mi odbija ;/ ubzuralam sobie ze na sycylii napatrzy sie na pikne kobiety , ktorym nie dorastam do piet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzrestan!!! ty jestes dla niego najpiekniejsza!!:) ale to dobrze ze tak zrobisz zanim wroci;) bedzie troszke zazdrosny:P ja mam na razie aparat na zebach ale juz sa wsyztskie proste:) jak zdejme to tez bede wybielac tez czyms z apteki bo na dentyste mnie nie stac bo drogo tam sie wybiela:O a wlosy.. no coz tak jak mowilam na tamtym topiku jestem przyzwyczajona do moich i nic nie robie z nimi tylko tyle zeby nie wypadaly bardzo:) i wiem ze jestem dla mojego najpiekniejsza szczegolnie rano:D zawsze mi to powtarzal bo jestem taka zaspana itd:P i nigdy nie dal mi powodu do zazdrosci, nie rozgladal sie przy mnie za innymi...zapewnie jak idzie jakas fajna laska a on jedzie np z pracy to sie obejrzy:D ale przy mnie nigdy tego nie zrobil a przyznam sie ze obserwowalam czasem bardzo uwaznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerz powiem Ci, ze nie czuje siedla niego najpiekniejsza ... jakos nie pokazuje mi tego, owszem czasem powie do mnie czy napisze "piekna" ale w rezultacie, obserwojac go nie sadze bym byla dla niego piekniejsza niz inne hehe :) no ale coz, wydaje mi sie, ze zawsze jest tak, ze jak ma sie cos dobrego to chcialaoby sie jeszcze lepszego i czyjes zawsze wydaje sie ladniejsze ... ;/ Jednak nasi mezczyzni troszke sie roznia . Tez czesto go obserwoje , katemoka, jak widze, ze przechodzi jaks dziwczyna to patrze czy na nai spoglada i patrzy :) hehe ,a jak widzie ze patrze to udaje ze nie wiedzi jej , ale nie robie z tego zanej awantury . Denerwoje mnie np., ze on ma oczy na okolo lowy hehe wszytko zauwazy, czasem tylko udaje, ze nie weidzi, ale jak idzie jaks kobieta to lubi komentowac, np. ale ma cycye albo cos smieje sie, aj ak idzie jaks ladna to nic nie powie :P Czasem wydaje mi sie, ze ejst zbyt mlody by postawic tylko na mnie, na jedna dziewczyne.Pojedzie pozna czym jest zycie , jakie sa kobiety i mnie zostawi . Czasem nie wierze , ze mam takie mysli, ale mam ,nie wiem czy ja normalna jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ejstem zazdrosna o pewna dzieczyne ... ma zupelnie inna urode dode mnie, ja jestem brunetka a ona blondynka. Zawsze jak moj chlooak ja widzi to sie jakby "podnieca" mowi-o patrz xyz idzie i patrzy na nia z ciekawoscia, wiem, ze ona mu sie podba . Juz nie raz dal mi to do zrozumienia ;/ to troszke boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm rzeczywiscie sie roznia ale moj jest jednak troche starszy ode mnie wiec... tak naprawde nie wiem czy sie oglada jak jest sam ale jak jest jakas fajna pewnie tak i nawet nie mysle o tym:P no a jak jest ze mna to nigdy nie spojrzy;) a to ze jestem najpiekniejsza daje mi odczuc caly czas... hmm moze glupi przyklad to bedzie ale co tam:D jak mnie widzi to jakby to powiedziec wiecznie jest gotowy:D jak np ogladamy jakis film ze scena lozkowa i jest kobieta pokazana nie stanie mu wtedy:D pytalam czemu to mowil ze tylko ja go podniecam, moj wyglad, moj dotyk itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×