Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola_blaszczyk

Jaki prezent na chrzciny dla kilkumiesięcznego dziecka??

Polecane posty

Gość Ola_blaszczyk

Witam! Chciałabym wiedziec jaki kupic prezent na chrzciny dla kilkumiesięcznego dziecka?? Poradźcie coś. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kojec, badz krzeselko samochodowe... takie prezenty mój syn dostał i sa naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej plci jest dziecko, ile doklądnie ma? kim dla niego jestes tzn chrzestną czy zwyklym gościem, ile chcesz przeznaczyc na prezent i chcesz zeby top byla pamiątka, zabawka, czy coś co się "przyda"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Jest to chłopiec, na chrzciny bedzie miał prawie 3 miesiące i jestem zwykłym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
ok. 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie juz w glowie miesza z niewyspania :D pokazywalam dziewczynom jakie autko mi sie podoba i zapomnialam skopiować ling do muzycznego ogródka tylko zarzucilam smarcikiem :D:D:D blondyna w opisie jest od 2 do 4 lat wiec mysle ze mimo wszystko bys już nie pojezdzila :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z mężem w tym miesiącu na chrzcinach - córka od siostry męża, my jako goście a nie jako chrześni i wg życzenia rodziców poszła kasa - 200zł.. ale to wszystko zależy od rodziców, waszych układów i Twojego zdania w tym temacie, a nie napisałaś wolisz pamiątkę, zabawke czy cuś użytecznego n krzesełka, kojce ipt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My z narzeczonym daliśmy
córce jego wujka na chrzciny śliczną piżamkę, na całej powierzchni nadrukowany był Bambi z przyjaciółmi.Śliczna, a koszt całkowity 24 złote. Ale jeśli dziecko jest z bliskiej rodziny to rzeczywiścia wypadałoby dać coś droższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Myślałam między pamiątką a czymś użytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zabawek nie dawala, bo wiekszosc z nich tylko zagraca mieszkanie. Pamiatki daja raczej chrzesni. Z uzytecznych rzeczy... moze warto sie zapytac rodzicow, czego im jeszcze brakuje, bo glupio kupic cos, co juz maja. Uzyteczne rzeczy, to np. wysokie krzeselko, lezaczek, podgrzewacz do butelek i sloiczkow, zestaw do jedzenia (talerzyki, sztucce, bidon itp), niania elektryczna itd. Mozna tez podarowac cos niekoniecznie szalenie potrzebnego, ale na pewno ladnego, czego rodzice byc moze nie kupiliby na codzien, bo by im bylo zal wydac pieniadze- np. ekskluzywna miarka wzrostu, skarbonka, skrzynia na zabawki (jesli to mniejsze rzeczy, to najlepiej z jednej kolekcji!)- Poniezej wklejam link orientacyjny, zeby pokazac o jakie zbytki mi chodzi: http://www.ichbinklein.de/Alles-rund-ums-Kind/SIA-Kids/SIA-Prinzessin-ADA:::598_7_1194.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajtek
Łajtek poleca biało-czarne akcesoria dla niemowląt, dzięki którym dzieci lepiej się rozwijają. Więcej szczegółów dlaczego tak jest znajdziecie na stronie WhiteandBlack. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzu77
Ostatnio doszłam do wniosku, że też fajną opcją są mniejsze przydatne prezenty, które można podarować w koszyku albo pudełku. Często na etapie chrzcin, rodzice dużo rzeczy już mają, ciężko jest z tym nie powtarzaniem się. Sama polecam lullalove.com mają dużo genialnych rzeczy, teraz w święta nawet sami proponują zestawy, a producent jest polski czyli oczywiscie mało kto jeszcze zna. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×