Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość różowe figi
można..........odżywiam się zupełnie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdówka49
hi hi hi...................to prawda..........po kaszy też jestem głośna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam kaszę jaglaną przez 2 tygodnie (pierwszy tydzien z gotowanymi warzywami, w drugim dołączyłam rosół). I nie polecam. Nie ze względu na smak (bo lubie wszystkie kasze i używam mało przypraw na co dzień) ani ze wzgledu na zaparcia (bo nie miałam) ale ze wzgledu na zanik mięśni. Czułam się słabo zwłaszcza na początku, i nie ćwiczyłam. Schudłam 4 kilo ale co z tego skoro spadły mi mięśnie a nie tłuszcz. Teraz będę się musiała napracować żeby tkankę mięśniową odbudować. Polecam więc jedzenie zdrowego urozmaiconego pożywienia oraz aktywność fizyczną a nie samej kaszy. Jestem pewna, że nie powtórzę tego eksperymentu, zwłaszcza, że chciałam oczyścić organizm a nie tracić kilogramy, których nie miałam w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne gościu, że straciłaś kilogramy, których na dodatek nie miałaś w nadmiarze, bo taka dieta nie działa w ten sposób, podobnie jak warzywna, dużo kilogramów tracą osoby z dużą nadwagą, szczupłe ok kilograma, to że straciłaś mięśnie, to wynik braku ruchu... Ja zaczynam od dziś dietę jaglankową, wcześniej ze względu na rzs stosowałam owocowo-warzywną z b.dobrym skutkiem, jaglankowa też jest dla mnie ok przy rzs . Teraz szkoda mi efektu diety jaglankowej, bo 11 sierpnia mam chrzciny wnuczusia, a 15-stego wesele siostrzenicy... i efekt diabli wezmą, chcę się oczyścić, ale przed weselem zależy mi na zrzuceniu kg, a ta droga jest najszybsza. Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu serdecznie gratuluję takiego malutkiego dzidzi w rodzinie, fakt chrzest to wyjątkowa uroczystość i babcia w takim dniu nie powinna zaprzątać sobie głowy dietami. Jeśli można to prosiłabym o podpowiedz jak i ile tej kaszy należy jeść w celu oczyszczenia organizmu i utraty kilogramów. Zależy mi na wadze ale jeśli przy okazji zrobi się coś dobrego dla własnego organizmu to nie ma się co zastanawiać. Chodzi mi o takie zastosowanie w praktyce, ile, z dodatkiem czego i jak długo można stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadlam sama kasze 2 woreczki dziennie i pilam duzo herbaty zielonej i czerwonej ok 4-5l i w 14 dni schudlam 9,2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc sie traci miesnie na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta polega zasadniczo na tym, żeby codziennie zjeść 5-6 porcji kaszy - w moim przypadku tylko jaglanej, bo nie zakwasza organizmu, tak jem 3 dni, a potem dodaję kapustę kiszoną, która wspomaga prace wątroby, kapustę przyprawiam odrobiną oliwy, pieprzu i cebulka, raczej bez soli. Po tygodniu dodaję gotowane warzywa do diety, jogurty i chude mięso w małych ilościach, a po dwóch czuję się lżejsza o ok 5 kg. Nie jest to typowa dieta kaszowa, ale wynalazłam w sieci, że też tak jest stosowana, myślę, że przy odpowiedniej dawce ruchu z naszymi mięśniami nie będzie tak źle, ja bynajmniej u siebie nic takiego nie zauważyłam, dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik, jeżdżę rowerem i to tyle... Dziękuję za gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja slyszalam z etrezba jesc najmniej 7 dni sama kasze do 10 dni max a potem dopiero sie dodoaje rozne produkty a co ztym i miesniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dni jecie sama jaglana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre jest na jesien a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo chętnie bym się do ciebie przyłączyła razem zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atopiczka
Zaczęłam wczoraj - zachęcona wynikami autorki podanego na jednej z pierwszych stron bloga. Mam bardzo silne atopowe zapalenie skóry:-( Mam nadzieję, że dieta mi pomoże, zwłaszcza że nie wspomagam się żadnymi lekami ani maściami. Dodatkowo piję rano na czczo olej lniany..... Same pyszności:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc sie miesnie traci bardzo na tej diecie co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama kasza? nic wiecej? ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleyna
Pare dni temu przeczytalam prawie caly temat dotyczacy diety z kasza jaglaną i dzisiaj wytrwalam już 3 dni - sama kasza bez zadnych przypraw i żadnej soli + woda przez caly dzien. Cóż...czuję się jakby moj brzuch nabuzował, doslownie...nie wiem co jest tego przyczyną, ale od 3 dni nie oddawalam kalu, czuje ze wszystko we mnie zalega. Nie sądze zeby to byla zla dieta, byc moze moje zle samopoczucie to efekt "wydostawania się" z orqanizmu toksyn (na pewno) i oczyszczania się - jednak mam obawy co do tego trawienia i mojego wzdętego brzucha. Wiem, ze zaleca się w takim przypadku dodanie do diety np. śliwek, ryżu, ale ja nie sadze zeby to polepszylo wynik diety - zeby oczyscic organizm jak najlepiej, tak jak nawet sugeruje nam nazwa MONOdiety , sama kasza. Może zaraz wypije jedynie cos na przeczyszczenie. KTOŚ W TEMACIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dni samej kaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Magdaleyna - a wcześniej nie miałaś obstrukcji ? rób sobie lewatywy 1x dziennie (z wody zakwaszonej sokiem z cytryny, może też być z siemieniem lnianym) , aż wszystko wróci do normy (wlewnik gumowy w domu to podstawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewatywa codziennie? wcaale nie jest to zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na oczyszczanie stosuje blinnik, kupuje jeliton 100% blonnik, ktory mozna odstac w aptece, lepszy niz kasza jaglana, ktorej nie da sie jesc codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są objawy zażywania takiego błonnika? Czego mam się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wpisz w wyszikuwarke- jeliton -błonnik i tam jst dokladny opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie ma czegoś podobnego ale w tabletkach, nie ma mowy żebym przełknęła tą paćkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa inne zapytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleyna
Cbadef, wiem że lewatywy są bardzo dobrym rozwiązaniem, czytalam o tym m.in w ksiazce Michała Tombaka "Droga do zdrowia". Kazdy dorosly czlowiek ma w sobie ok. 15kg kału (złogów), który wraz z krwia i toksynami zatruwa caly organizm - zapach jego natomiast jest nieporównywalny z zapachem z sieci kanalizacyjnych...to wszystko mnie przekonalo i dlatego planuje kupic sprzet do lewatywy, ale na razie jeszcze kontunuje diete. Otóż....dziś mój 5 dzień, od wczoraj włączylam 2 jablka dziennie, a od dzisiaj otręby ze śliwkami granulowane - bo mialam problem z zalatwieniem się. Planuję 10 albo 14 dni, nie wiem jeszcze... Aha, schudlam 3kg, z powodu oczyszczania się organizmu mam kilka nowych pryszczy (ale to dobrze, bo wszystko wroci do normy a cera bedzie oczyszczona po diecie), czuje sie lekko i nawet dobrze psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni sama kasza ? to wystarczy? a potem cos dodawac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleyna
Nie jest powiedziane że po 4 dniu trzeba wlaczyc coś, ale to jest najkorzystniejsza opcja - po tylu dniach jedzenia SAMEJ kaszy czlowiek bedzie czul się ociężale, nie bedzie mogl sie zalatwić a kasza ta bedzie zalegać. Dlatego ja doradzam włączenie wtedy np. śliwek, otrębów. Dziś mój 7 dzień, schudłam już 4kg i czuje sie lekko, mój cellulit stal się mniej widoczny, właściwie nie dostrzegam go w lustrze. Mam ochote na wiele rzeczy, ale 3mam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×