Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
ale wszystkich nie przeczytam , z braku czasu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to tylko 20 pare stron , to przeczytam , mysl;alam ze o wiele, wiele, wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Kochani fani kaszy jaglanej - na cały 2014 Rok życzę Wam: zdrowia - bo jest najważniejsze; szczęścia - bo wtedy życie przyjemniejsze; dużo uśmiechu i radości; a także wszelkiej pomyślności. By to, czego pragniecie, się spełniło, a to, co Kochacie Wasze było. A jeszcze w 2013: by impreza sylwestrowa była udana i żeby kac nie męczył jutro od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie;) ja od jutra wlaczam kasze na nowo do swojego jadłospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktos tez dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
Ja korzystam z przepisów na kaszę jaglaną z książki Stefanii Korżawskiej pt. "Braterska pomoc dla zdrowia. Kasza jaglana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdzieś jest ta informacja na wątku, ale nie mogę znaleźć w tym natłoku. Czy ktoś miał taki przypadek, że po zjedzeniu kaszy jaglanej pojawiają się bóle żołądka, skurcze ? Mocne, nieprzyjemne... Czy tak może być ? Tylko po tej kaszy tak się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam zgage po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie dla każdego jest kasza jaglana - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka malinka
a moze byc kasza gryczana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wlasnie dziwne bo czytalam ze sie po niej nie ma zgagi , gryczana tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna raz jesc jaglana raz gryczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leukone
hej,moge dolaczyc.? od dzis zaczelam wcinanie kaszy,zaraz bede obiadek konsumowac ;). u mnie beda wszystkie dozwolone kasze,dzis zaczelam od jeczmiennej,musze skoczyc na zakupy po wiekszy zapas kasz :-) Zalozylam sobie trzy dni na samych kaszac,moze dam rade dluzej bo nie jestzle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leukone
hej,moge dolaczyc.? od dzis zaczelam wcinanie kaszy,zaraz bede obiadek konsumowac ;). u mnie beda wszystkie dozwolone kasze,dzis zaczelam od jeczmiennej,musze skoczyc na zakupy po wiekszy zapas kasz :-) Zalozylam sobie trzy dni na samych kaszac,moze dam rade dluzej bo nie jestzle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przygotowac ta kasze i w jakich porcjach+ ile razy dziennie ja jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowana,najlepiej jesc 4-5 razy dziennie,jakos co 3 godziny- tak ja to sie powinno robic zawsze przy zdrowym odzywianiu. ja ugotowalam 1,5 szklanki i styka na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale dnie na samej kaszy tez niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakiej konsystencji jecie tą kaszę na sypko czy bardziej wodnistą jaka lepiej smakuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na sypko , daje tez do zupy z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz jem z maslem, czasem z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki,zamierzam się pooczyszczać,byłam 2 tyg na diecie Ewy Dąbrowskiej i znalazłam oczyszczanie o kaszy,muszę ją zakupić,ale u mnie w sklepiku jej nie ma,ja zacznę jeśc samą bez dodatków,pozdr. pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dużo jej jecie???podczytując tematy o kaszy jaglanej podana porcja to zwykle szkl.suchej,można się tym najeśc,czy wystarcza to wam na cały dzień,wiem ,że zaleca się pić w tym czasie dużo płynów aby złogi ruszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
1 szklanka ugotowana rano + dodatki spokojnie wystarcza na cały dzień - smacznej kaszy wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dziś mój 3 dzień na kaszy ,nie jestem głodna,fajnie na niej się leci z wagi (mało kalorii) u mnie spadek wagi to ok 800 gram dosyć dużo ,bardziej zależy mi na oczyszczeniu,waga leci szybko ,a mam 42 lata czyli dla chcących schudnąc idealna. Ja jem 4 posiłki,to mi wystarcza,bez soli ale nie jem gęstej bardziej papkowatą,lepiej się ją łyka i w międzyczasie dużo płynów. Ktoś dołaczy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dodatki od 1 dnia mozna? a jakie sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalecone jest aby przez pierwsze trzy dni jeśc kaszę bez dodatków w tym soli potem można wdrożyć warzywa owoce ale kasza ma mieć przewagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzywa też wymiatają złogi,chyba obojętnie jakie byle nie używać niezdrowych przypraw,lepiej zioła mało soli pieprz,zioła prowansalskie,najlepszy efekt wymiatający to sama kasza bez dodatków ale nie dłużej niż 2 tygodnie,choć pewnie trudno wytrwać tylko na niej ja na razie sama kasza,taka pół rzadka ala gęstawa zupka jadalne to i nawet sycące,należy dużo pić płynów tylko nie słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i obiadek zaliczony,kasza poszła gładko ,moje spostrzeżenie przy dzisiejszym wypróznianiu,bardzo śmierdząca kupa pachnąca intensywniej niż normalnie,sory ,że tak w porze obiadowej ale taka moja uwaga,rano czułam się słaba ale nie głodna teraz mam spokój z jedzeniem do 15-stej,jestem pełna, ostatnio byłam 2 tyg na diecie EwyDąbrowskiej dieta smaczniejsza bo bardziej urozmaicona ale ta "kaszana" daje większe poczucie sytości,bynajmiej u mnie,nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro idę do pracy i właśnie będę gotować kaszę czy wasza ma też lekko goryczkowaty smak???? staram się ją dobrze wypłukać przelewając ciepła wodą i wrzatkiem aż będzie woda czysta gotuję całe opakowanie 400g,bo córki też chcą trochę zgubić a widza ,że ze mnie waga leci,niech spróbują,wyjdzie im to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę,że piszę sama z sobą,może ktoś się dołaczy????zjadłam właśnie 3 porcję kaszy ok pół litra(taka ciemna flaczarka) jestem pełna ,nie powiem,że jest to super smaczne takie bez dodatków ale zjadliwe:) i syte a to dobrze jak się jest pojedzonym na diecie mówiąc szczerze nie pamiętam abym kiedykolwiek jadła kaszę jaglaną inne tak ale na nią nie zwracałam uwagi,myślę ,że teraz będzie częstym gościem w moim domu,na razie sama a potem z dodatkami,brakuje mi moich warzywek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×