Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość koło kielc
Ja chodzę do Macieja Raczka i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo miły i cierpliwie odpowiada na każde pytania a poza tym zawsze długo siedzę w gabinecie bo dokładnie mnie bada, więc zawszę wychodzę spokojna że wszystko jest z dzidzią ok:-) Myślę żeby dać pieniądze tej położnej która będzie na zmianie i zapytam czy zostanie ze mną do końca? sama nie wiem? a to już niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
I to jest właśnie ta polska mentalność... Przecież taka położna nie siedzi tam za darmo! Ma pensję, to jest jej zawód i praca i po to tam jest, żeby pomagać! Szkoda słów! Wykorztują sytuację, że kobieta w trosce o swoje i dziecka zdrowie i życie oddałaby każde pieniądzę... To nie jest w porządku! Te panie powinny się wstydzić takiego łapownictwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki! czy na kościuszki do porodu rodzinnego trzeba mieć skonczoną szkołę rodzenia???? czy można opłacić rodzinny nie uczestnicząc w zajęciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Moja koleżanka miała poród rodzinny na Kościuszki, nie chodziła na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło kielc
z tego co mi wiadomo to nie trzeba chodzić na szkołę rodzenia ale trzeba za nią zapłacić chyba 350 zł żeby mieć poród rodzinny, ale to zależy od szpitala ale na kościuszki tego wymagają a tak naprawdę to nie powinni bo pacjentka ma prawo do przebywania w towarzystwie jakiejś osoby z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka
to nie jest łapownictwo jak to okresliłas, płaci sie nie poloznej tylko szpitalowi za opiekę przy porodzie, a opieka polega na tym że jedna polozna jest przy Tobie cały czas. wiec nie ma sie czego wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka
pieniadze idą na szpital a ty dostajesz rachunek, nic na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka1610
haj Dziewczyny mam kilka pytanek do Was... mianowicie ma moze ktoras z was namiary na jakas sprawdzona, miła położna z Kościuszki...chialam wynajac do mojego porodu dlatego zalezy mi na nr tel:) a i jeszcze jedno czy na kosciuszki jest mozliwosc wynajecia sali na wyłaczność czy sa tylko takie wieloosobowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja nie mieszkam w kielcach ale 30km od nich i nigdy tam dzieci nie rodziłam ale od kolezanek słyszałam że na Czarnowie jest najlepiej...fajna i miła obsługa,podejście do pacjentki itd i były bardzo zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 1400000
To Kościuszki to jest szpital czy prywtna klinika skoro trzeba płacić za opiekę położnej???!!! Przecież to jest chore! Polska fikcja z bezpłatną służbą zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2
Dziewczyny ja teraz oczekuję drugiego dziecka i termin mam na początek marca. Teraz będę rodziła na Kościuszki więc niewiem jak tam jest, mój lekarz prowadzący tam pracuje, ale nie wobrażam sobie rodzić bez położnej. Pierwsze dzieciątko rodziłam na Prostej i miałam położną - cudownego ANIOŁA ! Bardzo mi pomogła ja krzyczałam i to bardzo a Ona mnie uspokajała czułam się jakby jakaś ukochana Ciocia była przy mnie a nie obca osoba. A co do opieki poporodzie na Prostej to różnie były świetne Panie i te gorsze jak dla mnie im młodsza tym mniej cierpliwa - dziwne prawda ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgielek
ja rodziam na Kościuszki, załatwiłam sobie położną- Anne Kowalczuk- bardzo bardzo polecam, serdeczna kobieta, ktora cały czas mną kierowała. Prowadził mnie dr Wydrzynski, który akurat sie złozyło byl przy porodzie, ale mam wrażenieże w cale go to nie interesowało że jestem jego pacjentką. Teraz jestem w ciazy i wybiorę szpital na Czarnowei, od koleżanek z pracy słysząłam dobre opinie na temat tego spzitala. Czy któraś z Was zna jakąś dobrą położną z Czarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgielek
i jeszcze dodam, iz koszmarem dla mnie na Kościuszki były trzy dni po urodzeniu dziecka. Mały płakal bo głodny, żadna lekarka, czy pielęgniarka nie umiała mi wytłumaczyć jak prawidłowo dostwić dziecko do piersi. Mały nie umiał ssać. Tam karmią dzieci kieliszkami, więc prosiłam się o kieliszek z mlekiem dla dziecka,żeby się tak nie darł. Później już wzięłam sama taki kieliszek, ściągałam mleko i sama dawałam mu kieliszkiem . Jest tam jedna pediatra - dr Dobrut, stara franca, która ma zwyczaj drzec się na te biedne umęczone mlode matki. Miałam z nią akurat nieptzyjemność, wrrr normalnie bym ja opieprzyła, ale w stanie po porodzie , to sie inaczej funcjonuje. Na Kościuszki jest duży ruch, duzo kobiet rodzi i miałam wrażenie,że nikt dla Ciebei nie ma czasu. Dlatego chcę wybrać teraz Czarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło kielc
Ja rodziłam na Kościuszki ponad miesiąc temu i jestem bardzo zadowolona. Chodziłam do lekarza z tego szpitala ale inni byli dla mnie bardzo mili jak i cały personel. Przy porodzie opłaciłam sobie położną Panią Kowalczuk i jestem zachwycona!Moja mała ważyła ponad 4100 więc poród nie był lekki a mimo to wspominam pomimo bólu bardzo pozytywnie. Panie z poradni laktacyjnej pokazywały nam jak przystawiać dziecko do piersi. Cały pobyt w szpitalu wspominam bardzo miło, mimo że nie spałam ani minuty. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło kielc
Lekarz dał mi do niej numer telefonu i zadzwoniłam i się umówiłam. Napisz swój e mail to Ci napisze numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło kielc
Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to chętnie na wszystkie odpowiem bo wiem jak to jest przed porodem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotronka87
Witam Ja mam termin na 15 sierpnia i też wybieram szpital na Kościuszki byłam na Czarnowie tydzień temu na 2 dni ale jakoś nie podszedł mi do gustu personel.... Ogólnie łazienka skromna i zabytkowe przyrządy itd. A mogłabym też prosić o numer telefonu do pani położnej Kowalczuk??? I mam pytanko czy można mieć poród rodzinny na Kościuszki jak szkoły rodzenia nie będę miała skończonej?? bo ogólnie godziny mi tej szkoły rodzenia nie pasują za wcześnie ;/ proszę o odpisanie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło kielc
Z tego co wiem to nie trzeba chodzić na szkołę rodzenia jeśli chce się mieć poród rodzinny tylko trzeba zapłacić bo liczy się kwitek. A co do numeru telefonu to nie wiem czy mogę pisać na forum? Łazienki na Kościuszki też nie są za bogate:-) lecz mi to akurat nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rptrbj1978
czy ktoras z was wie cos na temat tych połoznych GasiorDanuta Gruszka Elżbieta Kowalik Magdalena Prokop Beata Szostek - Sieklucka Anna. Tez poprosze o kowalczuk rptr@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefly
ja też poproszę o numer do pani Kowalczuk. mój adres forto@interia.pl z góry dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem z kielc i slyszalam różne opinie o róznych szpitalach. sama bedę rodziła na prostej bo tam już leżałam i mój lekarz tam jest. z tego co słyszałam to na czarnowie trzeba opłacić położną może być ta z dyżuru inaczej pies z kulawa nogą do ciebie nie podejdzie, na kościuszki przyjmuje dr chruściel ale czy przyjmuje porody nie wiem kolezanka tam rodziła i oplacała położną miała jakąś ze szkoły rodzenia. myślę też że wszystko zalezy od saamej rodzącej nie kazda z nas będzie wymagała takiej samej opieki. osobiście polecam prostą znam lekarzy i położne też fajne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam 1,5 miesiaca temu na kosciuszki, powiem tak, polozne od rodzenia i od ciebie spoko, lekarze tez, ale polozne i lekarze od dzieci, masakra..... wiele razy przez nich plakalam w szpitalu, wiec ja szpitala na kosciuszki nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elakielce
dziewczyny słyszałyście może opinie o położnej z kościuszki ewie wócickiej?Prosze o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki znacie może jakieś opinie o doktorze W.Piwońskim z Kościuszki.Piszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa82
Witam, mimo iż termin na wrzesień też proszę o kontakt do dobrej położnej z Kościuszki, justol@vp.pl Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyndy1
Witam, mam termin na 1 sierpnia.Może wiecie czy na oddziale daja liste co jest potrzebne do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×