Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleatitia24

organizator wesel

Polecane posty

Gość bzykbzykbzyk
Ja mam poważne pytanie i takiej odpowiedzi oczekuję. Chodzi mi o alkohol na ślubie, my nie pijemy i większość naszych znajomych, najchętniej w ogóle byśmy nie chcieli alkoholu, ale rodzinka podniosła wrzask. Jak to rozwiązać, nie stawiając na stole wódeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
zróbcie tylko barek;) ewentualnie na stole tylko winko a razem z wiejskim stołem(osobno) postawcie tam wódeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
No, myślałam o wynajęciu barmana, który by ten alkohol po prostu ogarnął, przygotowywał jakieś fajne drinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
zabaczsobie na youtube.tam sa gdzies pokazy barmanów na weselach super sprawa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryskaryska
przede wszystkim to co moge wam powiedziec, to to ,ze nie ma rzeczy niemożliwych;) to wasz dzien i wasze wesele.byc moze jedyne w zyciu;P to co planujecie powinno byc tak jak wam się wymarzy,i zadna ciotka,babka czy jakakolwiek inna osoba nie moze za was decydowac.. nie mozecie sie tym przejmowac ze cioci z biebrzy nie podoba sie wasza sukienka,albo barman na weselu.. on już miała swoje wesele i napewno tez chciała zey było tak jak ona sobie wymarzyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubik na weselu to porazka
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedding planner
Witam ja właśnie przygotowuję się do organizowania wesel oraz wieczorów panieńskich, w moim regionie nie ma takiej firmy więc postanowiłam spróbować, wiem że nie będzie łatwo Ktoś wcześniej pisał o pieśni na wejście do kościoła, ja np. miałam na wejście grane i śpiewane Ave Maria, moja siostra też z tym, że ona miała samą melodię graną na skrzypcach. Co do płatków róż to też miałam tak na swoim weselu, ale szczerze sama tego nie wymyśliłam to była niespodzianka przygotowana przez dzieci w rodzinie, bardzo miła niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni kradnij nicka
NASZEJ Wedding Planner!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
to nazwa mojej firmy i mogę jej używać kiedy i gdzie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale na TYM forum
tego nicka używa profesjonalistka, a nie ty :D Zastosuj się do NETYKIETY. Poza tym kto by ciebie chciał, skoro nie szanujesz innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Nie znasz mnie więc nie opwiadaj bzdur :-) Widać kto tu nie szanuje innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 13
W kosciele mozna zagrac muzyke swiecka, nasz ksiadz sie nawet nie pytal, co bedziemy grac. Mialam zorganizowany osobny zespol do kosciola i ksiedza z innej miejscowosci, ktory odprawial msze (znajomy). A ksiadz lokalny nie dosc, ze nie chcial zadnych pieniedzy na kosciol to jeszcze nie robil zadnych trudnosci z naszym zespolem. Organista jego tez mial wolne... Bylo bardzo duzo zachodu, ale przygotowania do slubu i wesele wspominam bardzo dobrze. Chetnie bym sie czyms takim zajela, ale pracuje w innej branzy... Polecam na wejscie utwor: Aria na strunie G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! właśnie zaczynam planować swój ślub. Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która się tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le Cedre 61 & 84
Klimatyczne przyjęcie weselne w Le Cedre - 5min.pieszo od USC na Woli UWAGA! Ważna informacja dla Młodych Par biorących ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie na Woli, gdzie nie ma Sali Toastów. Restauracja Le Cedre znajduje się w odległości 5 minut pieszo od USC, przy Al. Solidarności 84, gdzie chętnie przyjmiemy Młodą Parę i Gości na przyjęcie weselne, serwując specjały kuchni libańskiej, orientalną oprawę eventów oraz catering. Na specjalne życzenie, zapewnimy także grillowanego całego łososia, całe jagnię z piekarnika, udziec jagnięcy, czy shawarmę serwowaną przez naszego szefa kuchni. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Magdalena Olczak | Marketing Manager | 603 565 800 Dołącz do nas na Facebooku | facebook.com/lecedrepl Zapraszam na wirtualną wycieczkę po obu restauracjach | www.lecedre.pl | http://www.youtube.com/watch?v=ncuYLK1nJmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie z was organizatorki ślubów i wesel a macie taki wąski zakres jeśli chodzi o repertuar muzyczny podczas uroczystości w kościele. Po pierwsze wersji AVE MARIA jest chyba z 10, Po drugie są i inne utwory piękne , które grywa i śpiewa się na ślubach. Po trzecie i najważniejsze jest znaczna różnica pomiędzy pieśniami , utworami a piosenkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onerka
Dlatego moim zdaniem lepiej samemu organizować swój ślub. Może faktycznie trzeba więcej czasu nad tym spędzić, ale za to wszystko jest tak jak sama chcę. Na szczęście w kościele, w którym będę brała ślub jest świetny organista, bardzo zdolny. Jeszcze nie ustalaliśmy co konkretnie będzie grał, ale byłam na kilku ślubach w tym kościele i za każdym razem mnie zaskakiwał swoim kunsztem gry. Wymyśliłam sobie jeszcze skrzypaczkę, żeby uświetnić całą ceremonie ;) Znalazłam takową na http://slubujetobie.pl/ słyszałam ją na próbie i brzmi dobrze. Jak tak człowiek popatrzy na to z boku to planowanie wesela wcale nie jest takie trudne jak by się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Save The Day
Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, który rozpoczyna nowy jeszcze piękniejszy rozdział. Nie pozwólcie aby został zapamiętany jako pełen chaosu i niedoskonałości, stresu i nieprzespanych nocy. Od tego jest konsultant ślubny który sprawi że wasz ślub będzie tym wymarzonym a wszystkie stresujące i pochłaniające czas sprawy weźmie na swoje barki------> www.savetheday.pl zachęcam do kontaktu i współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zlecenie przygotowania wesela profesjonalistom, to dobra sprawa zwłaszcza dla szczególnie zabieganych osób. Organizacja dużego przyjęcia pochłania masę czasu, a taki organizator wesel czy konsultant ślubny zna najnowsze trendy i potrafi wszystko kompleksowo załatwić. Tutaj http://dolnoslaskie-praca.pl/wedding-planner-zawod-dla-przedsiebiorczej-kobiety-z-sobotki/ bliżej ktoś opisał ten zawód. Mnie namówiła siostra żeby zatrudnić takiego konsultanta i z początku podchodziłam z dystansem do tematu, ale ostatecznie zdecydowałam się i dzięki temu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w planowaniu wesela pomogła firma Catering Arts. Co prawda zajmują się głównie cateringiem wesel, ale to już bardzo duzo. Pomagają też czasem wynając salę, czy nawet znaleźć fajnego dj'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Agaya jest najlepsza, koleżanka mi poleciła tą Agencję slubną, nam także pomagali w organizacji ślubu i powiem tak- spisali się na medal http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wystarczy sobie zamowic jakis dobry catering np. Catering Arts, i zdac sie na ich pomysly, a poza tym sala i wodzirej i jakis zespol :)) oni juz sie sami zajma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne Wesela organizują w Hotelu Biały Dom w Paniówkach, byłem na dwóch, i zawsze tak samo swietna zabawa i coraz to nowsze pomysly, organizatorzy świetie rozumieja potrzeby pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zastanawialiście się nad wieczorem panieńskim, coraz więcej osób chce żeby był to niezapomniany szalony wieczór, muszę przyznać że mojej przyjaciółce się udało bo zorganizowała go w Strzelnicy Magnum http://www.strzelnica-magnum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen

Możeice np. skontaktować się z kimś z Catering Arts  - my korzystaliśmy z ich pomocy przy organizacji naszej małej uroczystości zaślubin i co tu dużo mówić - cała impreza była świetna i zwieńczona przepysznym jedzeniem właśnie z ARTS catering 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Konsultantki ślubne to świetne rozwiązanie dla zapracowanych. Też miałam taką na moim weselu z Pracowni Artis w Krakowie i polecam serdecznie jakby ktoś szukał, bo to znacznie ułatwia życie. Nie wyobrażam sobie, żebym wszystko miała sama organizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×