Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleatitia24

organizator wesel

Polecane posty

Gość Justka

To prawda samodzielne ogarnięcie ślubu to jedynie mega stres i niesamowity wysiłek, a zdanie się na fachowców z pewnością pozwolip przeżyć wielki dzień w wielkim stylu i bez zbędnych nerwów. Ja również korzystałam z Pracowni Artis, a mój plenerowy ślub w urokliwym dworku pod Krakowem goście wspominają z niebywałym wzruszeniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka

Także skorzystałam z pomocy wedding plannera, Pracowni Artis i jestem zachwycona. Miałam pełen komfort wyboru wymarzonych elementów, które poskładali specjaliści. Ślub był jak z bajki. Nie ma co się żyłować i męczyć, a potem stresować na ślubie czy wszystko się uda - takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Polecam Pracownię Artis, gdzie organizacja ślubu jest przyjemna i przypomina bardziej tworzenie pięknego obrazu aniżeli ciężką pracę. Doskonała organizacja i wspaniała obsługa- nawet w bardzo nietypowych prośbach. Polecam takie rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa

Też miałam wielką przyjemność współpracować z Pracownią Artis i jestem zachwycona. Niemniej po raz pierwszy poznałam dziewczyny przy okazji imprezy firmowej. Tak czy siak każdą zorganizują wybornie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka

Mój ślub odbył się na Maderze, gdzie niezwykle pomogła mi Madeira Dreams - wszystkim się zajęli i było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia
Dnia 23.07.2019 o 17:57, Gość Kornelka napisał:

Mój ślub odbył się na Maderze, gdzie niezwykle pomogła mi Madeira Dreams - wszystkim się zajęli i było wspaniale.

Też poznałam Sonię z Madeira Dreams przy okazji ślubu przyjaciół i bez dwóch zdań - organizacja na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×