Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

niom, jestem w gazecie :P niespodziewalam się takiej niespodziewajki :) jestesteśmy wszystkie 13 :D fajnie!!! ----------------------------------------------------------------- pogoda wciąż do du... łamie mnie w kościach gdzie ta wiosna?????????????????????????????????????????????? gdzie to ciepełko i słoneczko ja się pytam ----------------------------------------------------------------- a tak ogólnie, to nie chudnę ani grama mimo wszelkich prób :( cuduję na wszelkie sposoby żeby chociaż kilogram zleciał, ale zero ubytku wagi :( ---------------------------------------------------------------- za to w sercu wciąż lato w pełni :D ❤️ ---------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! A ja juz jestem w pracy i tak sobie posiedze do 20:00. Byle czas szybko zlecial do 16:D wtedy juz sobie wszyscy pojda :D Jutro imprezka u nas lub u znajomych, robie salatke i kupuje wódeczkę :D:D:D Milego piateczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Dobrze, że już piątek... jestem taka zmęczona, że nikt by mi nie uwierzył :( Nie wiem skąd mi się to bierze... Diety nie wymyśliłam żadnej, teraz akuratnie zdrowo się odżywiam :P... a waga sobie stoi.... na aerobik chodzę dalej, wychodzę po zajęciach wypompowana, mokra jak szczur i dochodzę do domu na ostatnich nogach (a muszę iść kawałek, taki większy kawałek)...... dawno nie byłam taka słaba :( chyba ta przydługa zima tak na mnie wpływa... starość nie radość ;) Jak tak dalej będzie- czeka mnie wizyta u lekarza... bo zdarzyło mi się parę razy zasłabnąć...... Nie będę Wam truć, bo nie lubię użalać się nad sobą, a poza tym nastrojona jestem pozytywnie, na razie żadne doły mnie nie biorą :D Zobaczyłam B. w gazecie- fajna impreza... aż zazdroszczę... sama bym się gdzieś tak wybrała... pięknie wyglądałyście wszystkie, rzeczywiście superową masz fryzurkę Miłego popołudnia wszystkim... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTECZEK - ufffffffffff Waga - -9 kg!!!! Nie mam czasu - młyn w pracy, niania chora. Bożeno w jakiej gazecie????????????????????? Mirciu - masz psa???? Paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, przestańcie, to tylko regionalna gazeta nic więcej... zresztą wolę inne fotki z tych imienin, więc pooglądajcie te inne, nie z gazety :P a fryzurka była tylko jednorazowa, ot takie upięcie fikuśne :D wolę włoski bez lakieru, naturalne, co w nie można palce wpleść :D zapraszam na kawkę, bo coś sennie i zimno jest... I_I I_I I_I I_I I_I I_I I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie chce mi sie pisac...mam podly humor nie poprawilo mi nawet to samopoczucia ze weszlam w spodniczke w ktorej nie chodzilam 3 lata...nie wazylam sie juz dlugo . pogoda wisielcow dzis u nas . Spokojnej nocki zyczy brunetka wieczorowa pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Weekedn minal imprezowo, a niedziela na strasznym kacu :( Zrobilam dwie salatki i w sobote poszlimy na 18 do znajomych. A niedziela byla koszmarna. Dawno tak sie nie czulam, oj dawno, dzis naopero czuje sie normalne :D 1,3 kg na plus po weekendzie wrrr czemu znowu???i znow caly tydzien bede sie meczyc z kilogramem weekendowym :(:(:( Widzialam Bozenke w gazecie. Ziolko ma racje. nie badz skromna bo nas to nawet w lokalnej nigdy nie bylo:( Krowa milka gratuluje spodniczki, musialas zgubic spora czesc kilogramow skoro az od 3 lat w nia sie nie miescilas. Gratuacje. a humor mam nadzieje ze dzis juz leszy. Zioko jak pisek??mam nadziej ze zadomowil sie juz u was!!! Tititaka i jak po weekendzie.Masz juz - 10kg????? No-nicka mam nadzieje ze u ciebie wszystko dobrze.Waga dalej 65kg??? Jakies sloneczko przedziera sie przez chmury, tylko strasznie wieje. Zycze udanego tygodnia i milego poaniedzialku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przestańcie z tą gazetą, ja nie pierwszy raz na łamach pisma jestem, bywałam często w Dzienniku, a i przecież w Super LInii byłam, więc dla mnie to nie nowość, raczej niespodzianka, że imieniny opisali... ------------------------------------- pogoda chce mnie wykończyć :( na serio, ja się makabrycznie czuję w takie wierzne dni i noce, a deszcz to tylko doła u mnie wywołuje, więc siedzę jak ciapek i się smucę, tęsknię za słoneczkiem, za ciepełkiem, ach-jo... ------------------------------------- ale koniec tygodnia ma być już pogodowo lepszy :P a i inne atrakcje się szykują :D więc; uśmiech proszę od każdej!!! i miłego dnia życzę :) -------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, piękną mamy zimę tej wiosny Musiałam odsnieżać samochód po wyjściu z pracy!!!!!! Szok, koniec marca... znowu dietkuję, bo mam 3 kg na plusie, nie wiem jak to się stało, ale źle się z tym czuję, po raz kolejny koniec ze słodyczami. Rikitiki - podobnie jak ty za bardzo pozwalam sobie w weekendy. Nie wiem gdzie oja wakacyjna siła woli. Mam nadzieję, ze tym razemwytrwam, bo nie będę miała czego założyć na siebie niedługo....A lato coraz bliżej Miłego wieczorku życze wszystkim padnięta jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!!! Siedze sobie w pracy i tak sobie tu posiedze do jutra do 8 rano :(:(:(. Dzis mam dyzur 24 godzinny i strasznie mi sie nie chce, jutro znow przychodze do pracy na 16, bez sensu :(:(:(. W ogole to jakas taka w tym tygodniu chdze przybita i przytłumiona, chyba mom lekkiego dola, nic mi sie nie chce. Chyba to przez ta pogode. U nas dzis swieci slonce, ale snieg lezy na drogach. Gdzie ta wiosna???? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wygrzebałam się ze śniegu i do Was macham 🖐️ co to za wiosna??? ani na rower, ani na spacer, ani ani :P ---------------------- Ziółko, pytasz cóż narozrabiałam, że byłam w Dzienniku??? nie nabroiłam niczego, ot dużo pisałam i dużo mnie było na łamach, i były spotkania z naczelnym i imprezy, no to i fotki były też :) ale to stare dzieje... ---------------------- moje odchudzanie wciąż w tyle... co więcej, miałam ostatnio przeboje z jelitami i zamiast schudnąć, ja mam na wadze więcej :( nie wiem, ale zaczyna mnie to martwić, bo co innego jak żrę i tyję, a co innego jak od tygodnia nie jem za to mam biegunkę i też mi waga od tego rośnie... tylko nie mówcie, że może jestem w ciąży, bo nie mam z kim :P --------------------- a tak ogólnie to się zaczynam pakować plecaczek, trapery, mapa i w drogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko czemu znowu i szal i rękawiczki muszę brać, chociaż jadę na wiosenną wycieczkę :P --------------------- pozdrówka dla wszystkich i buziaczki dla każdej 👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie odchudzam, a bylo juz tak pieknie ale znow jest do dupy i duzo za duzo na plusie. Ziolko opiekuj sie pieskiem, napewno wkrotce sie do was sunia przyzwyczai Calkieminna no prosze, niezla dziennikarka z ciebie.Na wycieczke wybierasz sie ze swoja druga połoweczką tą z oddali??Zabieraj czape i rekawice, najwazniejsze ze w sercu masz wiosne, u mnie wciaz zima Ach moj dolek mnie nie opuszca a na dodatek wszystko mnie wkurza, a przeciez @ dopiero za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolko no ja tez mysle ze Bozenka jedzie z ta blizszą połóweczka z oddali. Fajnie ma, tez bym gdzies sobie pojechala Czekam na fotki suni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie się posikałam ze śmiechu, jak czytałam o tych moich połóweczkach bliższysz, ale z oddali, czy jakoś tam :P o czym WY mi tu gadacie dziewczyny??? ja taka grzeczna!!! czasem chciałabym zgrzeszyć umieć...ale jakoś mi to nie wychodzi... ---------------------------- Luna, tak się naywała sunia nasza, bo kiedyś miałam sunię husky z rodowodem, zwała się Vichy, ale my ją nazwaliśmy Luna właśnie, miała jedno oko brązowe a jedno niebieskie, cudna była, ale miała ADHD :P teraz sobie jeździ po świecie, ma wielkie połacie do swojej dyspozycji, na serio do lepsze rodziny trafić nie mogła...ale i tak beczałam jak bóbr, gdy ją oddawałam... ---------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biene nawet ladne imie, ale pszczółka to nieeee Piersi pod kolderka hhiihihi pierwsze o czym pomyslalam to ze to jakies masaze piersi tych wlasnych, a nie ze tu chodzi o cos do jedzenia. nie wiem nie robilam ale brzmi smacznie, przynajmniej dla faceta:D Bozenko to z kim ty wkoncu jedziesz grzesznico:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ciekawskie Maryny jesteście :P do Katowic jadę sama :D w Katowicach dołącza moja daleka, ale bliska połówka :D dalej jedziemy już razem :D ale i tak będę bardzo grzeczna, bo taką mam naturę :P chociaż...marzą mi się różne rzeczy ciekawe, hihihi... (czemu macie włochate myśli od razu???) o wszystkim napiszę po powrocie!!! najpierw muszę dożyć jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcierano był mróz, a wciągu dnia zrobiło się słonecznie i ciepło - pierwsze oznaki wiosny - jest nadzieja!! Też łapię przedwiosenne doły, i czasem jest trudno... Byle do wiosny Ziółko, ja znam inny przepis - mięso przyprawia się tak samo, z tym że wpierw rozbija tłuczkiem jak na kotlety, ale do brytfanki najpierw na dno sypie się pokrojonego w talarki pora(białą część), na tym rozkłada się mięso z kurczaka, smaruje majonezem i piecze 25-30 minut w 180 st. Majonez owszem trochę się zetnie, ale jest ok. Można też jak ktoś lubi wymieszać majonez z ketchupem i jogurtem - wersja bardziej light ;) Polecam też roladki z piersi kurczaka do środka dajemy plaster szynki i sera, zawijamy, układamy ciasno w brytfance i zalewamy wyżej wymienionym sosem jogurtowo-majonezowo-ketchupowym i zapiekamy Inna wersja - roladki zawijamy z kawałkiem sera pleśniowego i plastrem pomidora, posypujemy bazylią suszoną. hmm dawno tego nie jadłam smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam pieska, jeju, jaki fajny!!! jaki slodki !!!jaki cudny!!! buziolki w sam nosek dla Lunki !!! a Wam miłego wieczoru życzi udanego wekendu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, całkieminna jak masz włochate myśli, to czemu ich nie zrealizujesz? tak właśnie trzeba robić, a nie patrzec co wolno a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×