Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

jejku, nie miałam netu parę dni i normalnie jak bez ręki się czułam :D nareszcie zimno!!! i biało (za mało biało!!!) w Będzinie ja byłam tylko na zamku, znaczy dookoła zamku bo nawet nie w środku :P nie znam miasta ani trochę. na święta mam już wszystko porobione, posprzątane, wyglancowane :D i dobrze, bo w tym i przyszłym tygodniu to niestety mam same badania, wizyty u lekarzy i.t.p :( buziaczki dla wszystkich {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przyszły Aniołki!!! superowe!!! i kotek cudny :) i kartka ręcznie robiona :D pycholek mi się śmieje na maxa!!! Bardzo bardzo dziękuję Beatko!!! jak porobię zdjęcia tych cudeniek na choince to wszystkie zobaczycie co za niespodziankę mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dolacze,mam juy nowa wage całkieminna 30.06. ----101.5 08.12.----105kg dzień dobry bardzo 17.01------107kg 17.02 ------100kg 17.03 ------97kg 17.04 ------ 95kg 17.05-------92,5kg 17.06 ------90kg 17.07------ 90kg 15.08 ------ 86kg Dziewczyna Vermeera 29.05-------73,5 kg 02.06-------72,5 kg 10.06-------71 kg 19.08-------74,5 kg 08.12-------75 kg geminka 16.04 ------ 83 kg Krowa Milka maj 2008--------- 111.4 albo 114.1 ---juz teraz nie pamietam 8.12 2009-----------90.5 mus wiśniowy 17.04 ------ 92,5 kg Niezłe ziółko 15.04 ------ 74,5 kg 08.06 ------ 71,3 kg 23.06 ------ 70,0 kg 17.07 ------ 65,7 kg 01.09 ------ 67,7 kg TRAGEDIA 08.12 ------ 70,0 kg Jeszcze wieksza TRAGEDIA no-nick-a 16.04 ------ 69 kg 23.04 ------ 68 kg 26.06 ------ 65 kg 13.06------- 70kg riki tiki 01.05 ------ 69 kg 09.06 ------ 64 kg 18.12 ------ 68 kg Titikaka 01.03 ------91 kg 15.04 ------82 kg 30.05 ------80,00 kg 24.07-------78,80 kg W objęciach fiskusa 4.05........86 kg 8.06........80 kg 22.06.......78 kg 11.12.......81 kg Dopisalam no-nicke tak jak prosila +5kg mam nadzieje ze sienie obrazi. No u mnie tez nie zaciekawie. No do czerwca musye schudnc 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko oja piekna tabelka, naprawde piekna, chyba od stycznia musimy sie za siebie wziąć!!!! Dziekuje za zyczonka, gdybys nie miala dostepu do neta to ja rowniez zycze ci spokojnych, radosnych, cieplych i spedzonych w gronie rodzinnym świat Bożego Narodzenia. Trzymaj sie i jedźcie ostroznie. Ps. Poszalej troche w tej Polsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkieminna 30.06. ----101.5 08.12.----105kg dzień dobry bardzo 17.01------107kg 17.02 ------100kg 17.03 ------97kg 17.04 ------ 95kg 17.05-------92,5kg 17.06 ------90kg 17.07------ 90kg 15.08 ------ 86kg Dziewczyna Vermeera 29.05-------73,5 kg 02.06-------72,5 kg 10.06-------71 kg 19.08-------74,5 kg 08.12-------75 kg geminka 16.04 ------ 83 kg Krowa Milka maj 2008--------- 111.4 albo 114.1 ---juz teraz nie pamietam 8.12 2009-----------90.5 mus wiśniowy 17.04 ------ 92,5 kg Niezłe ziółko 15.04 ------ 74,5 kg 08.06 ------ 71,3 kg 23.06 ------ 70,0 kg 17.07 ------ 65,7 kg 01.09 ------ 67,7 kg TRAGEDIA 08.12 ------ 70,0 kg Jeszcze wieksza TRAGEDIA no-nick-a 16.04 ------ 69 kg 23.04 ------ 68 kg 26.06 ------ 65 kg 13.12------- 70kg 20.12--------69 kg riki tiki 01.05 ------ 69 kg 09.06 ------ 64 kg 18.12 ------ 68 kg Titikaka 01.03 ------91 kg 15.04 ------82 kg 30.05 ------80,00 kg 24.07-------78,80 kg W objęciach fiskusa 4.05........86 kg 8.06........80 kg 22.06.......78 kg 11.12.......81 kg mało, bo mało ale w dół :) Dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane, dawno mnie nie było. Jakoś ostratnio dużo się dzieje, a ja odpadam, nie mam siły, nie mogę się jakoś zorganizować... Za mało czasu. W pracy za dużó mam teraz, muszę się bardzio starać, żeby czegoś nie stracic, wracam do Jaska i jemu chce dać jeszzce full, a potem jak z balonika ... schodzi powietrze, i padam. Liczę, że to tylko przesilenie jesienne i wrócę do formy, normy. Waga tabelowa stoi - szczęsliwie do niej (po wachnięciu w góre o okolo 4) wróciłam. Od stycznia walka dalej. Przygotowania swiąteczne w toku, choinki ubrane, makowiec upieczony (to nic, że z jednego mak wypłynął) - drugi raz w życiu robiłam. Dziś pierogi - ha kolejne wyzwanie - ja jestem kulinarna noga. Dom przystrojony, Jaś sie pyta "Czemu Pan Jezus urodził się w stajence"?, śpiewamy kolędy, świeta mają smak świąt - moja rodzina, mój dom. Cieszę sie, jest dobrze. Niech trwa. Jutro wpadnę z życzeniami. Dzisiaj trzymajcie kciuki za moje "sukcesy" kulinarne. Miłych przygotowań światecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie I gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Można także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.... Zdrowych i radosnych świąt w atmosferze miłości i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Dzies jestem w pracy do 19, a prosto po pracy ruszamy pod Warszawe do miska i mojej rodzinki, wracam w niedziele. Wpadlam zlozyc wam zyczenia. Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! Radosnych Świąt życzy Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiemina
Dziewczyny, życzę Wam fajnych, bez nerwów dni, wielu powodów do uśmiechu, ciekawych, niekoniecznie bogatych, ale danych od serca prezentów, bliskości, czułości i miłości od rodzinki, no i zdrówka i szczęścia w te Święta Bożego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki życzy Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc Szczęśliwego Rozwiązania, by wszystko się nam rozplątało, węzły konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki, własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Oby w nas paskudne jędze pozamieniały się w owieczki, a w oczach mądre łzy stanęły jak na choince barwnej świeczki. Niech Anioł podrze każdy dramat aż do rozdziału ostatniego, i niech nastraszy każdy smutek tak jak goryla niemądrego. Aby się wszystko uprościło, było zwyczajne - proste sobie - by szpak pstrokaty , zagrypiony fikał koziołki nam na grobie. Aby wątpiący się rozpłakał na cud czekając w swej kolejce, a Matka Boska - cichych, ufnych na zawsze wzięła w swoje ręce Wesolych Swiat dla WSzystkich !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Wesołych Świąt, zdrowych ŚWIąt, dobrych Swiąt, rodzinnych Świąt WASZYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest po świętach :) a u mnie za oknem właśnie pada śnieg, coś się ta pogoda nie popisała... Święta były cudnie cudne...dawno tak na nie nie czekałam, dawno ich tak nie przeżywałam... Teraz jeszcze Sylwester i potem już Nowy Rok, jakoś nie mam żadnych planów na ten 2010... Miłego dnia i tygodnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś Was wszystkie wcięło, ale i tak, chcę Wam życzyć - wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2010!!! Spełnienia marzeń, wielu ciekawych przeżyć, przygód, uśmiechu na każdy dzień, i zdrówka, bo to jednak najważniejsze!!! Bawcie się dobrze w tę dzisiejszą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez chcialam złozyc wam najsterdeczniejsze zycznia, na ten nadchodzacy nowy rok Przede wszytskim duzo zdrowka i sily do walki z codziennoscią, oraz spelnienia najskrytszych marzen,radosci oraz duzzooo milosci. Wszystkiego naj, naj, naj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezle ziolko
Mija kolejny rok naszego wspolnego biadolenia na jojo ,na tabelke, naszych wielkich radosci i malych smuteczkow . W tym dniu chcialam wam zlozyc zyczenia spelnienia wszystkich marzen .Radosci z kazdego dnia :D Sylwestra spedzam tyllko z Jasnie Panem .Gosci mam jutro wlasnmie gotuje bigos i zupe serowa . Dieta od poniedzialku :P Kto z was ma jeszcze dyzur przy kompie ? Mozemy razem pokoledowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dyzur ale w pracy co prawda dzis powinnam byc do 19, ale wyszlam o 16, jutro mam nocke ale zamiast na 19 to jade na 16. Mam nadzieje ze dam rade tam dotrzec na 16. A teraz powoli sie szykujemy na imprezke, wtym roku idzimy do znajomych.Odkad jestem z miskiem to chodzimy na sale, wiec teraz przyda sie jakas odmiana. Jeszcze raz Szczesliwego Nowego Roku kochane, abysmy w tym biadoleniu dotrwały szczesliwie do nastepnego roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×