Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

no i pogoda mnie pokonała :( to już nie jest zimno, ale cholerne zimnisko!!! ja i tak jestem zmarzluch wielki, i nawet latem mi jest chłodno, więc chodzenie w mróz uważam za wyczyn nie lada... ale gdy poniżej zera jest już 15 kresek to nie daję rady :( buuu i gdzie tu ocieplenie klimatu się pytam... Trzymajcie się zdrowo dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc z dniem 10.02.10. przerywam życie naszego topiku... nie ma sensu ciągnąć czegoś na siłę, jesteście wolne :) zawsze możecie jakby co, napisać na gg czy maila... życzę spełnienia marzeń, nawet tych najmniejszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie było z Wami być - DZIĘKUJĘ! ❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Przyszla i na mnie pora. Fakt jest taki iz tak jak napisala calkiminna nic na sile. Same doskonale wiecie ze od dluzszego czasu czesciej na topiku wystepuje machnięta rączka niz jakis post. Mamy do siebie namiary, wiec nie koniecznie musimy pisac na kafe. Ja napewno tak tego nie zostawie, jestescie dla mnie najwiekszymi wirtualnymi przyjaciółkami, nawet nie sadzilam ze internet az tak potrafi zbliżać ludzi. Dziekuje Wam za ten czas! Jestescie kochane! Zycze Wam wszelkiej pomyslnosci w zyciu!!! Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×