Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość być może rozwódka

Dlaczego się rozwodłyście?

Polecane posty

Gość być może rozwódka
może... jak widać czytanie ze zrozumieniem to ciągle deficytowa umiejętność ;) olejzpierwszego różni są faceci, tak jak różne kobiety. Nie dociera do ciebie, że komuś może się nie ułożyć? Że nie zawsze można się dobrać? Że ludzie się zmieniają? Że chodza takie odłości co podbierają kasę? Nie dociera? To w cudownym świecie żyjesz. Albo jesteś ograniczony/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze ot tak by podnieść topik :P olejzpierwszego--> to ja pisałam o ograniczeniu seksu i podbieraniu kasy. po pierwsze tamten Pan sam sobie seks ograniczył bo mu się nawet biodrami poruszać nie chciało...a jak chodził na dziwki za podebrana kasę...cóż za biedny desperat cóż za szkaradą musiała być dziwka za 30zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzaga
rozwiodłam się w swoje 30-te urodziny. pozew złożyłam, ponieważ czyłam, że zaczynam czuc nienawiśc... czyłam się jak zwierzę pociągowe, mieliślmy bardzo poważne problemy, a on twierdził, że go nie dotyczą... oszukał mnie w kwestii bardzo dla mnie istotnej i nie zrobił nic, kompletnie nic żeby nasze małżeństwo było związkiem... jedyne, czego chciał, a co powtarzał mi przez całe miesiące w twarz, to ŚWIĘTY SPOKÓJ... no to stwierdziłam, że dam mu ten święty spokój :P fakt, święta nie byłam, ale bardzo się starałam i moje błędy były do naprawienia. on popełnił takie, których naprawic nie potrafił :( żałowałam przez 1,5 roku. teraz żałuję już tylko, że w ogóle doszło do tego ślubu. to nie był facet dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedlugo...
"" A Ty komiczne dlaczego się rozwiodłeś? " byłem chorobliwie zazdrosny o kolegów z pracy " to tak jak u mnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniecasz mnie i intrygujesz, komiczne. Pasuje mi Twoje poczucie humoru, Twój pogląd na świat, oczywiście wnioskuję z tego, co piszesz. Ile masz lat i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj lubisz żywe trupy
BLEH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne nie daj się
zbyt długo prosić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×