Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i nagle dzwony dzwonia

wiecie co chyba sie zakochalam a najlepsze jest to ze tego wcale nie chce

Polecane posty

Gość i nagle dzwony dzwonia
no ten przed wpisem luny juz lepszy, przynajmniej wzbudza watpliwosci czy to aby jednak nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
oj powiem Ci ze tak mi to wisi i powiewa, ze za duzo roboty z zakladaniem czarnego nicka, zreszta bede sie juz zbierac do snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1755
milosc to bzdura istnieje w filmach i w tanich lekturach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
taka wielka odwzajemniona z obu stron, bez zdrad i zgrzytow, to fakt tylko w bajkach i ksiazkach:D ale tak generalnie to milosc istnieje, moze to tylko dzialanie feromonow, ale daje porzadnego kopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakaraneczka
Kochana! Mialam identyczna sytuacje. Zakochalam sie w draniu, wiecznym balangowiczu i kobieciarzu. Bo strasznie sie staral, bajerowali bajerowal. Wiedzialam, ze sie nie nadaje, ale mimo wszystko poszlam za sercem i weszlam w to. Bylismy 2 lata - tego co przezylam przez ten czas nie chcialabys przezyc. Pol roku bylo super - potem juz tylko gorzej i gorzej. W tym czasie zdradzal mnie, bawil sei mna i wykorzystywal. Przy czym zapewnial, ze kocha nad zycie. Zostawilam go, ale nie moge o nim zapomniec. a na zycie sie nie nadaje. uciekaj od razu. Chociaz wiem, ze tego nie zrobisz. Ale powiem CI - bedzie slodki, zabawny i jak sie zakochasz na zboj zaczna sie problemy! Moja rada - zwiewaj poki mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
karakaraneczka ---> ja wlasnie wiem, ze tak bedzie jestem tego pewna, po prostu PEWNA, zaczyna sie identycznie tak jak opisalas, to trwa juz prawie 4 miesiace, wytrzymuje zeby sie nie zadeklarowac, ale zerwac tez nie potrafie. Wiem, ze na 90% bedzie mnie zdradzal, wiem ze na 90% bedzie mnie oklamywal, tak bardzo chce to skonczyc. Zebym go chociaz zlapala za reke na zdradzie, byloby latwiej, a tak same domysly, on sie ze wszystkiego wykreca. A ja zaczynam sie uzalezniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak z fajkami....nie chcesz ale jak spróbujesz to jest fajnie.....pozniej juz musisz tkwic:O:O:O..i nie mozesz odejsc a zarazem tesknisz i pozadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
brat niedzwiedz dobre porownanie:D oddales doskonale moje emocje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wypowiadając sie już na temat, to mi sie teraz podoba strasznie chłopak ale właśnie w tym problem, że to babiarz nie zaufałabym mu raczej nigdy, to by było okropne jakbym sie dowiedziała, że wyrywa sobie inną///...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
luna no i wlasnie tutaj jest pies pogrzebany, ja bedac z tym typem musze miec swiadomosc, ze on na imprezach poznaje i wyrywa panny, moze nie dochodzi do niczego wiecej, ale zawsze jednak, wiem ze poznaje tak duzo kobiet, on absolutnie nie uwaza ze to cos zlego:O A ty poki z nim jeszcze nie jestes i dopoki nie bajeruje Cie jakos bardzo to trzymaj sie od niego z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje , wiesz ostatnio często rozmawiamy i to o takich bardziej powaznych sprawach, pamietam jeszzce w zimie (bo wtedy go mnie więcje poznałam) jak pisałam z nim to żadko i \wypisywał same głupoty jakby był jakis napalony i suzkał pierwszej lepszej, wypisywał do każdej dziewczyny... Ci co najwięcej mowia najczęściej najmniej wiedza w pewncyh kwestiach, on kieyds rozmwialam ltkyo o jednym... jako w wakacje mial dziewczyne chyba ale przze krotki okres czasu.. .. w wakacje właśnie ypisywal do mnie caly czaas, chyba po zerwaniu albo jakoś w trakcie kryzysu, ale psial mi o spotkaniu itp... dla mnie on sie nigdy nie zmieni pomimo tego ze teraz nasze rozmowy z jego strony s a poważne i w ogóle... podoba mi sie fakt ale chyba głupotą byłoby sie wpakowac w taki związek skoro wiem ze to babiarz... tak myslaalm zeby moze go sobie okręcić wokol palca, stopniowo, oczarować zbey mna latal i w ogole... nie wiem jak to zrobic tak porzadnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
hehhe luna jak znam zycie to Twoje owijanie go sobie wokol palca skonczy sie tak, ze Ty sama wpadniesz w to jak sliwka w kompot i zakochasz sie po uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
wiec lepiej albo od razu daj spokoj albo postaw wszystko na jedna karte i wejdz w to, ale takie gierki moga obrocic sie przeciwko Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
autorko, ja ci logicznie wytłumaczę dlaczego się w nim zakochałaś - może ci to pomoże w odkochaniu My kobiety, jesteśmy uzależnione od skoków naszych hormonów. Najłatwiej zakochujemy się w czasie naszego jajeczkowania i wtedy też najłatwiej uwieść nam takim draniom. To tylko hormony - to nie miłosc. Jak już postanowisz go rzucić to zrób to PO jajeczkowaniu, przed miesiączką - wtedy najłatwiej się od niego uwolnisz. A zanim przyjdzie następne jajeczkowanie będziesz mogła już okrzepnąć i utwierdzić się w decyzji. Powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak też może być, chociaż kiedyś mi sie strasznie podobał pomimo głupot jakie wypisywał, a teraz mimo tego, że jest powazny itp. to mam do tego taki dystans "nie rzucilabym mu sie na szyje" jak tamtej zimny najprawdopodnie.. ale jak mowilam z tego i tak nic penwie nie bedzie, ciagle jakos nie moge sie z nim spotkac bo to bo tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
na zdrowy rozum ---> kurcze to jest jakas mysl! :Dakurat chyba wlasnie skonczylo mi sie jajeczkowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też się zakochałam, choć sie tego nie spodziewałam. I fajnie jest.:) Nie wiedzialam, że tacy wspaniali mężczyźni jeszcze są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
I żeby nie było to nie są moje wymysły to co napisałam jest naukowo udowodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
"akurat chyba wlasnie skonczylo mi sie jajeczkowanie" no, widzisz i zaczełaś mysleć logicznie ... założyłaś ten topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
tak tak ja wiem, ze kobietom w czasie owulacji podobaja sie typowi samce, dranie, kobieciarze, bo wydaje sie, ze maja duzo testosteronu i potomstwo bedzie silniejsze, a po jajeczkowaniu kobiety potrzebuja grzecznych chlopcow do wychowywania dziecka i zapewnienia bytu rodzinie:P ale nie wpadlam na to, zeby sprobowac sie od niego uwolnic po jajeczkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdrowy rozum autorko, ja ci logicznie wytłumaczę dlaczego się w nim zakochałaś - może ci to pomoże w odkochaniu My kobiety, jesteśmy uzależnione od skoków naszych hormonów. jasne:O...najlepiej wine zgonic na jajeczkowanie lub burze hormonów:O...niz na własny rozum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
"w czasie owulacji podobaja sie typowi samce, dranie, kobieciarze," strach wychodzić z domu w czasie owulacji :-D no, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
no wlasnie, cos w tym jest, miejmy nadzieje ze sie uda... jak nie po tym jajeczkowaniu to po nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
brat niedzwiedz---> rozum to mi odebralo i przyznaje sie do tego bez bicia wiec lepiej wine zwalic na hormony:P hehe ja przestaje chodzic na imprezy w czasie jajeczkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
osobniki męskopodobne nie znają się na roli hormonów w życiu kobiety, bo tego nie przeżyli - w związku z tym gadanie z nimi o tym to jak ze ślepym o kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
na zdrowy rozum no dokladnie co facet moze w ogole wiedziec o hormonach, o owulacji, i skokach nastrojow jakie wtedy wystepuja. NIC. TOTALNIE NIC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdrowy rozum
Jakby facetom tak skakał testosteron co miesiąc to co miesiąc wywoływaliby wojny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nagle dzwony dzwonia
heheh, albo nie wytrzymujac napiecia wychodzili na polowania do pobliskiego parku. Tak sobie to musze tlumaczyc, to wszystko hormony, milosci nie ma, najwazniejsze to nie dac sie opanowac hormonom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×