Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Zabusiu to , który u ciebie tydzień ciąży dokładnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Dzięki dziewczyny, kochane jesteście. Mam do Was jeszcze jedno pytanie - jesteście chyba bardziej doświadczone ode mnie... :) chodzi mi o to jak to dokładnie jest z tą temperaturą??? Ja od owulacji cały czas mam w granicach od 36.9 do 37.1 - dzisiaj taką miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Smmmutek!!!! Wiesz, ja za bardzo na tej temperaturce to sie nie znam, bo nigdy takich pomiarów u siebie nie stosowałam, z tego co czytałam to temperatura spada tuż przed @. A napisz mi kiedy masz dostać@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmutek taka temp utrzymuje się do @ i spada jesli jestes po terminie to może swiadczyc o ciąży ja taką miałam :) Ninam dokładnie od om i według bety 7t i 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu tak się pytałam, bo ja byłam na USG około 8 tygodnia i było widać serduszko:) Ojej, aż mnie wzieło na wspominki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
@ powinnam mieć 2-3 grudnia, czyli dokładnie za tydzień. Mimo tej bety liczę w głębi serduszka na to, że nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek, nie zamartwiaj się na zapas!!!! moim zdaniem to ta beta była wogóle za wcześnie zrobiona!!!! Ale po dniu owulacji "działaliscie" dalej czy odpuściliście sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Oczywiście, że "działaliśmy", dwa dni temu również, ale już dla "czystej przyjemności" :) bo to już były niby dni niepłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek, to przestań się już martwić, takie zmartwienia dają właśnie za wczesnie robione wszelakie testy!!!! Nie sugieruj się wogóle wynikami tej bety tylko cierpliwe czekaj do dnia@. Ja Cię tu bedę wspierać i razem to jakoś przetrzymamy te dni do @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Dziękuję ninam ;* , kochana jesteś...!!! ale już powoli się też przyzwyczajam do myśli, że @ może przyjść, ale jakoś mi raźniej tutaj z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie to jest dobre podejście, nie nastawiaj się, że jesteś w ciąży, trzeba być przygotowanym na to, że może nie wypalić i dzidzi nie będzie. Chociaż, zawsze jak przychodzi @, to jest rozczarowanie i żal:) Ale ja tylko pierwszego dnia jak dostanę to mi przykro, a później podchodzę do tego z dystansem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek ja własnie też za wczas zrobiłam i potem jaka niespodzianka była jak beta urosła do nieba hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Pamiętam ZABUSIA jak mi pisałaś na innym topiku, że wyszła Ci początkowo negatywna beta...tak więc i ja będę miała nadzieję, że mi urośnie, to wtedy nie tylko beta, ale i ja byłabym w siódmym niebie...a najgorsze jest to czekanie...jeszcze caaaaaaaaaaaaaaaaały tydzień w niepewności.... Ściskam Was dziewczyny baaardzo mocno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Witam wszytskich! Z racji tego ze leże (kaszel i katar nie odpuszcza) dopiero treaz zajrzalam do Was :( Staranka rozpoczeliśmy i mam nadzieje że niedlugo to przeziebienie sobie pójdzie albo uda mi sie je wykopać :) Tak ja pisałam mam do piątku zwolnienie z pracy wiec leże i popijam cuda lecznicze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Smmmutek: 3maj się ja trzymam kciuki za Was wszystkie (no i za siebie też :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Cos mi wpisy uciekają........ Smmmutek: 3maj się ja trzymam kciuki za Was wszystkie (no i za siebie też) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Ja też oczywiście trzymam za Was kciuki bardzo, bardzo mocno. Mam nadzieję, że już niedługo wszystkie zobaczymy po 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Dziewczyny a łykacie już cos tak na zapas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Ja od 3 miesięcy łykam kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu nika_24 się pojawiłaś!!!!! Oj to kiepsko kochana, dużo cytrynki , soku z malin, czosnku, miodu i przejdzie w końcu te choróbsko!!!:) Ja też od 3 miesięcy kwas foliowy zażywam, nic innego nie trzeba. Smmmmutek, tobie to już tylko tydzień czasu oczekiwań zostao, aż ci teraz zazdroszczę, a mnie z niką jeszcze dużo pracy czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Bo ja od dwuch miesięcy łykam feminatal metafolin 800; i tak sobie mysle że już chyba mam w organiźmie zgromadzoną odpowiednią ilośc kwasu foliowego..... Niby mówią że przez 3 miesiące przed poczęciem powinno się łykać..... Ale są przecież kobiety które zaaczynają łykać jak sie dowiedzą o ciąży czyli ja dziecko sie juz rozija.... Wiec chyba jestem na lepszej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży też dopiero jak lekarz mi powiedział zaczełam brać kwas foliowy, i córcia zdrowa jak ryba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
ninam masz racje sporo pracy.... Ale mam ndzieje że pożytecznej :) :) :) i te 2 kreski ujrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Oczywiście trzymam za Was kciuki, mam nadzieję, że za tydzień Wam napiszę, że się udało... :) a jak nie to będziemy kontynuowali staranka, aczkolwiek liczę na pierwszą opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
A Wam dziewczyny ile czasu zostało do @??? Który to dzień cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
mi do 14 grudnia Czyli jeszcze kawał czas i dużo myśli typu Czy sie udało ....??? Ale zobaczymy, na razie działamy, co się pewnie mojemu mężowi niezmiernie podoba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam łykac kwas foliowy jak odstawiłam tabsy czyli koncem lipca wiec cały sierpień i wrzesien brałam folik ,0,4mg potem gin dała mi recepte w pażdzierniku na 5mg i kurcze nie wiem może zbieg okolicznosci właśnie przy nim sie nam udało hehehe teraz biore spowrotem folik 0,4mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam do 16.11, więc kupe czasu jeszce no i oczywiscie staranek, noooo mój mąż to też nie narzeka - dla niego to czysta radość:) Ciesze się, że się dołączyłyście do mnie, naprawdę dużo mi raźniej jak ktoś się "" ze mną" stara:) No oczywiście kochana Zabusia jest!!!! ale ona to już do staraczek się nie zalicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Jaka tu cisza.... Chyba wszyscy się starają :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
:) :) :) ja to się dzisiaj "postaram", ale później... a tak na marginesie, to wczoraj znowu dokuczał mi ten lewy jajnik ;/, a dzisiaj to tak mnie boli podbrzusze jak na @, ale to coraz bardziej....kurcze, martwię, że to oznaki nadchodzącej @, że przyjdzie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×