Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość NieGrzecznaAga24
Żabusia tez bym tak chciala...matwie sie wlasnie ze to moga byc powiklania po tabletkach bralam je praktycznie 5 lat oczywiscie z przerwami...ale mimo wszystko... to dlugi okres...sama nie wiem co juz mam myslec... nie biore ich juz od roku...a przed slubem tzn w lipcu postanowilismy ze sie bedziemy starac o dziecko i od tamtej pory nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, no ja mam nadzieję, że te mdłości to tylko tak dzisiaj:) i nie będą cie męczyć:) Ale ciesze się razem z Tobą, ja nawet dla dzidzi i te mdłości bym zniosła:) NieGrzecznaAga24 - 5 cykl no to już troszkę czasu sie stracie, a byłaś u ginekologa????? Robiłaś badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
jeszcze nie bylam...ale musze chyba sie udac...zobacze jeszcze jak bedzie w tym miesiacu jesli nic z tego to w styczniu ide do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby do roku to lekarze twierdzą, że nie trzeba robić żadnych badań, ale ja też stwierdziłam, że jak teraz nie bedzie, to idę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam hehe sie przebadac zrobic usg jajników no i prosze okazało się że to może ciąża no i sie potwerdziło pare dni póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Gdzie się podziewacie, piszcie co u was słychać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninam ja dzis kiepsko sie czuje dopadły mnie mdłosci jestem słaba i nie wiem jak wysiedze w pracy mąż chyba miał racje zeby iść na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Czesc dziewczyny! Włąśnie przeczytałam wszystkie wasze wpisy..... My z mężem tez staramy sie dzidzie... Mam 24 lata, nie mamjeszcze zadnej pociechy w dmku. Za pierwszym razem nam sie nie udało. Jestem po @ i z moich obliczeń wynka ze zaczynają sie dni płodne. Tylko jest cos co mnie martwi. Jestem zaziebiona, boli mnie gardło i czynam kaszleć. jestem na zwolnieniu cały czas leże i wiecie: miód i cytryna, syrop z cebuli, sok z malin. Staram sie leczyc takimi domowymi sposobami, wzbraniałąms ie od antybiotyku i lekarz stwierdzil że ok, powinno przejść.. Sama nie wiem czy próbować w tym cyklu czysobie odpuścić? Czy przeziebienie jest jakąś przeszkodą? Dodam że nie mam gorączki ani stanu podgorączkowego. Z góry dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusiu oj to kiepsko, ja na twoim miejscu wziełabym te L4 i przesiedziała w domku te mdłości. W pracy to tylko bedziesz się męczyć. nika_24 - cieszę się, że do nas dołączyłaś będzie nam raźniej się starać:) A jeśli chodzi o twoje staranka, to ja myślę, że jak nie jesteś na jakiś antybiotykach, ani lekach to spokojnie można się starać o dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Dziekuje minam..... Kurcze tyle pokładam nadzieji na ten cykl..... U mnie sprawa wygląda tak że pracuje i studiuje zaocznie i chcialabym żeby dziecko urodziło się w przerwie między semstrami... ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja tez jestem wdrozona w NPR - mierzenie temp itd ... i tak sie zastanwaiamy z mężem dlaczego sie nie udało...... Ale cóż chyba czas przestać rozpamiętywać i brac się do dzieła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusiu, nie masz sie co zastanawiać, bo przy mdłościach to i tak nie napracujesz, a teraz to szczególnie musisz o siebie dbać bo pierwsze trzy miesiące są najważniejsze. Więc kochana zmykaj do lekarza i odpoczywaj:) nika_24 , wiesz może za bardzo chcemy yej dzidzi i dlatego nie wychodzi. Dopiero jeden cykl próbowaliście, napewno się wam teraz uda:) Chociaz przyznam się, ze ja tez się zastanawiam co źle robimy, ale w tym miesiącu tak jak pisałam wcześniej staramy się od początku cyklu ( no od 6 dnia) do samego końca, więc zobaczymy co wyjdzie:) nika, a kiedy masz termin @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Teraz jestem akurat po @ Dostałam 17.11 Wg moich obliczeń wynika że czas sie zabrać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika oj czas :) ja sie starałam cały misiąc zaraz po @ prawie do końca hehe jeszcze w dniu @ nastepnej też i nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika, to kurcze razem bedziemy "się strać", ja ostatnio dostałam @ 16.11. no i za poradą Zabusi juz działamy. Więc do dzieła i mam nadzieję, że pójdziemy w slady Zabusi i zobaczymy II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Kurcze to znaczy że się juz spóźniłam.....??? Miałam takie troche obawy przez to przeziębienie ale mam nadzieje ze jeszcze nie jest za poźno.... Mam jeszcze do Was jedno ptanko: Czy tak codzienni mozna?? Chodzi mi o to czy plemniki nie będą "gorszej jakości" bo kiedyś słyszałam że lepiej choć jeden dzień przerwy zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika, nie spóźniłaś się, to tylko ja tak wcześnie zaczełam bo to juz mój 3 cykl i chcę zobaczyć czy jak będziemy się strać od początku do końca to wkońcu zaskoczę. A czy codziennie, to ja sama nie wiem, my to co drugi dzień narazie, a jak będą spodziewane dni płodne to codziennie sie postaramy. Chociaż codziennie to trudna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja teraz te kilka dni wcześniej nie sądzę żebym miała dni płodne, ale nie szkodzi spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Wiem że codziennie to trudna sprawa :) W kazdym razie postramy się w tym cyklu. My do tej pory tez tak co drugi dzień i jak widać to za malo.... Może trzeba by pozmieniać troszkę :) Mam nadziedzieje ze tym razem to już zobacze te 2 kreski czego również i Tobie zyczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej co drugi dzien dziwczyny :) wtedy plemniki nabieraja jakosci Kupcie mężom lubczyk z rzeńszeniem nie sa drogie w aptece bez recepty poprawiają jakość nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Dzięki ZABUSIA25 - chyba sie zaopatrze. Ja teraz do piątku sie kuruje domowymi sposobami żeby to przeziebienie uciekło ode mnie, ale męża wyślę. W końcu to tylo ziola. Dzięki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nika, mam nadzieję, że nam się uda - no ale do dzieła kochana do dzieła:) Żabusiu a ty, to mam nadziję, że z domku jutro bedziesz tu do nas pisać - nie męcz się w pracy:) Dziewczynki, zajrzę wieczorkiem, piszcie wspierajmy się tu razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Hej Dziewczyny ...pozwolicie, że dołączę do Was :) Baderka i ZABUSIA25 już czytały i odpowiedziały na mój post - dzieki dziewczyny, dzięki Wam trochę mi raźniej. Dla niewtajemniczonych pozwolę sobie powtórzyć to co wcześniej napisałam: otóż robiłam wczoraj badanie beta hcg - wynik to 1 ;( było to w 24dc, 14dcbyłam na usg , miałam wówczas owulację, był pełny stosunek. Chciałbym się dowiedzieć, czy ten wynik może na 100% wykluczyć ciążę - ( chyba jestem głupia i naiwna, ale w głębi duszy liczę na to, że zrobiłam to badanie za wcześnie jeszcze nie widać ciąży, ale już nie mogłam wytrzymać, tak bardzo chcę dziecko ). Proszę napiszcie, czy może któraś z Was też miała wynik beta hcg nie wskazujący na wczesną ciążę, a jednak okazało się, że będzie mamą. Aha - cykle mam zazwyczaj 31-32 dniowe, regularne. a w 2-3 dni po owulacji miałam niesamowity ból jajników, aż się w nocy z bólu obudziłam - poczułam się tak jakby ktoś mi nóż wbijał w brzuch.( a nigdy wczesniej nie mialam czegoś takiego). teraz te je czasami czuję i takie uczucie "pełnośi" w podbrzuszu. A tak poza tym to zadnych objawow ciąży nie mam - jeszcze za wczesnie, ale pomimo tej bety wierze, ze sie udało, nie wiem, mam takie przeczucie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Smmmutek - ja Ci z całego serca życzę zeby to bylą ciąża......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smmmutek, witam Cię u nas i cieszę się, że się przyłączyłaś:) Wiesz ja myślę, że zbyt wcześnie zrobiłaś betę, jeszcze nic straconego, poczekaj do dnia @ i zrób ją jeszcze raz. Trzymam kciuki, żeby była to ciąża. Napisz coś więcej o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
hej ninam :) super ze odpisujecie, i że mam z kim porozmawiać, bo mój kochany to zawsze wszystko widzi w różowych barwach i mówi, że będzie dobrze ( za każdym razem zresztą - ale to dobrze, uzupełniamy się) i tak już 3 cykl... :) a mam prawie 25 lat a mój wspaniały, kochany mężczyzna 27, także jesteśmy pewni, że chcemy już dzidzi... Naprawdę dziewczyny dzięki Wam jest mi raźniej. Mam oczywiście wsparcie w mojej połówce, ale wiadomo facet to facet - nie wie co my kobiety przeżywamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Co słychać dziewczynki, jak tam dzisiaj samopoczucia?????? No i jak stranka:) Zabusiu mam nadzieję, że ty sie lenisz już w domku:) nika_24 , Smmmutek - piszcie co u was. Smmmutek , pewnie, że super, możemy się powspierać razem w strankach:) i kochana nie trać tu nadzieii, ja mocno trzymam za ciebie kciuki, żeby się udało już teraz. U mnie też 3 cykl starań, ale się nie poddaję, musi się w końcu udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ninam :) nie jestem w pracy dziś już czuje sie dobrze nie muli mnie wiec postanowiłam iść do pracy :) wsunełam olbrzymie sniadanko już nie moge doczekac ie piątku aż zobacze moja kruszynke :) mam nadzieje że u niej ok i rozwija sie dobrze strasznie mam pietra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, ciesze się, ze czujesz sie lepiej no i, ze apetycik dopisuje:) Mam nadzię, że w piątek sie tu pochwalisz jak tam na USG, a zamierzasz nagrac sobie USG na płytkę??? Ja mam tekie płytki z każdego USG, swietna pamiątka mówię Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×