Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Żabusiu poprostu SUPER!!!!!! Tak się cieszę, że Ci się wszystko udało!!!! To teraz masz dbać o siebie i o dzidzię!!! No i oczywiście zdawać raport jak się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jasne ninam :) narazie tylko lekkie mdłości :) ale jak sie okarze ze to już 6 lub 7 tydzień to pewnie już niedługo przejdą zobacze co powie beta z piatku już chciałabym tego maluszka zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to juz niedługo, kurcze może dołączysz do zaciążonych:) i tego Ci życzę, trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem raczej nie bo dzis tempka spadla o pol stopnia tzn było 37 a dzis już tylko 36.95 wiec chyba raczej nie mozliwe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak narazie czuje sie dobrze i wededług moich wyliczen to albo bedzie wyczekana do owulki dzieczynka albo owulkowy chłopak zalezy który to tydzien :) dowiem sie w poniedziałek po drugiej becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia gratuje jeszcze raz z całego serduszka;) a ja czekam... @ nie ma... no ale do 22 ma czas żeby nadejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M ciągle nie może uwierzyc i mówi może masz jakies zaburzenia hehe zobaczymy co pokarze druga beta mam nadzieje ze ponad 33 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko sie wyjasnilo tempa spadla czyli ciazy nie ma czyli czekamy na @ ale to kwestia klku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!! U mnie dziś koniec @, więc niedługo zaczynam stranka 0 kurcze to już 3 miesiąc będzie:) Karola, a może jeszcze nic straconego??? Oczekująca maleństwa, a co u Ciebie jak Ty się trzymasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam chwilkę czasu więc zaglądam:) Zabusiu kochana jak się czujesz i jak czuje się twoja dzidzia???? Karola strasznie mi przykro:( Ale głowa do góry, nie jesteś sama obie będziemy się starały!!! Ja zaczynam od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam odpukac czuje się dobrze brak mdłosci wiec jest super mam apetyt oczywiście tylko na pewne rzeczy np kapusniak którego nienawidziłam kiedyś :0 frytki, miesko, kiłbaski itp Juz sie nie moge doczekac aż zobacze moją dzidzie i mam nadzieje ze u niej jest ok i siedzi na swoim miejscu :) beta wzrosła odpowiednio wiec mam nadzieje że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusiu ciesze się, że beta przyrasta i jest wszystko ok, a kiedy idziesz do gina, ni kiedy robisz USG??? Ja też bym chciała żeby w tym cylku pojawiły mi się II różowe kreseczki:) Będę się starać:) Aż Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie nie nastawiałam na nic najbardziej rozczarowany jest moj mąż on tak wierzył że się udało cieszył się a ja go zawiodłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, nie pisz tak, że Ty go zawiodłaś, to nie jest Twoja wina, że nie zaszłaś w ciążę!!!!!! Żeby to od Ciebie zalerzało to już dawno byś była w ciąży. Trzymaj sie i niech Ci głupie myśli nie chodzą po głowie!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja znow tak jak Wy czekam na dwie kreseczki w tym cyklu;) zalozylam sobie nawet ta karte cyku....z pomiarem temperatury i wyznaczeniem dni plodnych... kurcze oby w tym miesiacu sie udalo...pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!! Zabusiu co u Ciebie????? Jak się czujesz???? NieGrzecznaAga24 - no to staramy się razem, ja już trochę w tym kierunku podziałałam:) A kiedy teraz masz dostać@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
heh teoretycznie 13 ... w tym miesiacu spóżnił mi sie o 4 dni ...ale pewnie dlatego ze przyjelam sie do pracy i kurcze ogromny stres jest...ja tez juz rozpoczeam starania oczywiscie nie sama:P w kazdym razie rozpoczynaja mi sie moje dni...Powiem szczerze ze juzstracilam wiare bo robilam testy owulacyjne i mogloby wychodzic na to ze nie mam po prostu owulacji...bo testy mi jej nie wykazaly...chyba ze to przez ten moj nieregularny okres.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieGrzecznaAga24 , te testy też nie są do końca skuteczne, ja też myślałam żeby je w tym cyklu zastosować, ale na razie jeszcze spróbuję bez. Poprostu zaczełam się wcześniej strać, bo już te dwa pierwsze cykle jakoś nie wyszły i sobie pomyślałąm, że może za późno zaczynam bąd za wcześnie kończę te staranka:) Więc w tym cyklu bedziemy próbować od pierwszych dni do ostatnich i zobaczymy co z tego wyniknie. Bo jak teraz nie wypali to ja już sama nie wiem co robić, chyba tylko wizyta u gina zostanie:) Ale jestem dobrej mysli:) No ja mam dostać 16 @, więc mamy zbliżone terminy @:) I liczę, że nam się uda:) A przypomnij mi który cykl się stracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam chyba zaczeły sie mdłosci bo dziś kiepsko muli mnie kręci mi sie w głowie ale genarealnie ok zastanawiam sie co zobacze na USG :) powinno juz byc widac zaczątki nóżek i rączek i serduszko :) zobaczymy i zauważyłam że pewne ubrania sódniczki i spodnie stały sie ciasniejsze :) Niegrzeczna mnie też testy wykazały brak owulki i temp tez a prosze to juz 7 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie kochałam z M właściwei od poczatku płodnych do samego terminu @ prawie codziennie w większości co 2 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu, napewno już będzie widać na USG - zobaczysz jakie to jest uczucie, kiedy widzisz swoją kruszynkę:) Kurcze, mdłości - cos okropnego, mnie na szczęscie omineły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pocieszasz mnie, że może jednak coś wyjdzie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ninam 5 cykl się staramy:) i szczerze mowiac zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam mnie dopiero dziś mdłości dopadły i chyba już za ciasną mam spódnice bo mnie gniecie masakra Już nie moge sie doczekać i mam nadzieje że bedzie ok Niegrzeczna my w 2 cyklu zaskoczyliśmy po odstawieniu tabsów tzn miałam dwie małpy i koniec hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×