Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

zabusiu, ja też z całege serca gratuluję. Tak się dopytuję, ale kiedy małaś dostać@????? jesteś już po terminie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 6 dni po terminie @ :) Wciąż nie moge uwirzyc kręci mi sie w głowie blada ale jet i mam nadzieje ze nic tego nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
nawet nie wiesz jak fajnie jest przeczytać ,że udało Ci się :) aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusiu naprawdę SUPER!!!!!! U mnie nici znowu z II keresek, chociaż mam dostać @ 15, to już czuję jak brzuch mnie boli na @. Już sama nie wiem jak mamy robić, żeby zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask Słonca
pochwal sie na topicQ starań !!! pokaż ,że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ninam może nie dostaniesz ja 10 listopada rano zrobiłam test a wieczorem przylazła @ ale jak się skończy to starania od nowa 🖐️ Zabusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwinko, przykro mi, że ci nie wyszło tym razem:( ale widzę, że się nie załamujesz, to dobrze, trzeba próbować do skutku:) No ja trochę jestem rozczarowana, w sumie to jeszcze 2 dni zostały, ale coś czuję, ze @ przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze mówię grunt to nie załamywać sie jak w tym miesiącu się nie uda to w następnym na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, pewnie, tylko mój mąż chce odłożyć teraz staranka, zeby tak zrobić, aby dziecko urodziło się na wiosnę, a ja jak się zdecydowałam to chce już:) Trudno bede musiała go jakoś przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej mam pytanko, wczoraj dostalam plamien w 20dc, trwaly tylko 1 dzien, dzis juz ich nie mam, dziewczyny z innego forum pisaly ze byc moze to plamieni implantacyjne, jednak poszperalam na necie i znalazlam, ze takie plamienia maja zwiazek rowniez z niska prolaktyna!! mialyscie juz cos takiego? co mam o tym myslec? moze ktoras z was miala kiedys takie plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Zabusia jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Wow masz dzidziusia w brzuszku, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ehhh jutro mam dostac okres... (oby nie), ale pewnie dostane bo czuje już ból w dole brzucha... pewnie i tym razem nic nie bedzie...i kolejny miesiac oczekiwania... :( na dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieGrzecznaAga24, to tak samo jak u mnie, ja mam dostać w sobotę a też czuję ten ból brzucha:( Ale mam nadzieję, że Ty nie dostaniesz @, tylko usłyszę że masz II kreseczki:) Hu, hu trzymam mocno kciuki za ciebie!!!!! a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ninam ale ten czas szybko leci... tak niedawno zaczynałaś ten cykl a teraz zbliża się godzina zero... trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki baderko, miło mi, że o mnie pamiętasz:) Ale jak już pisałam nie wiem czy coś z tego będzie, bo czuję się jakbym miała zaraz dostać @. Ale trzymaj kciuki zeby jednak się udało:) A jak ty się czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas super, maluszek zaczyna juz powoli dawać o sobie znać, w środę idę na kolejną wizytę i może dowiemy się co tam noszę pod sercem... Ninam nic nie jest przesądzone, czasem przy dziwnych objawach nie ma ciąży a czasem nie daje ona żadnych znaków... już niedługo wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko bardzo się cieszę, że wszystko ok, mam nadzieję, że jak już będziesz znała płeć to mi się tu pochwalisz:) Tez jestem ciekawa co tam u Ciebie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko, zobaczymy czy intuicja Cię nie zawiedzie:) A może to mały chłopczyk - tak do parki:) Karola, a kiedy ty masz dostać@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zabusiu, no ja to oczekuję do soboty i się okarze, ale ty lepiej pisz co u ciebie?????? jak się czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia była dziś upuścić troche krwi, dlatego z samego rana było z nią dosyć kiepsko... ale teraz już doszła do siebie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest czuje sie ok oprócz tego upuszczania krwi hehehe w poniedziałek mam wynik o 10:00 :) Wczoraj popołudniu byłam tak padnieta łeb mi pękał wiec sie położyłam i wstałam na dr Hausa hehe potem spowrotem nyny a dziś mąż wychodził do roboty a ja już w steresie przed kłuciem byłam hihih ale teraz siedze juz w robocie samopoczucie wmiare normalne, jutro mam gosci wiec dziś smaże naleśniki i robie farsz :) Jutro bede oglądac foto 8tyg fasolki mojej przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
hej:) ja jeszcze nie dostalam okresu chociaz powinnam dostac juz wczoraj ale cos czuje ze dostane... brzuch mnie boli...ale kurcze też źle sie czuje ztn mdlosci mam i zawroty gowy...a dzis nawet na wymioty mnie bralo- czego wczesniej nie mialam...ale sadze ze szybciej byloby to zatrucie niz ciaza kurcze sama juz nie wiem, juz mysle ze to jakies urojenie:P chyba za bardzo chce... Z tego co wiem to objawy sa po ok 2 miesiacach a nie od razu... test robilam tydzien temu tzn przed oczekiwanym okresem i wyszedl negatywny to pewnie niestety w tym miesiacu nic z tego nie bedzie:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
DZIS TEZ JESZCZE NIE MAM:) KURCZE TYLKO ZE W GORACH BYLAM...MAM NADZIEJE ZE TO NIE PRZEZ ZMIANE KLIMATU EHHH:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
dostałam okres:( załamana:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×