Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

no twarda jest, wyjatkowo... ja to na jej miejscu zrobiłabym chyba ten test o tej 3, bo to w końcu już nad ranem było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
haha, ja swój robiłam w toaleci w centrum handlowym, bo do domu nie mogłam doczekac:D:D:D aż wstyd sie przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobra jestes Forografka - no ja chciałbym zrobic to byle gdzie byleby wyszły II krechy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzis cichutko na forum... nInam nie zatestowała ... i cisza jutro sie posypią gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć dziewczyny!!! Dziś zrobiłam test i niestety nie będzie w tym miesiącu dzidzi, jedna krecha różowa:( Szkoda i to bardzo, ale cóż trzeba działać dalej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh szkoda... a @ juz masz? co sie odwilecze to nie uciecze... może Twoje dzieciatko czeka, bo chce się urodzić w lipcu? małe raczki słodkie są, oj słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Część baderko, @ jeszcze nie mam no ale jak widać przyjdzie. Nie zamierzam się poddawać i napewno jak tylko się skończy @ to do dzieła:) Wiesz nie nastawiałam się, ąż tak bardzo - jest rozczarowanie ale do przeżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest rozczarowanie, ale nie można się poddawać... najlepszym dowodem, że musi się udać i tym razem jest Twoja córeczka... skoro ją udało się zmajstrować to znaczy, że i tym razem się uda... trzeba tylko uzbroić się w cierpliowść... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Napewno się nie poddam, ale myślałam, że jak z amelką udało się za pierwszym razem to i może teraz - ale trudno może za miesiąc napiszę wam, że są II kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam - przykro troche ale nie ma co rozpaczac... w Twoim przypadku to i tak jest dobrze masz juz jedna pocieche... ale z cąłego serca życzę Ci w następnym miesiącu II kreseczek... Ja to bede \"ryczeć\" jak dostane @... wokoło mam znajome które sa po in vitro albo inseminacji i nic z tego... l dlatego weszłam na Wasze Forum co by sie odstersować od moich kol. bo psychika moze duzo zdziałać złego... Ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie się odstresować i zaciążyć szybko to zapraszam Was na moje ukochane forum... z dziewczynami jesteśmy razem od maja chyba i od tego czasu większość z nas zaszła już w ciążę (mamy naprawdę wysoką skuteczność)... zostało nam ledwie kilka staraczek i za chwilę nie będziemy miały komu kibicować... dlatego z otwartymi ramionami przyjmujemy nowe koleżanki... jak chcecie to zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3741070&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Dzięki baderko i Folik za miłe słowa. Folik, a Ty przestań wogóle myśleć o jakiś głupotach!!!!!! Mi się teraz nie udało, ale za Ciebie to będę trzymać mocno kciuki i nie ma innej możliwość jak tylko to, że jesteś w ciąży!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
Dzień dobry:) Ja też zrobiłam rano test...negatywny:( Nie wytrzymałam choć to dopiero 25dc dzis jest. Ale z porannego moczu wiec mysle ze by wyszło...Z pierwszą córką wyszło mi własnie 25dc. Kurcze...jednak chyba troche sie nastawiłam bo jakoś mi tak smutno... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fotografka, nie wiem co Ci napisać - przykro mi, ze test wyszedł Ci negatywnie, a może za wcześnie zrobiłaś? Kiedy masz dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz fotografko, mi wbrew pozorom też jest bardzo smutno, że to nie już, ale nie chcę się dołować. Chcę teraz żeby w końcu przyszła ta @ i żebym mogła zacząć znów staranka. Trzymaj się i nie poddawaj, a może jeszcze jest szansa, może za wcześnie zrobiłaś ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
dięki za słowa otychy:) Hmm...no nie wiem, może i za wcześnie. Jeśli nie dostane do środy @ to zrobie jeszcze jeden. Powinnam dostać pon-wt. Zobaczymy... Najdziwniejsze jest to że tak jakoś nie nastawiałm sie ze musi sie udac itd a tak naprawde mam dół:( No ale nic, nie ma co sie mazać;) Może uda nam sie w przyszłym miesiącu:) Ile ma Twoje pierwsze dziecko ninam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zolta
No hej ja też czekam @ lub jej brak, raczej się nie nastawiam bo 1 dziecko staralismy się niecaly rok:( . @ mam dostać 13 zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko, to ja Ci życzę powodzenia i za Ciebie też trzymam kciuki mocno!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografko, ja wiem, że niby się mówi, że się nie nastawiamy, ale zawsze się liczy na to, że jednak się udało, a jak wychodzi, że nie to jest wielkie rozczarowanie. A moja córeczka właśnie wczoraj skończyła 3 latka więc myślałam, że zrobie jej wspaniały prezent w postaci rodzeństwa:( A Twoja córcia ila ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, właśnie znalazłam chwilkę czasu i wpadłam, a tu cisza. Gdzie się podziewacie????? Ja też czekam; co u ciebie???? dalej będziesz próbować? bo jak tak to pewnie nasze staranka będą w tym samym czasie. Fotografka; mam nadzieję że już aż tak nie przeżywasz i dalej trzymam za Ciebie kciuki oby ten test był zrobiony za wcześnie:) Baderka Folik ściskam was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
ja tez trzymam kciuki za ciebie ninam:) Moja córka ma prawei 11 miesięcy więc jest jeszcze bardzo mała...Chciałabym różnice do 2 lat, choć 3 tez brałam pod uwage. Tak więc nie mam niby az takiego parcia...ale z drugiej strony jak już się "staram" i ostro z męzem działamy to jednak by sie chciało te 2 kreski... Pozdarwiam i życze dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć fotografko, 11 miesięcy to jeszcze maleństwo, ale masz rację fajna jest taka różnica 2 lata. Mam nadzieję, że jednak nie dostaniesz tej @ i uda wam się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Pozwolicie kochane ze sie dołacze.....ja własciwie dopiero co jestem po Tych dniach i @ ma przyjśc 22...mam wielką nadzieję ze jej w tym miesiącu nie zobaczę...bo to juz moje drugie podejście do dzidzi...pozdrawiam gorąco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy czekam na dwie kreski ale dołączam sie do Was bo też czekam co sie bedzie działo koło 11.Mąz zaszalał w dni płodne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny!!! Pewnie, że możecie do nas dołączyć, w kupie raźniej będzie nam się starać o te wymarzone II kreseczki. Julka; mam nadzieję, że je zobaczysz:) Ja w tym miesiącu niestety ich nie zobaczyłam:( ale nie zamierzam się poddawać!! chociaż @ powinnam już dostać dwa dni temu i jak narazie jej nie mam choć nigdy mi się nie spóźniała, ale widocznie to przez emocje:) Kasiulaha tzn, że dziś miełaś dostać@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
ninam a skad wiesz ze się nie udalo? Ja jak pisalam czekam do poniedzialku, cycolki mnie bolą jak diabli no ale to nie musi być objaw ciąży a tylko @ zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko, wiem bo zrobiłam test i niestety jedna krecha, chociaż tak jak wcześniej pisałam piersi mnie okrutnie bolały jak i przy pierwszej ciąży, a normalnie nigdy mnie nie bolą. No ale teraz test by się nie mylił:( Kochana ja Cu, życzę aby to była ciąża!!!! Może Ty pierwsza tu rozpoczniesz dobrą passę:) Tzn. w poniedziałek masz sodtać@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×