Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość a ja wierzę
a mi się taki cień parę razy pokazywał po terminie w jakim trzeb było wynik odczytać, dlatego msyle,ze najlepiej albo isc na bete albo robic test z tydzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
a ja wierzę, nie stresuj mnie jeszcze bardziej, bo nigdy tego testu nie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Zrobię napewno, tylko obawiam się, ze może nie wyjść bo to będzie dopiero 13 dni od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Zrobię z samego rana i dam znać jak tylko zobaczę wynik, a narazie spadam już do domku, trzymajcie za mnie kciuki jutro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam test dokładnie
15 dni po owulacji i wyszedł jak byk:D zatem 13 dni po już powinien cosik pokazać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka81
Cześć Dziewczynki. Ostatnio nic nie napisałam ponieważ nie miałam dostępu do internetu. Od poniedziałku robię testy owulacyjne ( wcześniej pisałam, że od kilku miesięcy z nich korzystam ) dni płodne wypadną mi na weekend jak wyliczyłam. Mam nadzieję, że się uda. Mam trochę stresującą pracę ale łudzę się, że to nie przez to nie mogę zajść w ciąże. Czy któraś z Was robiła testy owulacyjne? Z powodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ból sutków przy kazdym dotyku może być jednym z objawów ciąży? Czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka- ja robiłam testy, le jak pisałam wcześniej nic z tego nie wyszło, mam jescze jedna paczkę testów, ale chyba nie skorzystam w ty miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam i jak
trzymam kciuki :D daj znać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam!!! I jak bo wszystkie trzymamy Kciukasy... Ja testuje za 8 dni... hehe ale mi nic nie jest tzn nic mnie nie boli... wiec chyba niciz tego przytulania w tym miesiącu... baderka - powinnam cos odczuwac oprócz nerwówki ze mogłoby sie udać... (8 dni przed zrobieniem testu) jedynie co zauwazyłam to mi sie ciagle jesc chce... (a w szczególności słodycze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na samiuśkim początku też był apetyt jak na tasiemca i dodatkowo tak jak pisałam ból jajnika... :) ninam a co to, Ty jeszcze nie byłaś siusiu po nocy??? no nie chce mi się wierzyć, wzywamy Cie do raportu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche częściej, ale tylko w nocy... wstawalam przynajmniej dwa razy... w ciągu dnia nie zauważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
czesc dziwczyny Można sie przyłączyć? Ja równiez czekam na zrobienie testu do 13-tego... To pierwszy cykl kiedy sie staraliśmy. Mam już jedną córeczke, ma prawe 11 miesięcy. Chciałabym różnice do 2 lat. Wszyscy mówią że porywam się na cos starsznego ale ja mysle ze nie będzie tak źle:) Myśle pozytywnie:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myślę pozytywnie... u nas różnica będzie 22 miesiące... pewnie łatwo nie będzie, bo jak znam moją córeczkę to na bank będzie przechodzić okres buntu dwulatka, ale cóż... przeżyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografka Witamy, a ile masz latek jesli mozna wiedziec... i czy masz jakies objawy juz bo ja 17 ego testuje ale zadnych objawów... A ty 4 dni wczesniej wiec cos tam moze juz czujesz... Ja sie nakrecam i boje... ze nie bedzie TAK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka - ninam nas chyba opuscilia... A miałam przeczucie ze sie jednak udało i sie odezwie... ale moze to cisza przed radosną nowiną ... :) tego jej zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografka
no ja mam 25 lat:) W sumie tak jakoś nie nakręcam sie własciwie, przy pierwszym dziecku to pamiętam że staaaaarsznie sie nakręcałam:) Co miesiąc byłam w ciąży, haha urojonej:) No i co miesiąc rozczarowanie, przez 3 cykle, za czwartym sie udało. No a teraz to jedyne objawy "prawdopodobne" ale mogące nie mieć tez nic z ciążą wspólnego, to więcej wydzieliny i chcica na cole:) Nie piłam nigdy bo nie przepadałam a w pierwszej ciązy tak stasznie mi się ciągle chciało. No i od 2 dni znowu pije:) No i może piersi troche bardziej tkliwe niż zwykle. Ale tak jak mówie, to może nie mić z ciążą nic wspólnego:) Z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych objawów na początku. Aż uweirzyć nie mogłam ze jestem w ciąży. Baderka, no to podobną różnice byśmy miały jak coś... Myśle ze najgorsze będą pierwsze 6 miesięcy a potem to już z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć dziewczynki!!!!! Nie zapomniałam o was i nie zapomnę!!!! Tylko mam taki sajgon w pracy( sprawozdania, budżety - wszystko naraz), że dopiero teraz robię przerwę na kawkę i odrazu zaglądam do was. Niestety testu nie zrobiłam bo zaspałam do pracy, wczoraj do 3 w nocy przygotowywałam dla mojej córeczki imprezkę, i niestety nie zrobiłam tego testu:( Więc lepiej poczekam już do jutra. Choć ciągle mam wrażenie, że zaraz przyjdzie @. Dzięki, że o mnie pamiętacie, jutro już na 1000000% zrobię ten test, no chyba, ze @ przyjdzie - tfu, tfu, tfu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Właśnie, ale baderko przez to, że czuję się jak bym miała dostać @ to już tracę nadzieję na te II kreski:( Narazie zmykam bo juz mnie ścigają, baderko, folik ściskam was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzisz bedziesz miała dwie kreski - ja to cos czuje ze mi tu "pachnie" dzidziolkiem... Ale twarda jestes....ja nie wiem czy wytrzymam do 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×