Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

"biega i jezdzi na rowerze." wyładowywuje swoją frustrację.... dziewczynki właśnie biegają i jeżdżą na rowerze :) chłpczyki strzelają i i bawią sie w wojny itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam moj chrzesniak godzinami uklada auta, pozniej nazywa wszystkie marki, potem liczy, pozniej znowu uklada i tak w kolko to dopiero chore ma 100 aut:-O ale ma 3 lata, wiec pewnie mu minie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homoseksualistów zazwyczaj
nie lubią faceci, którzy mają skłonności do homoseksualizmu! homofoby to ludzie, którzy nie są pewni swej seksualności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszyscy faceci mnie specjalnie denerwują ,nie cierpie Was" wystarczy ze nas bedziecie kochac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> moj chrzesniak godzinami uklada auta, pozniej nazywa wszystkie marki, potem liczy, pozniej znowu uklada i tak w kolko to dopiero chore ma 100 aut Bawi sie samochodzikami, jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" WY mnie specjalnie drażnicie ?tak wszyscy faceci mnie specjalnie denerwują ,nie cierpie Was Nie, kobieto, my chcemy ustrzeć Twojego syna przed homoseksualizmem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawi??? on je uklada w rownych rzedach, jak mu sie przestawi to sie wscieka to jakis cholerny pedant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> homoseksualistów zazwyczaj nie lubią faceci, którzy mają skłonności do homoseksualizmu! homofoby to ludzie, którzy nie są pewni swej seksualności... Przedstaw dowody potwierdzajace twoją tezę, albo zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej gejow wsrod
twórców ( i to wielkich - chocby Leonardo, Michal Aniol, Czajkowski, Andersen), bo homo maja kobieca wrazliwosc i meska sile, dlatego tak wiele w tych dziedzinach osiagają - cos za cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on je uklada w rownych rzedach, jak mu sie przestawi to sie wscieka" czyli ktos go w rodzinie zmusza do bycia porzadnickim. wez zrob dochodzenie i nakop w tylek albo powiedz mi to zrobie porzadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli w to wierzysz to uwierzysz we wszystko :P. dzieciak jak sie normalnie bawi na luzie to nie wkurza sie jak mu cos nie wyjdzie tylko poprawia aby osiagnac cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> bawi??? on je uklada w rownych rzedach, jak mu sie przestawi to sie wscieka to jakis cholerny pedant To znak, że będzie właścicielem komisu samochodowego :classic_cool: Ćwiczy od małego ;) Złośliwa, a twój syn bił się keidyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie czesto wkurza, zwlaszcza jak mu kolo odpadnie z samochodu:P I nie chrzan moj drogi, dzieci reaguja emocjonalnie i sie denerwuja jak im cos nie wychodzi poza tym kazdy dzieciak ma inny temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie chrzan moj drogi, dzieci reaguja emocjonalnie i sie denerwuja jak im cos nie wychodzi" gówno sie znasz na dzieciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiam z Nim ostatnio był na dyskotece i poprosiła Go starsza dziewczyna do tańca,odmówił ,bo dziewczyny tak sie nie zachowują,Faceci sobie wybieraja a nie kobiety Byłam zła na Niego bo dziwczynka była smutna całą dyskoteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byłam zła na Niego bo dziwczynka była smutna całą dyskoteke" coite z niego zrobisz na bank :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×