Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adamo.

Problem z dziewczyną...temat zaręczyny

Polecane posty

Gość moze sie jej oswiadcz
normalnie jak malzenstwo z 40 letnim stazem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
a co do sexu to jest bardzo wazny aspekt zwiazku jesli ona z przyczyn wiary lub jakichs innych sypiac nie chce to jest to jeszcze jakos wytlumaczalne, ale jesli jest to jej widzimisie to chlopie jestes na przegranej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
ona moze wszystko a ty nic a tak to co ona teraz robi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
to ona jest ta dziewica czy nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
na pewno z nikim nie sypia, ale może kocha swojego pierwszego chłopaka :-( dość długo to uczucie trwało u nich, albo trwa :-( Jak ją odwiedzałem w mieście w weekend to się cieszyła jak wyjeżdżałem, nawet żartowała, że już się nie może doczekać. Ja myślę, że jej by było na rękę gdybym się wyniósł... na pewno jej nie chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Ona teraz siedzi i coś pisze jakieś naotatki robi... A dziewica chyba nie jest ( ze względu na uczucie jakim dazyła byłego), ale tego akurat nie jestem pewnien... w sumie nigdy jej o to nie zapytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
no to chlopie jestes przegrany. ja sie tak zachowywalam po tym jak skonczyl sie moj zwiazek z wieloletnim facetem. tylko ja z nastepnym sypialam, ale tez mi latalo czy do mnie zadzwoni, jak nie dzwonil to mi to tez bylo na reke. jak sie rozstawalismy to tez bylo ok, bo wreszcie moglam sie zajac swoimi sprawami.... radze sprobowac szczescia gdzies indziej, bo ta pani raczej nie jest toba zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
chlopie ona nie jest dziewica na 100% z bylym chlopakiem spala wiec zastanow sie dlaczego nie chce tego robic z toba to po pierwsze a po drugie masz klapki na oczach jesli dziewczyna nie chce sexu z toba to cos jest nie tak mozliwe ze traktuje cie jak przyjaciela ktory czasem zrobi jej dobrze reka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
nie rozmawialiscie nigdy o sexie? o tym czy ewentualnie bylibyscie swoimi pierwszymi? gdzie wy sie wychowaliscie? pod kloszem jakims? a przynajmnie ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
nn666-- dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaku posłuchaj
to co piszesz to wypisz, wymaluj mój były związek. Było wręcz identycznie i wiesz dlaczego tak go traktowałam? Po 1.ciągle kochałam pierwszego (choć bardzo chciałam pokochac tego drugiego, bo był dobry itp). Po 2.wkurwiało mnie, że jest mało ambitny i nie czułam, ze będzie w stanie dbać o moje poczucue bezpieczeńswta. Po 3. jego zamiłowanie do alkoholu tez mnie wkurwiało... odliczał na chleb, ale piwko sobie kupił. COŚ CZUJĘ ŻE U CIEBIE JEST TAK SAMO... tylko nie piszesz całej prawdy, albo jej nie widzisz. Uważam, że ona Cię jeszcze nie kocha, tylko czeka to, by móc cię pokochać, ale ty nie robisz nic, tylko się zalisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
szkoda mi ciebie a zapytaj sie jej kiedys np robicie razem jedzenie w kuchni a ty mowisz skarbie fajnie by tak ylo do konca zycia nie nasze dzieci by biegaly po kuchni a my przygotowujemy im jedzonko ciekawe co powie nigdy nie pytales o przyszlosc dzieci itp ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
moze sie jej oswiadz dobre rady daje posluchaj nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Ja jej powiedziałem, ze spałem z jedną zresztą ona ją zna, ale ona nic mi o sobie nie powiedziała, bo ja nie pytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
powiedz mi jedno czy chciales kiedys z nia sexu a ona odmowila ????? i czy pytales dlaczego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
no o bylym jakos wiesz czyli chyba pytales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
mowiłem cos w tym stylu, że zrobimy sobie bejbusia i będzie cudownie, ale ona no nic raczej żadnej reakcji, może lekki usmiech, ale nie wiem czy zadowolenia, czy irytacji, czy znudzenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
ta twoja dziewczyna czesto usmiechem odpowiada na powazne pytania. albo traktuje Cie jak dziecko i uznaje, ze nie bedziesz dalej pytal, albo uwaza Cie za idiote (przykre ale prawdziwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
no moj chlopak tez tak czesto mowi to ja mu odpowiadam ze nie teraz bo odstawilam tabletki dziecko planujemy w przyszlym roku ale mniejsza z tym ona powinna odpowiedziec kochanie jeszcze za wczesnie albo nawet nie mamy slubu a ty myslisz o dziecku a ona sie tylko usmiecha wiec raczej marnie to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
raczej widziałem i słyszałem z opowiadań (jesteśmy z tego samego miasta i kilku znajomych mamy tych samych), a potem na początku związku rozmawialiśmy o tym, ale oni byli bardzo młodzi jak cos poczuli do siebie, a potem były jakieś komplikacje i w końcu nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Czasem się zdarza, ze chcę by przyszła do mnie do łóżka, ale mówi, że zaraz, albo później... a czasem w trakcie jak sie pytam:no kiedy? to ona zazwyczaj odp. nie wiem, przepraszam, naprawdę nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
chlopie skoro nie uprawiacie sexu a razem mieszkacie i nie mowie ze to jest najwazniejsze ale dlaczego ona tego nie chce bo zwyczajnie cie olewa ma cie gdziesz zyje z toba tak sobie na jakis czas dopoki jej sytuacja sie unormuje bo nie ma gdzie mieszkac a skoro placicie na pol jej jest na reke taka jest prawda prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
moim zdaniem nie powinienies sie jej oswiadczyc narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
ja wiedziałem, ze ona cos do tamtego czuje, bo rozmawialiśmy o tym na początku bycia razem. Zdecydowałem wtedy, że będę czekał, bo kochałem ją i czekałem kilka lat, by móc ją przytulić i pocałowac, by z nią być. Pewnie to był mój błąd, bo tak chciałem z nią być, że liczyły się tylko moje uczucia i to żeby z nią być i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
moge powiedziec tylko tyle, ze jesztes jeleniem jak wielu zakochanych facetow. a ona jest wyrachowana. z usmiechem na twarz potrafi nieodpowiedziec na wazne pytania. sypiac z Toba nie chce bo pewnie jej nie pociagasz. a mieszka z Toba po pewnie tak jej bylo wygodniej... wspolczuje zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
ogolnie jak spedzacie czas czy ona zauwaza twoje potrzeby czy jest zainteresowana wychodzicie doznajomych ??? jak wyglada wasz dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
juz pisałem, ze na pewno jej nie chodzi o tańszy czynsz, a wrecz przeciwnie, mam wrażenie, że chciałby mieszkać sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kausgdkg
eh poprostu jestes ciota i tyle. laska ma cie w dupie a ty jeszcze sie nad zareczynami zastanawiasz. ciekawe jak bys sie jej oswiadczyl a cyt.: 'ona no nic raczej żadnej reakcji, może lekki usmiech, ale nie wiem czy zadowolenia, czy irytacji, czy znudzenia'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droczy sie z toba tak samo bym mówiła:) musisz podjąć jakieś kroki, albo nie mów do niej żono:Dbo nią nie jest, dlatego odpowie\ada Ci tak,tzn ja bym tak robiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
badz dla niej obojetny idz z jakas kolezanka na kwe nie wiem albo zapros jakas kolezanke do domu na film oczywiscie ta twoja tez bedzie go z wami ogladala wiecej uwagi skup na kolezance nie wiem zaobserwuj jak reaguje twoja girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×