Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adamo.

Problem z dziewczyną...temat zaręczyny

Polecane posty

Gość moze sie jej oswiadcz
mnie wcale nie zdziwi jak sie za jakis czas pojawisz znowu na kafe z tematem, nie odpowiedziala na zareczyny tylko sie lekko usmiechnela, jak mam to rozumiec?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
ja wychodzę rano do pracy, ona na uczelnie. Ja wracam wieczorami a ona już ZAWSZE czeka na mnie z obiadkiem i cieplutki podaje na stół, potem siada i słucha jak jej opowiadam jak mi minał dzień, potem ona opowiada; pogadamy, posmiejemy się, a potem oglądamy razem TV (wtuleni i objęci), albo gram na kompie a ona się uczy itp. Czasem jedziemy do centrum, łazimy po rynku, po sklepach... raczej razem po barach nie chodzimy bo ona tego tragicznie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
moim zdaniem marnujesz czas bedac z nia skoro nie jest dziewica i nie chce sexu to cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
jestes tzw facetem na otarcie lez po ex. jak znajdzie cos lepszego niz Ty to Cie zmieni. pracujesz i mieszkasz w wynajmowanym 1 pokoju z dziewczyna?? zenua na maxa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
wyglada to na bardzo udany zwiazek ale prolem tkwi w sexie kolego naprawde zastanow sie dlaczego nie ona nie chce tego to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
no ale może jednak nią jest. Ty tego nie wiesz, ja też, Mi się wydaje, że może jednak jest, bo mimo, ze jest nam wspaniale w łóżku (mimo wszystko) to jednak ona nie ma tak ogromnej chęci, moze ma mniejsze libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
mi sie wydaje ze to jest zdzira dziewczyna ktora wykorzystuje twoja naiwnosc ona wie ze ty ja kochasz ona robi ci obiadki posprzata obciagnie fujare i jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
udany zwiazek?? jak ona lekkim usmiechem odpowiada na powazne pytania. powinniscie pogadac szczerze ze soba, a nie taki epolusmiechy itd. a poza tym masz 24 lata jak napisales i pracujesz, nie studiujesz? moze ona uwaza Cie za glupszego od siebie i dlatego traktuje Cie tak protekcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
chlopie otworz oczy ona nie jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
może własnie problem tkwi w tym, że ona nie czuje się ze mną bezpiecznie :-( Pracuje, ale zarabiam grosze, 1000zł!Skończyłem licencjat i dalej raczej nie planuję, nie jestem typem inteligenta z okularkami na nosie ( a tacy jej chyba imponują, choć jej były po technikum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
w milosci nie chodzi o wyksztalcenie o studia wiec ten watek bym zostawila mnie zastanawia brak wspolzycia a jak ty sie z tym czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Proszę Cię nie mów na nią zdzira, bo to naprawdę jest porządna dziewczyna. może i nie jestem pewnien czy jest dziewicą czy nie, ale wiem i widzę to na co dzień jaki ma stosunek do relacji damsko-męskich i raczej dlatego twierdzę, że jednak nia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
Adamo pieniadze tez nie s najwazniejsze ja wyjechalam z chlopakiem za granice ja po technikumon tez.no chyba ze ona jest materialna dziwka to inna sprawa a jej byly byl zamozny czy normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgadsdgdfgadgd
a moze jest cos o vzym ona sie boi albo wstydzi powiedziec moze ten bylo chlopak cos jej zrobil. Moze byla molestowana seksualnie i dlatego boi sie teraz seksu i zblizen oraz poprostu nie ufa do konca facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
nn666 tez mi sie tak wydawalo, ale jesli on jej nie odpowiada poziomem inteligencji to za wiele nie wskoraja razem, zwlaszcza, ze nie sypiaja ze soba, on jej nie moze obsypac drogimi prezentami. tak wiec czym on moze ja uwiesc? ani inteligencja, ani sexem, ani kasa(co dla wielu jest bardzo istotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Nie powiem, ze jest mi lekko bez prawdziwego seksu, ale codziennie mam jego namiastkę :-) i jest przwecudownie a jak by się zgodziła na SEKS to pewnie był oszalał z radości. Ale wiedziałem jak jest sytuacja i powiedziałem jej że chcę takiego związku, że będę czekał, aż ona będzie gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
a pytales ja czemu masz czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
były nie był zamożny, nawet tez nie bardzo "normalny" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
przepraszam za wyzwiska jesli chcesz prawdy to ci ja daje jesli chcesz klamstw to nie wchodz na forum ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
ostatni pytałem Dlaczego? Kiedy będziesz gotowa? to odp. "Przepraszam, naprawdę nie wiem :-("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
no to nie pytaj kiedy a tylko dlaczego, jak bedziesz iwedzial dlaczego to bedzie latwiej odpowiedziec kiedy. pogadajcie sobie na powaznie a nie polusmiechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
moze sie jej oswiadcz czy uwazasz ze czlowiek ktory ma technikum czy szkole srednia nie ma nic do zaoferowania ? ile jest kurwa studencikow ktoryz po studiach nic nie wiedya mniejsya y tzm ja nie uwayam ye studenci sa madryejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze ale pytanie
ale jestes durny! co to w gołe nza pytanie kiedy będziesz gotowa? To tak jakbyś się zapytał podaj mi dokładną godzine i datę kiedy zrobisz kupe. IDIOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
jedna litera mi nie wchodyi na klawiaturye nie jestem analfabista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
no moze głupie pytanie, ale czasami na nie odpowiada np.: 12 czerwca i się uśmiecha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z nia spokoj. ja tak traktuje jednego mezczyzne,po prostu byl on dla mnie na otarcie lez,myslalam,ze pokocham go a tu nic... i coraz gorzej go traktuje,przestaje sie do niego odzywac,widywac ise z nim....po prostu nie mam ochoty. A na wszystkie jego pytania,typu: "czy postaram sie zeby bylo miedzy nami lepiej?" odpowiadalam NIE WIEM. wlasciwie na wiekszosc jego pytan dotyczacych nas,po prostu nie umialam i nie umiem powiedziec nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
nn666 ja nie mowie, ze ludzie po studiach sa super inteligentni. ja mowie, ze jak sie para poziomem inteligencji nie zgra to nic nie pomoze. jedno moze byc po technikum i byc oczytanym i bedzie mial wieksza wiedze niz nie jeden studencina. ale inteligencja to nie oczytanie czy wyksztalcenie. chodzilo mi o inteligencje polaczona z wiedza. dla mnie przynajmniej jest to szalenie sexowne jak facet jest inteligentniejszy ode mnie co do klawiatury, to wlaczyl Ci sie niemiecki tryb (przelacz sobie w pasku jezyka na polski programisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
ja uwayam ye ona nie jest ciebie warta a kiedz ona bedyie gotowa na sex pztales o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
nn666 nacisnij lewy alt +shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
analfabetą idiotko-- wspolczuje exa. moj jeden tez popijal i pozniej mial do mnie pretesje, ze przeze mnie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×