Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adamo.

Problem z dziewczyną...temat zaręczyny

Polecane posty

Gość Adamo.
no moja A. tez nie cierpi mojego picia i pije jak każdy. Też ją wkurza alkohol w domu :-( ZAWSZE jest o to zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
co znaczy pijesz jak kazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
moze sie oswiadcz dobra rada dzieki ;) chlopaku jak ty nie mozesz wypic piwa w domu ani nic innego cos jest nie tak z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jesteśmy w domu
pewnie chlejesz i masz w dupie, że ona tego nie lubi a tutaj zgrywasz ofiarę. Jak na mój gust dziewczynę masz bardzo porządną, która czeka aż będzie mogła sobie pozwolić na zakochanie się w tobie (bo jest do bólu odpowiedzialna i pragnie normalnego związku) a ty podchodzisz do niej cuchnący piwem i jeszcze masz żal, ze nie chce się z toba kochać! ide stąd jesteś żałosny, a dziewczyne zostaw, bo jak juz się przełamie i cie pokocha to zranisz ja tak jak nikt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
wypic jak kazdy znaczy normalnie 2 lub 3 piwka np do filmu albo w piatek chyba to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
no to jestesmy w domu lecz sie bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jesteśmy w domu
a i jeszcze pewnie inteligencją nie grzeszysz a ponadto chcesz się seksić a jak wpadniecie to pewnie zawiniesz ogon i polecisz znia do mamusi mieszkać w 1 pokoju, bo przy twoim podejściu do życia i zarobkach raczej nie mozna powiedziec nic dobrego. A dziewczyna jest mądra i boi się , co będzie gdy trafi się ciąża i pewnie ci nie ufa i nie czuje się bezpiecznie i tyle. Ty się zastanów nad sobą a nie nad nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
nie sluchaj uzytkownika no to jestesmy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
zarobki nie maj nic wspolnego z miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
no tez wypiję w piątek, czasem jednak bezwiednie kupuje i w tygodniu ( o tym pomyslałem dopiero teraz) a w weekendy zawsze chodziełem do baru (jak nie mieszkalismy jeszcze razem) i zawsze wszelkie nieporozumienia jakie sa miedzy nami to sa tylko i wyłącznie z powodu alkoholu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
chlopie teraz szukasz usprawiedliwienia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
czyli ogolnie nie pozwala Ci pic nawet piwa? ma moze w domu alkoholika, lub jej ex mial problem z alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
bo tak ogólnie to jesteśmy zgrana parą, świetnie nam razem,nigdy się jeszcze nie kłóciliśmy, a jedynie były sprzeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
robisz wszystko aby ja usprawiedliwic pomysl o sobie a nie o niej jakie ty masz potrzeby to ze sobie wypijesz piwko wtygodniu to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
sprzeczki a klotnia to jest prawie to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
nie że nie pozwala, ale tego nie lubi, ale czasem jak jej kupie reedsa to i ze mna wypije :-) Raczej alkoholika nie ma w domu, może jej tato czasami pije, ale mój pije więcej i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
dlaczego nie pomyslisz o tym ze ona nie chce z toba sexu przeciez to jest bardzo wazne wydaje mi sie ze ona ciebie nie kocha tylko jest z toba jako z kolega ktory zrobi jej dobrze czasem ma gdzie mieszkac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idż ze do niej, przytul, powiedz że ją bardzo kochasz zapytaj czy jest z Tobą szczęśliwa i czy chciałaby miec takiego męża jak Ty i takie tam inne i zobaczysz a jak będzie dziwnie odpowiadac to pogadaj z nią szczerze o Waszym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
gdyby ona ciebie kochala logiczne jest to ze normalnie by uprawiala sex z toba kochala by cie dusza i sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
kłótnia to dla mnie krzyki i trzaskanie drzwiami, a ona jak jest zła na mnie to siedzi cicho, zajmuje się swoimi sprawami i się do mnie nie odzywa... nigdy nie było żadnych uniesionych tonów, krzyku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
normalny ten wasz zwiazek nie jest, i jesli nie jest to prowokacja, to szczerze Ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
jak dla mnie to ona jest dziwna ty sie starasz dlatego mowie ci przestan sie strac ona teraz jest w domu i nie ineresuja ja czemu tak dlugo siedzisz na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
więc pewnie mnie nie kocha tak jak piszecie, ale co ja mam zrobić? Na pewno jej nie zostawię, to wiem na 1200% Kocham ja od lat, od lat zabiegałem o nią a teraz jak ze mną jest mam ja zostawić NIGDY! Może lepiej, żeby ona ze mną zerwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
mi sie wydaje ze to jest tzw slepa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie jej oswiadcz
mnie sie to prawie obsesja wydaje. a ona sie bawi Twoim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
chlopcze badz obojetny zobacz rezultaty jak bedzie obojetna to zakoncz to zainteresuj sie niby inna dziewczyna wzbudz w niej zazdrosc zrob cos aby byla zazdrosna jka to nie da rezultatow to zakoncz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
Ona siedzi i czyta, robi jakieś notatki... własnie pytała czy chcę hrebatę, bo robi sobie kawę, pewnie będzie dziś długo siedzieć a ja juz bym chciał ją zabrać do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn666
pomysl jesli spala z innym tzn uprawiala z nim sex dlaczego nie chce z toba chyba cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytr
moim zdaniem kolego ona tylko czeka na Twoje oswiadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo.
tego nie zrobię, nie będę się posługiwał takimi gierkami... może dlatego tez że się boje, bo wiem jak będzie, juz kiedys tak było, że jak ja nie dzwoniłem specjalnie 1-2 dni to ona też się nie odzywała, ateraz jakbym zaczął tak fikac to by mnie zostawiła a tego nie chcę najbardziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×