Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
dla tych co mają mocne nerwy i nie lubią się cackać również w temacie powyższym :) : http://pl.youtube.com/watch?v=XS3b9s56184&feature=related pozdrawiam Palomę , SeLę i obserwatorów :) wszyscy zmarli i żywi którzy żyją tak jak by nie żyli miejcie nas w swojej opiece :) i jeszcze jedno ...mordo Ty moja :) ..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chyba za niebezpiecznie niebezpieczny :) w pozytywnie pozytywnym tego słowa znaczeniu . 5,baran,małpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małą ograłam w karty w makao (żadnych forów jej nie daję), a babcia mówiła, ze kto ma szczęscie w kartach..... nie grozi mi szczęście w miłości dzisiaj, a szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
zapaliłem dziś realne za tych którzy daleko i za tych o których zapomniałem - przy wspólnym krzyżu. kiedyś był drewniany ale spłonął od zniczy dawno - pamiętam to ! akcja straży w święto na cmentarzu. a może dawać fory troszkę w kartach i dać szansę miłości ? ja tak robię :) nie lubię kart ale lubię atmosferę karcianą . półmrok , wódka , nędzne kanapki i smętne opowieści . zagrasz ze mną Paloma - o nic !!! tak jak małe lwy - bo tak chce natura :) w półmroku , przy wódce i smętnych opowieściach. kanapki sobie darujemy. damy sobie fory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
i dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry rozpoczęłam wcześnie, o 6 rano, o 7 byłam już w lesie niesama fory.... gdyby ludzie sobie nawzajem fory dawali, nie byłoby ani przegranych, ani wygranych... tak powinno być w miłości a jeśli chodzi o karty, to moja mała szulerka dała mi wczoraj ostro w kość ;) bałucka krew nie woda, nie daję jej forów bo znam jej potencjał, ona forów nie potrzebuje a to był znicz wirtualny dla freddiego m., natknęłam się na niego przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musiało niesamowicie wygladąć, płonący krzyż. a nie przemknęła tam ukradkiem postać w białym kapturze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zagram z Tobą. stawka jest większa niż życie, wbrew pozorom ;) postaw wódkę, a karty same się znajdą ale najpierw powróżę Ci z ręki z kart nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w karty o dużą stawkę zagrałem raz z żoną przegraliśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem mężczyzna jest gotowy na poważną grę w karty grubo po 30tce. wcześniej powinien skupić się na innych rzeczach. na przykład na bieganiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
cześć ale zły jest po trzydziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a Wasze dzieciska też ganiały w piatek po chałupach poprzebierane w wampiry i strzygi??? nie... zdaje się że czytałam chyba raczej Wy ganialiście z okrzykiem cukierek albo figielek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
hmmm gdyby tylko biegał nie zdobyłby tego całego bagażu doświadczeń i nie byłby teraz taki jaki jest wszystkie zdarzenia... i te dobre i te złe, wszystko to co nas spotyka w życiu kształtuje nasze charaktery czyni z nas ludzi jakimi jesteśmy dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie, za to po usłyszeniu, że mozna z człowieka wygenerować diament moja mała ze stoickim luzem orzekła w sobotę, ze po śmierci chce być koralami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
czerwone korale czerwone niczym wino... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że doświadczenia nie są tak istotne jak pewien rodzaj wrażliwości, którą się MA albo i NIE. ilu jest ludzi z podobnymi doświadczeniami jak chociażby Zły, którzy nie są w jednym procencie tak ujmujący. to coś trzeba mieć ;) a doświadczeń życie nie szczędzi nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
witam !!! wczoraj z za pleców usłyszałem głos żony " z jaką ty Pamelą rozmawiasz ? " jeśli uda się jej wyśledzić nasze strony to się dopiero dowiecie jaki ja naprawdę ujmujący jestem :) w sumie to i prorocze może być - za dużo rozpiętek Paloma i się w Pamelę zamienisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×