Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
SeLa - Twój sen jest prosty !!!! ;) odetchnęłaś z ulgą po tym jak zobaczyłaś chrapiącego męża i kota w nogach :) ten dom który Ci się śnił i rozpadał mówił że nie warto burzyć tego co masz bo nowe Ci rozkradną i się szybko roztopi !!! a na krasnali w wannie to lepiej uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
tak mówi ale czy to dobrze nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a krasnali sie wystrzegam jeden taki zwany sokole oko biega i pilnuje nas w pracy kwawowi koledzy dzisiaj naganę zaliczyli, aż strach pomysleć co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
fajny film w naszym przekładzie tytuł brzmi "Ostatni smok" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ktoś tak przetłumaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Sela nadgodziny robisz ? sokole oko ma też wpływ na premie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
na koniec miły wierszyk Herberta " kamyk " kamyk jest stworzeniem doskonałym równy samemu sobie pilnujący swych granic wypełniony dokładnie kamiennym sensem o zapachu który niczego nie przypomina niczego nie płoszy nie budzi poządania jego zapał i chłód są słuszne i pełne godności czuję ciężki wyrzut kiedy go trzymam w dłoni i ciało jego szlachetne przenika fałszywe ciepło - Kamyki nie dają się oswoić do konca będą na nas patrzeć okiem spokojnym bardzo jasnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tak , interesujące :) ktoś skasował garniturki . o2 nie ma udziałów w allegro ? :) dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
sokole oko jest tu drugi po bogu ma więc wpływ na prawie wszystko niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sen złego zamknięte pomieszczenie to sytuacja bez wyjścia, zależnie od kontekstu, moze to być splot jakichś patowych wydarzeń zewnętrznych jak i wewnętrznych przymusów, żeby zostać. węże w naszej kulturze symbolizują zdradę, nieszczerość, fałsz. jeśli ktoś daje się wężom zjadać, to poddaje się temu, co one oznaczają. zjadając ręce węże pozbawiają narzędzia działania i obrony. zjadając nogi - pozbawiają możliwości ucieczki. ostatecznie wygrała siła i determinacja żeby żyć i się nie dać, i udało się to siłą woli. osoba wchodząca do pokoju mogła oznaczać potencjalnego świadka tej sytuacji. to, co złe i bolesne staramy się ukryć przed światem, stąd ucieczka i pragnienie ukrycia tego, co się wydarzyło. nie chcemy, żeby to, co się dzieje w czterech ścianach przedostało się na zewnątrz, z róznych względów. dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnił mi się dzisiaj wschód słońca na pustyni. wiem, że to była pustynia na terenach dzisiejeszego Iranu. jakiś mężczyzna stał na pustyni, i wskazał mi olbrzymiego żywego dinozaura. powiedział, ze znajdujemy się w najstarszym miejscu na ziemi, i ze na tej pustyni są zakopane szczątki najstraszego dinozaura. później wzrok mężczyzny przeniósł się gdzie indziej. powiedział: a teraz spójrz na najstarsza cywilizację: spojrzałam. moim oczom ukazał się przepiękny antyczny pałac cały w słońcu. pomalowany na lazurowo, czerwono i złoto, tak jak pałace i swiatynie w antycznej Grecji. poszłam w tamtą stronę, weszłam przez bramy do miasta, któe nie było wcale miastem, ale ogrodem, w którym stały małe malowane domki. wyglądały jak lakowane szkatułki, miały gładkie lśniące ściany, były czarne w różnokolorowe wzory. domki nie miały ani okien ani drzwi, wchodziło się do nich po drabinie przez dach. zajrzałam do jednego z nich, i zobaczyłam rodzinę przy stole, i niemowlę w kołysce. byli to mali ludzie, mniejsi rozmiarem od nas. spojrzeli na mnie w milczeniu, ale przyjaźnie. pomyślałam: \"jacy oni są bezbronni, przecież nawet nie mają którędy uciec, i z łatwością mozna ich zalać wrzątkiem\" - tak sobie właśnie pomyślałam. (...) http://farm1.static.flickr.com/45/120891838_393c3ce0d8.jpg?v=0 http://www.synaj.com/kreta/knossos/knossos_67_36.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dzień dobry !!! dzięki za opis węży :) coś w tym jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
a ja dzis miałam bardzo erotyczny sen mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w całym śnie Paloma najbardziej zastanawia ten wrzątek też nad tym snem sobie pomyślę;) "alchemika" koniecznie musisz przeczytać - pustynia , miłość i starożytność ;) SeLa - pozazdrościć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, nie wiem... na pewno nie w najbliższej przyszłości, bo jestem zawalona gorącą robotą (moze to własnie ten wrzątek) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×