Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
tak , dobrze zrozumiałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a Ty Paloma masz długie włosy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
29 , 2+9 = 11 , magiczna królewska 11 :) magiczna strona otwierająca się pytaniem o długość magicznych włosów Palomy :) Paloma to hiszpańskie imię :) idę na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzyż się na strzygę :) kiedyś, a włąściwie do tamtego roku wiosną, ścinałam włosy sama. zazwyczaj pod wpływem impulsu... i pod wpływme rozczarowania fryzjerami. rok temu ścięłam się po obejrzeniu tego filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=3MvX0GyPbfk&feature=related teraz moje włosy znowu powiewają na wietrze, i rosną razem ze mną w siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem, po raz pierwszy w życiu, ze chcę mieć długie lśniące włosy. być może wyciszyłam się wewnętrznie...? i już nie potrzebuję tak mocno szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
musiałem poczekać na tę odpowiedź , teraz mogę odejść w spokoju ducha :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z cmentarza, i znowu gadam do siebie. :/ zmarzłam strasznie, bo mała moja postanowiła zgarniać liscie i połozyć kwiatek na każdym grobie który wygladał na zaniedbany grób małego dziecka :) piękne słońce, w moim ogrodzie brakuje mi tylko huśtawki. za to zajechałyśmy z małą na plac zabaw, i w milczeniu pokołysałyśmy się w tą i z powrotem, patrząc w dal. przypomniało mi się, jak jesienią 5 lat temu odwiedziłysmy ten plac zabaw, i ze zawsze z nią jest mi tak cudownie, ze nic więcej mi nie potrzeba. ciekawe, czy odwiedzimy to miejsce za kolejne 5 lat o tej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kto powiedział że gadasz do siebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
w tej samej chwili odpaliłem sprzęcicho :) zły katorżnik niestety tylko na chwilę bo właśnie miał telefon że ktoś czeka na jego pomoc:) fajnie opowiadasz o swojej córce :) miłe że ma takie odruchy jak pamięć o zapomnianych grobach :) wyrośnie na taką fajną dzielną a zarazem wrażliwą dziewczynę jak jej mama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a golę się prawie codziennie , pracuję z ludźmi na co dzień , dobry wygląd to pół sukcesu :) ale jak jestem na samotnym marszu byle gdzie sam na sam z plecakiem to czasem sobie odpuszczę i wyglądam jak prawdziwy drwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
teraz ja gadam sam ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
a wysoka Paloma jesteś ? taki jakiś wścibski jestem dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
angielski u mnie średnio , z trzciną ten wyraz kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
chociaż ja raczej jestem średniej kości , takiego drwala kowala - pudziana to ze mnie nie będzie , raczej taki pół drwal - pół marynarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
smukła trzcinka z fryzurką do ramion - faktycznie kill bill w ciemniejszej wersji , lubisz samurajskie klimaty ? ;) niebezpiecznie się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
muszę ku pomocy bliźnim jechać Paloma strasznie niebezpieczny obraz Ciebie w mojej głowie powstał ;) na razie :) ...........................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×