Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
dusza - Edward Stachura poczucie umoru - dr house filozofia życiowa - shrek sposób poruszania - nie widziałem:) całokształt - rycerz z " ostatniego smoka " nie pamiętam jak się zwał i kto go grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedną z charakterystycznych cech mojej osoby jest to, ze uczę się na błędach, i w moim przypadku upadki, poparzenia, i akty tonięcia wychodzą mi na zdrowie. lubię też i coraz lepiej umiem patrzeć z góry na całość i ogarniać jednym spojrzeniem tak dużo ile się da. to daje dobry dystans i pozwala nie denerwować się byle detalem który nie pasuje do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Uma Thurman i Milla Jovovich to są niezłe agenciary :) lubię takie dziewczyny tylko czasami mogłyby się częściej uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piąty element to tyle znaczy co piąty żywioł nie wiem kto to tłumaczył z języka Byrona, psia jego mać kobieta to żywioł, przede wszystkim ja sama sobie nie mogę do końca zaufać, i nigdy siebie do końca nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z a k o c h u j ę ;) znowu te gwiazdy. a moze to tak specjalnie, żeby uczynic ten wyraz bardziej romantycznym, i stąd te gwiazdki? mój kotek, mały Ryś (tak ma na imię) atakuje kursor na monitorze, i nic nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
masz rację Paloma kobieta to żywioł można rzekę tamą zatrzymać , tylko co jak tama pęknie albo rzeka inne kryto znajdzie ? z żywiołem trzeba biec :) nie da się go zrozumieć i do końca poznać dlatego biegam w deszczu , słucham wiatru i pływam podczas sztormu. to nic że często dostaję od mroźnego powiewu w mordę ;) to i tak lepsze niż trzymać burzę w szklance do góry dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
u mnie słońce wyszło na całego !!! :) tego i Wam życzę :) w Waszych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kobieta w szlafroku z kawą z rana w promieniach wpadającego ukradkiem przez kuchenne okno słońca. piszesz to świadomie by mnie zgnieść nagą stopą :) muszę odejść od ekranu póki dusza moja jeszcze w całości :) później nikt jej nie poskłada plany gdzieś poginęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegasz dzisiaj ze mną? ja nie mogę, po południu pracuję. daj sobie ostry wycisk jeśli pobiegasz, to ja wypiję tę kawę z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
samo bieganie z Tobą jest wystarczającą nagrodą ta kawa to już rozpieszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
ale tylko trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
trochę perwersyjnie ;) trzymać krótko !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
jak to żadnej kawy??? trzymajcie się krótko albo długo w zależności od preferencji ale kawa być musi czarna jak noc, mocna niczym namiętność , gorzka jak rozczarowanie, niekoniecznie gorąca jak miłość żeby się nie oparzyć ale być musi dzisiaj ciśnienie niskie i każden meteopata nisko lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
po czym poznawałaś Paloma że to miłość jak skakałaś w ogień po prostu serce Ci tak mówiło ? wierzyłaś mu i tyle ? :) ja raz skoczyłem - w wulkan dziś trudno się z niego wydrapać :) miłość to najtrudniejsze słowo do zdefiniowania tak samo jak szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co Ci definicje. samo słowo definicja zawiera rdzeń oznaczający \"skończoność\" sam rozumiesz, że definiowanie pewnych zjawisk nie ma sensu. ufaj intuicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
intuicja mówi biegaj , nic o miłości nie mówi biegaj a miłość sama przyjdzie , mówi poznasz ją po zapachu , po niepokoju który niesie spokój w sercu po oczach , po zaufaniu które znów można poczuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
wczoraj biegnąc w deszczu minąłem się z dziadkiem który nordic walkingował , pewnie też czeka na swą miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
też się wczoraj minęłam z dziadkiem w deszcz dosłownie na żyletki na pasach zobaczyłam go w ostatniej chwili goniłam bo na próbę dziecko juz było spóźnione wiem że to nie jest wymówka naprawde moje szczęście że go nie prasłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Sela - jak to jest z tą miłością jak się ma drugą choć nie do końca trafioną połówkę , wspólne kredyty , wspólne mieszkanie , dzieci , rodziców , teściów , wspólnych znajomych . jest szansa na miłość ????????????????????????????????????????????????? jak Twoja intuicja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
to jest tak pewnie jak z kutrem , wraca dopuki widzi światło latarni. potrzeba sztormu zeby zmienił kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
szansa zawsze jest ale przede wszystkim dzieci, kredyty, dom, rodzina ,rodzice, teście i w dodatku wspólne nawet jeśli połówka zdeptała i opluła tę pierwszą namiętną bezwarunkową miłość ale to jest taka "odgrzewana" miłość z obowiązku, bo tak trzeba, tak się godzi a nie godzi sie dla własnych namiętności i potrzeb niszczyć życia innym nie buduje się szczęścia na czyichś łzach już wole kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×