Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość SeLa - do zły
jesiennie sennie mgliście... i orgazmowo od rana mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
zły spoko u mnie prawie sami faceci w robocie nie byłoby z tym problemów nie trzeba się zdawać na sokoła... bleeeh ale ja... spóźniłam się dzisiaj do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak się do roboty spóźnić z Takiego powodu ;) zły spotkał dzisiaj na swojej drodze do pracy gawrony, listek oraz hm księdza. a kogo Ty spotkałaś w drodze do pracy !? i mam jeszcze do was dwa pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
można !!! a nie każdy ma szczęście spotkać co by chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mi przemknęło takie pytanie przez myśl, ale nie wiem czy można czy coś sie zmieniło na lepsze w Waszych relacjach domowych od czasu kiedy piszemy? chodzi mi o relacje żona-mąż. a drugie pytanie jest z zupełnie innej beczki, ale istotne. czy wy lubicie Włatcuf móch czy jak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
albo kogo !!! zwłaszcza KOGO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze te pytania są same w sobie z innych beczek wystrzelone. pierwsze wiaze sie z moim pewnym spostrzezeniem. drugie - również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
sory ale Włatcy Móch zupełnie do mnie nie trafiają nie te klimaty zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
włatcy much nawet moim dzieciom się znudziły ja nie cierpię tego ;) relacje bez zmian z lekką tendencją spadkową . żona jest chyba zazdrosna że z Wami piszę - perfidny jestem !!! jak to może kiedyś przeczyta to na pewno relacje się pogorszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SeLa!!!!!!!!!!!!! chodź niech Cie usciskam!!!!!!!!! do mnie za CHINY LUDOWE TEZ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa - do zły
nie pisze z Wami z domu nie wiem jak mogłoby to wpłynąć na moje małżeństwo przypuszczam że nie byłby zachwycony tak jak żona złego, więc nie kuszę losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zrozumieć, jak mozna lubic to gówno. ale znam ludzi, fajnych i wartosciowych, ktorzy to ogladają. super ze należymy do tej drugiej grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak mnie to rozczarowywało, kiedy super sie z kims gada, a nagle słyszę : a widziałaś ostatni odcinek włatców? wymiekam wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pierwszego pytania, nie chodziło mi o to, ze ktos nakryje nasze rozmowy, no ale zapomnijcie. teoria moja legła w gruzach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
ufff myślałam już że jesteś tego fanką już zaczęłam sobie nawet tłumaczyć że trzeba Ci wybaczyć z racji na młody wiek itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
myślę że wiem o co Ci chodzi... ale widzisz... ja od pewnego czasu mam kogoś tego gościa od porannego orgazmu jak na ironię to właśnie on jest od poprawiania relacji w moim małżeństwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
myślę że pisanie z Wami nie ma żadnego wpływu w momencie w jakim znajdujemy się obecnie w związku z żoną. jest to wynik kilku lat . ale chyba nie będziemy tu takich tematów poruszać ? :) a co to za teoria była Paloma ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
super mi się z Wami gada ale nie przeceniałabym tej znajomości tak naprawdę interesujecie mnie jako fajne osoby z którymi warto pogadać w dodatku o wszystkim nie wiem czy chcę przenieść to do reala mało to realne i chyba na razie niepotrzebne moze kiedyś jakis wspólny bieg katrorzników... ale póki co tak mało o sobie wiemy Zły po prostu zauroczył mnie i zaintrygował swoimi ironicznymi wpisami a i z Tobą Paloma też można konie kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też kamień z serca SeLa ;) i fajnie ze rozumiesz o co mi chodziło, tylko jak zwykle facetowi trzeba wszystko łopatą tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
właśnie Paloma dawaj te teorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie SeLa, mam bardzo podobne odczucia. ;) a real to jakaś nierelana wyspa majacząca na horyzoncie ;) i tak jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
i tak jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
dawaj te teorię bo jak nie to ide na piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzieś mi ta teoria umknęła, poza tym obaliliście ją swoimi wypowiedziami, nie ma teorii. ;) SeLa, a Tobie życzę jak najwięcej takich poranków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×